AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 18:14   #1
rf

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל חצי טון אלמוגים נתפסו בנמל אשד

כתבה בוואלה:

http://news.walla.co.il/?w=//1137973
rf לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 18:18   #2
העמלץ /בני גולשה ז"ל
יקיר אקווה

הסמל האישי שלהעמלץ /בני גולשה ז"ל

הודו פעם אחת בהודעה אחת

פשוט מרגיז, וזה היה משלוח שתפסו מעניין כמה לא תופסים.

בני
העמלץ /בני גולשה ז"ל לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 18:36   #3
sslmn

מה מרגיז? מה לא בסדר בזה? מדובר בשילדי אלמוגים!!!!
מישהוא יודע מי היבואן?
sslmn לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 19:45   #4
Cobalt
ממיסדיי אקווה

הסמל האישי שלCobalt

הודו פעם אחת בהודעה אחת

ואאלה מטומטמים, וזו חוות דעתי המקצועית,

מדובר במה שנקרא סלע יבש ומבאים עד לפני חצי שנה טונות כאלו, זה לא שפרקו שמורה זה נמצא נסחף על החוף, לו זה היה טרי כפי שהשקרן המגמתי בכתבה כתב זה לא היה טוב... שכן זה היה מרקיב את האקוריום שהותקן בו.

כל מי שיש לו אקוריום מלוחים חייב את זה.
המטרה של האכיפה היא לחנוק את ענף המלוחים.
הרי רשות שמורות רוצה להרוג את כל האקוריומים המלוחים כי לטענת הד"ר שיושב בראשה כל אקוריום מלוח הוא מוות של השוניות בעולם.
הואיל ואין עילה משפטית לעצור יבוא אלמוגים עוצרים יבוא סלעים למלוחים.
הסלעים הללו לא מוגנים באמנת CITES I ולא באמנת CITES II

לגמרי מטומטם.
שיתביישו להם כולם, משקרים במצח נחושה או פשוט כותבים מתוך בורות.

סליחה שאני נסער, קשה לי לראות חובבי דגים נדפקים בידי רשות מרושעת וזדונית שכוונת זדים לה. במקום להגן על הטבע (ע"ע חופי ישראל המזוהמים) הם נטפלים לחובבי דגים חלשים. אני אומר בצורה ברורה שיש להם מזל שאני לא יושב בועדות שלהם כפי שאקוה ביקשה לפני שנתיים.

זה סוג הקטעים שאני מתבייש שזה המדינה שלי.
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 19:58   #5
פינגרמן

הסמל האישי שלפינגרמן

הודו לך על 2 הודעות 3 פעמים

חבורת טיפשים מרגיזיייים.....חופש העיתונות והטיפשות של חלק מתושביי ישראל מרגיזה ברמות מטורפות שיתעסקו בחופים המזוהמים מלאיי זפת וציאניד במים חבורת אידיוטים!!!!
זה יותר מרגיז מדיון של הכנסת להעלעת שכר החכ"ים!!!!
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 20:32   #6
ran77
משתמש חסום

יחיאל

איך אפשר לדעת שאלו שברי אלמוגי סחף כפי שאתה טוען
ולא אלמוגים שנשברו ע"י פושעים ונלקחו הישר משונית משגשגת ?
ran77 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 20:33   #7
מנטה ריי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Cobalt
ואאלה מטומטמים, וזו חוות דעתי המקצועית,

מדובר במה שנקרא סלע יבש ומבאים עד לפני חצי שנה טונות כאלו, זה לא שפרקו שמורה זה נמצא נסחף על החוף, לו זה היה טרי כפי שהשקרן המגמתי בכתבה כתב זה לא היה טוב... שכן זה היה מרקיב את האקוריום שהותקן בו.

כל מי שיש לו אקוריום מלוחים חייב את זה.
המטרה של האכיפה היא לחנוק את ענף המלוחים.
הרי רשות שמורות רוצה להרוג את כל האקוריומים המלוחים כי לטענת הד"ר שיושב בראשה כל אקוריום מלוח הוא מוות של השוניות בעולם.
הואיל ואין עילה משפטית לעצור יבוא אלמוגים עוצרים יבוא סלעים למלוחים.
הסלעים הללו לא מוגנים באמנת CITES I ולא באמנת CITES II

לגמרי מטומטם.
שיתביישו להם כולם, משקרים במצח נחושה או פשוט כותבים מתוך בורות.

סליחה שאני נסער, קשה לי לראות חובבי דגים נדפקים בידי רשות מרושעת וזדונית שכוונת זדים לה. במקום להגן על הטבע (ע"ע חופי ישראל המזוהמים) הם נטפלים לחובבי דגים חלשים. אני אומר בצורה ברורה שיש להם מזל שאני לא יושב בועדות שלהם כפי שאקוה ביקשה לפני שנתיים.

זה סוג הקטעים שאני מתבייש שזה המדינה שלי.
ממה שאני מכיר אף אחד לא הולך ואוסף אלמוגים שנסחפו לחוף, זה לא ממש כלכלי, בטח לא בעולם השלישי,
הרבה יותר נוח לעלות עם לומים על השונית ולמלא קונטיינר,
האלמוגים מגיעים מתים ללקוח.
אם העסק היה כל כך כשר לא היה צריך להסוות את המשלוח כאלמוגי פלסטיק.

בכל העולם יש ניסיון לשמור גם על השוניות של העולם השלישי, אני שמח שגם ישראל לוקחת חלק בעניין.

ולגבי הציטוט - "רשות מרושעת וזדונית שכוונת זדים לה" כדאי שתבקש סליחה מאנשים יקרים שעושים ימים ולילות לשמור על הטבע בארץ, מי שמכיר באמת את פועלם לא היה אומר משפט אומלל כזה.
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 20:43   #8
Double Delta

הסמל האישי שלDouble Delta

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: יש כמה...

אני חושב שכאדם שעוקב אחרי הרבה מהעבודה שלהם, ב-90% מהזמן הם עושים שטויות, בעוד 5% מהזמן הם חוזרים על שטויות של אחרים ובשאר הזמן הם באמת עושים משהו מועיל לטובת הטבע פה... ויש לי שלל דוגמאות.

"מושיק, זה כולה חיפושית שחורה, לילך בכלל לא בסביבה, ובאזרחות אפשר לראות אותם יום יום אצלי בבית... עוד משהו?!"
Double Delta לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 20:50   #9
מנטה ריי

זה לא סלעי אלמוגים, אלה אלמוגים, בבסיסם עדיין נראית האצה השיתופית.

עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 20:51   #10
מנטה ריי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Double Delta
אני חושב שכאדם שעוקב אחרי הרבה מהעבודה שלהם, ב-90% מהזמן הם עושים שטויות, בעוד 5% מהזמן הם חוזרים על שטויות של אחרים ובשאר הזמן הם באמת עושים משהו מועיל לטובת הטבע פה... ויש לי שלל דוגמאות.
אפשר להתווכח על אחוזים, אני מחזיק במספרים אחרים ביחס למעשים שלהם, אבל מכאן ועד להכתרתם כ"רשות מרושעת וזדונית שכוונת זדים לה"
יש מרחק של שנות אור.
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 20:58   #11
Cobalt
ממיסדיי אקווה

הסמל האישי שלCobalt

הודו פעם אחת בהודעה אחת

שלום

כמי שעבד שנה וחצי באיסוף דגימות ד.נ.א מאלמוגים אלמוג שיוצא מהים ומת על החוף לא מתאים כסלע יבש לאקוריום, הוא מלא בשכבה של שאריות רקמת אלמוג ולא יכול לשמש כסלע חי כי הנקבוביות שלו סתומות. זה לא מה שיוצא ממכולות, מנסיון.
יש אזורים שלמים שניתן לכרות סלע יבש לגמרי מאובן וזה הכי טוב. הכי זול לאסוף בטרקטור, הרבה יותר מעשי מליבש קטע בשמש שנתיים שלושה ולהשרותך באקונומיקה. (הרי הסלע שמגיע יבש נקי מחומרים אורגניים ושאירות אלמוגים, זה או תהליך של איבון או אקונומיקה...) כמה חוקרים שאני מכיר יד ראשונה שחזרו מהמזרח דווחו על כריה של סלע יבש בצורה כזו. מה המציאות איני יודע כי לא הייתי במזרח מעולם.

לגבי רשות שמורות,
אני ברתי בקפידה את מילותי, לצערנו הגדול.
יש שם כמה אנשים טובים, אני מכיר 2-3 פקחי חופים שהם בחזקת מחזיקים את האצבע בסכר.

לצערי
ציטוט:
ולגבי הציטוט - "רשות מרושעת וזדונית שכוונת זדים לה" כדאי שתבקש סליחה מאנשים יקרים שעושים ימים ולילות לשמור על הטבע בארץ, מי שמכיר באמת את פועלם לא היה אומר משפט אומלל כזה
.
היו לי מספר רב של ישיבות עם בכירים שמה שאני לא רוצה להכנס לפרסומי שמות וענינים אישיים.
בגללם החופים נראים כמו שנראים. בנאדם שאומר לי בפנים שמחינתו שיש לי אקוריום מלוח בבית הופך אותי לקרמינל מאבד אצלי כל טיפת הארכה. גם דגי זהב היו פעם מהטבע, אז מה הצביעות בין מתוק למלוח?

יש אנשים טובים,
לצערי בחלונות הגבוהים ברחוב אדם ועולמו בגבעת שאול אין הרבה כאלו.

דוד זכאי הפקח של אילת ראוי לצל"ש (הוא עוד עובד שמה?)
הבוס של הבוס שלו ראוי לעמוד הקלון... ואני מנוע מלפרט דברים שנאמרו בשיחות סגורות...

לא סתם אקוה דרשה להעמיד נציג שמה.

אם פגעתי באנשים טובים, מגיע להם התנצלות,

לגבי הרשות כרשות? כשלון כואב. שומרים היכן שנוח, לא היכן שכואב. הרבה יותר קל לקחת מכולה מסוחר קשה יום מאשר לסגור מפעל שמזרים חומצה חנקתית לים ואז אני לא מבין למה האפליזיות שלי צרובות ...

יש ברשות אנשים טובים, ויש כרגע חקירת משטרה על שר לאיכות הסיבבה שביצע מנויים רבים פסולים לחברי מרכז... אמרתי מספיק.
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 21:03   #12
Cobalt
ממיסדיי אקווה

הסמל האישי שלCobalt

הודו פעם אחת בהודעה אחת

בלי נדר מחר אני אבקש מדורון איננשטיין שעבד 3 שנים כפקח חופים במרכז הארץ לכתוב כמה מילים.
אני מכיר אותו כאדם אמין וישר ,
ומאד נדהמתי ממה שסיפר לי, אולי הוא לא אוביקטיבי.

יש לו תואר שני בביולוגיה ימית והוא פוטר מעבודתו כי אמרו לו שהמשרה שלו נהיתה "משרת אימון" והשר שהיה דאז החליט למנות מקורב במקום את דורון. מי שהגיע לא היה לו תעודת בגרות וידיעתו בחופים הסתכמה בלנסוע על החול בגיפ (דבר שאסורא ומזיק לבית הגידול שלעצמו)

אני שוב לא אומר שאין אנשים טובים, אבל ה"דג מסריח מהראש..."
עדיין לא נקרא Monday 16/07/2007, 21:28   #13
Double Delta

הסמל האישי שלDouble Delta

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: יש כמה...

אני מוכרח להבהיר את הודעתי הקודמת- את עבודתם של הפקחים אני מכיר ומכיר היטב, רובם עושים את העבודה הזו מתוך שליחות אמיתית. למרבה הצער, אין מספיק פקחים וכל פקח אחראי על איזור ענקי, כך שאיכות הפיקוח יורדת בהתאם.
בנוסף, כפי שאמר יחיאל, מרבית השמירה נעשית איפה שנוח ולא איפה שבאמת כואב.
בנוגע לדוגמאות:
שלולית החורף ליד תחנת הרכבת שבחדרה, המקום מוכרז כשמורת טבע, ואתם הייתם צריכים לראות איך השלט שמכריז כי המקום הוא שמורת טבע ואין ללכלך בו, כמעט ואינו נראה מפני שהוא מכוסה ערימת זבל.
חולות מישור החוף- היה לנו סיור לשם והגשנו דו"ח ארוך ומייגע על בית הגידול הזה, שלמען האמת, מדהים יותר ממה שהוא נשמע. למרבה הצער, הוא מצטמצם במהירות, הרבה בעלי-חיים נעלמים בגלל תופעת רכבי השטח והטרקטורונים הנוסעים על החולות וכששאלנו למה לא עושים שום דבר בכדי להציל את המקום, המרצים ענו לנו בכעס מהול בעצב ש"מסתבר שנדל"ן חשוב יותר".

פאק נוסף- הנסיונות לטפל בבעיות היתושים באמצעות הדברה ביולוגית- מזמן כבר הכניסו למי הארץ גאמבוזיות כאמצעי להדברה ביולוגית. למרבה הצער, התגלה עם הזמן כי הגאמבוזיה מהווה מין פולש שבעצמו דוחק מינים אחרים אל ההכחדה. במקום לנסות לנקות את בתי-הגידול הלחים מהגאמבוזיות ולהכניס אליהם מחדש את הנאוויות הכחולות, שעושות את העבודה בדיוק באותה המידה בנוסף ליתרון בכך שהמין הוא מין מקומי השייך לכאן ונמצא בסכנת הכחדה בארצנו, ממשיכים להכניס גאמבוזיות לכל נחל, אגם ושלולית הקיימים בארץ.

אז עולה השאלה, מה באמת עושים לטובת הטבע, האנשים ההם שלמעלה, ומה הם עושים לטובת אינטרסים אחרים... למשל, לטובת הכיס שלהם.

"מושיק, זה כולה חיפושית שחורה, לילך בכלל לא בסביבה, ובאזרחות אפשר לראות אותם יום יום אצלי בבית... עוד משהו?!"
Double Delta לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 17/07/2007, 01:32   #14
איתי73

הסמל האישי שלאיתי73

סוג אקווריום: אקווריום מלוחים מרינה כ-800 ליטר

למה אתם שאתם מבינים בעניין לא נותנים את הדעת בנושא

צריך להפעיל כוח

חשוב שתדעו, שחוות דעתי על גידול דגים אינה עובדה. אלא רק דעתי האישית מהניסיון האישי שלי .
איתי73 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 17/07/2007, 07:26   #15
Cobalt
ממיסדיי אקווה

הסמל האישי שלCobalt

הודו פעם אחת בהודעה אחת

איתי,
הפעלת כוח לא פותרת במקרים כאלו את הבעיות שכן מחר יבוא משהו חזק יותר ,
פעם מותר להביא לארץ זברה ציקליד,
הגיע משהו מאד מאד חזק בשוק הישראלי, זרק כמה מילים,
וכיום אי אפשר ליבא זברה ציקלידי ופה אש, הדגים באותה רמת איסור יבוא כמו ברקודות...

צריך עם עו"ד חזק, וגב חזק לשאול את האנשים הנכונים את השאלות הכואבות,
בתקשורת יש משפט
"אור השמש הוא המלבין הכי טוב"
שסוגרים זיהום ים בצינור באיזה נחל שכוח א-ל זה רחוק מהעין רחוק מהלב,
שיש תמונת שער של נחל שחור ודגים צפים ומשהו מחזיק את האף זה סיפור אחר.

בכל מקרה אני מריץ טלפונים לראות מי הביא את המכולה ולקבל את תגובתו.

לכל מטבע 2 צדדים, הצד של וואאלה נראה לי מפוקפק.

יחיאל
עדיין לא נקרא Tuesday 17/07/2007, 09:44   #16
מנטה ריי

יש גם היום פרסום ב-YNET

YNET

יש פה איזה ציטוט מוזר -
הנזק לאיזור ממנו הוצאו האלמוגים בסין הוא קשה במיוחד ותפקיד הרשות למנוע את מכירתם בארץ", הוא מציין ומבהיר כי על חל איסור להחזיק אלמוגים שהוצאו מהטבע בבתים פרטיים ובחנויות. "במידה והאלמוגים היו מגיעים חיים, היתה קיימת גם סכנה של הפצת מחלות". מוסיף אריאלי.

האם באמת חל איסור כזה ? האם זה תחום אפור ? אשמח לשמוע ממי שיודע.
נראה שהאלמוגים נארזו בשקים ללא מים, אף אחד לא ניסה לשמר אותם חיים.
עדיין לא נקרא Tuesday 17/07/2007, 09:56   #17
קובי
מייסדי אקווה

הסמל האישי שלקובי

מנטה אם מדובר בסלע יבש הרי שאין ספק שלא ארזו אותו בשקי מים, מה הטעם? זה סלע - האלמוג מת כבר מזמן.

לגבי האיסור, אני אישית מעולם לא שמעתי על איסור שכזה. ואנחנו עובדים בעסק שעוקב בקפדנות אחרי החוקים (בעיקר בגלל שאנחנו עסק גדול ותמיד מחפשים אותנו בכל פינה). אני מוכן לברר את הנושא היום בשביל לתת תשובה בעניין.

אגב שאלה אחרת וסליחה על הבורות אבל....
בסין? אלמוגים? מסין מוציאים אלמוגים?
זה חדש בשבילי.
עדיין לא נקרא Tuesday 17/07/2007, 11:03   #18
מנטה ריי

דרום סין נמצאת דרומית לקו רוחב 30 כך שהיא עמוק בתוך רצועת איזור החיות של אלמוגים.

אני שאלתי לגבי צורת האריזה ביחס לכך שנאמר שהאלמוגים 'חיים' - אולי בשונה מאלמוגי פלסטיק.
עדיין לא נקרא Tuesday 17/07/2007, 12:20   #19
שוני ז"ל
ממיסדיי אקווה וחבר של כבוד

הסמל האישי שלשוני ז"ל

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
סוג אקווריום: דיסקוסים

קטונתי מלהתוכח בנושא מול אנשי רשות שמורות הטבע
אבל לדעתי אם האלמוגים היו נארזים בעודם בחיים ומגיעים לנמל אשדוד מתים
מהסירחון אף פקח לא היה מסוגל לעמוד ליד המכולה .
לדעתי האישית האלמוגים היו מתים עוד הרבה לפני שנארזו ונשלחו
שוני
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 09:17   #20
פינגרמן

הסמל האישי שלפינגרמן

ואני עוד מנסה להיות רגוע!!!

יצא לכם להריח אלמוג שנעקר????
חודש אחריי שהוא מת ויבש כולו הוא מסריח מוות.....לוקח כמה שנים עד שהוא הופך לסלע נטו...

אני לא יודע מה הרשות הזאת עושה אבל אני יודע מה היא לא עושה!!!!

בעליי אקווריום מלוח קרימינאלים??
אז איך ניקרה לנבלות שמאשרים למפעלים לשפוך פסולת לים???
הידעתם שלחיפה כימיקאלים יש מכסה שמתיר להם שפיכת ציאניד למי ים התיכון...לא מספיק להם נחל קישון????

לא זכור לי חוף בארץ שהצלחתי להנות ממנו בשנים האחרונות ואני סך הכל גולש מדוכה אני לא רוצה לחשוב על הצוללנים למינהם איך הם מאוכזבים....

רשות זדונית זה כינויי עדין...חבורת נבלות בעליי פרוטקצייה הריי 90 אחוז שם בחסד ולא בזכות....ויסלח לי הקומץ היוצא מין הכלל!!!!!!
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 09:19   #21
רותם
חבר כבוד

הסמל האישי שלרותם

פינגרמן,קור הרוח שלך בשילוב השלווה ונחת הרוח שלך פשוט עושים כיף על הבוקר.
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 09:29   #22
פינגרמן

הסמל האישי שלפינגרמן

רותם אני אחריי מישמרת לילה מעצבנת.....אני מגיע על הבוקר וקורא שחבר מהפורום בלא ממש ידיעה קוטל דברים ועוד מפנה אצבע מאשימה על דבר כל כך מרגיזזזז ומה שעוד יותר מרגיז שנישמע אמין הרייי זה סין יש שם עבדות ילדים חיקויים ולא אכפת להם משום דבר......
רק רציתי להוסיף...
סין איננה מדינת עולם שלישי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אומנם היא נימצאת במיזרח אבל ליקרוא למדינה מתקדמת כל כך מדינת עולם שלישי נו באמת תכף גם יפן תיכנס לקטגורייה....

חוץ מיזה עד כמה שידוע לי תקנו אותי עם אני טועה אנמוגים מיתרבים בשווי וזה אמור להוריד את הטענה שמטומטמת שסחר אלמוגים אינו חוקי....שוב תקנו אותי מי שמבין בזה טוב יותר ממני....
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 09:40   #23
מנטה ריי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגרמן
רותם אני אחריי מישמרת לילה מעצבנת.....אני מגיע על הבוקר וקורא שחבר מהפורום בלא ממש ידיעה קוטל דברים ועוד מפנה אצבע מאשימה על דבר כל כך מרגיזזזז ומה שעוד יותר מרגיז שנישמע אמין הרייי זה סין יש שם עבדות ילדים חיקויים ולא אכפת להם משום דבר......
רק רציתי להוסיף...
סין איננה מדינת עולם שלישי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אומנם היא נימצאת במיזרח אבל ליקרוא למדינה מתקדמת כל כך מדינת עולם שלישי נו באמת תכף גם יפן תיכנס לקטגורייה....

חוץ מיזה עד כמה שידוע לי תקנו אותי עם אני טועה אנמוגים מיתרבים בשווי וזה אמור להוריד את הטענה שמטומטמת שסחר אלמוגים אינו חוקי....שוב תקנו אותי מי שמבין בזה טוב יותר ממני....
חשבתי מה לכתוב לך
אך אחרי כל הלחץ ששחרת הוספת בסוף את הט.ל.ח
....שוב תקנו אותי מי שמבין בזה טוב יותר ממני...

אוסיף רק סייג לחוכמה - שתיקה.

לגבי סין - מדינה שבה יש עבדים במפעלי לבנים, מוציאים להורג מתנגדי משטר וסטודנטים,
מטילים צנזורה על האינטרנט וזה רק קצה קרחון.
ממש מדינת אור לגויים שלא מאפשרת למישהו בפרובינציה דרומית נידחת להפוך את הריף המקומי למטבע עובר לסוחר.
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 10:17   #24
פינגרמן

הסמל האישי שלפינגרמן

אני עומד בגב זקוףףףף לגביי כל מילה ומילה....פרט לעיניין רביית האלמוגים והפיכת הסחר לחוקי!!

סין אומנם קומוניסטית...ומתבצעים בה פשעים נגד האנשות ככגון עבדים במפעל ללבנים עבדים שבונים את תיפארת האולמפיאדה הקריבה(שלדעתי אמורה לקבל עונש אחריי גילויי המעשים המזעזעים הללו ולא לאפשר לאולפיאדה להיתקיים בסין)....אך עדין אין זה הופך אותה למדינת עולם שלישי ....
אמיר פרץ היה שר ביטחון חכי"ם נטוליי השכלה מנהלים את משרד הבריאות זה לא פשע נגד האנושות??????

שפיכת ציאניד מי שפכים מתכות כבדות ופסולת גרעינית איננה רצח ריפים וכל דבר חיי???
מישהו יכול להעלות לנו את המפה שאלי העלה לא מיזמן????

מה שהכתבה הזאת עושה מוליכה שולל המון בורים שמאמינים לה הריי כבר אמרנו מבחינה ביולוגית הגיונית אין הדבר רצח ריף !!!!!!
כלכלי או לא...הידעתם שבאלסקה ורוסייה אוספים מהחוף ביציי ארטמיה אז מה העיניין בלאסוף סלעים מהחוף ניראה לי הרבה יותר קל לא???

אם אכן היה מדובר ברצח ריף כל כולי היה איתך מנטה ריי אבל שנינו יודעים שההפך הוא הנכון ויחיאל הוכיח את זה בהסבר לוגי הגיוני וביולוגי מדעי שאישית אני יודע מספרות בנושא ומינסיון של אחזקת פצצת סירחון בדמות אלמוג יבש....

זה מטומטם בדיוק כמו החוק נגד הרוטוולרים והאמסטפים....ואם מישהו הולך לומר על זה משהו אז שיזהרררר !!!

בגלל חבורת נרקומנים עבריינים ופושעים פסיכופטים שאימנו את כלביהם לקרבות היתעללו בהם לשם הפיכתם לחיות פראיות רוצחות בדם קר......ניתקפו ילדיהם או ילדיי שכניהם בגללם נעשה רצח לגזע שלם!!
ואני רוצה ליראות את הויטרינר ששם יד בחוק הזה!!
הריי שוב היה זה חוק מוחלט בוועדה של בורים חסריי עניין וידע מינמאלי בנושא!!
וכל העם המטומטם שלנו הופך את הגזע למסוכן אתם לא מבינים איזה עצבים אני חוטף שאני עושה טיול עם הכלבים שלי ומקבל כל מיניי הערות מישראלים מטומטמים.....
ותיסלחו לי שאני ניסער אבל המציאות מרגיזה!!!!
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 11:05   #25
מנטה ריי

יחיאל לא הוכיח שום דבר,

יכול להיות שהמטען הזה סופר מסריח.

הוא הבטיח להביא פרטים - ויוק.

האלמוגים נראים בדיוק כמו אלמוגים שנעקרו מהים - גם יחיאל אמר שאוספים אותם מהים ולא מהחוף.

לא הכל אורים ותומים ואתה ממש לא ממוקד.

פרה פרה - יש סיפור עם חצי טון אלמוגים זה נושא הדיון, תשים בינתיים בצד את ועדת וינגורד והארסים עם הכלבים.

לתקן את כל העולם בדיון אחד כאן לא תוכל.
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 11:17   #26
שוני ז"ל
ממיסדיי אקווה וחבר של כבוד

הסמל האישי שלשוני ז"ל

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
סוג אקווריום: דיסקוסים

מנטה ריי
מי כמוך צוללן מנוסה ואיש שמבין באלמוגים יותר ממני ומעוד הרבה גולשים באתר הזה אומר כתשובה לשאלתי
היתכן שאלה אלמוגים חיים?לדעתי לא .האם אלה אלמוגים שנארזו חיים ונשלחו לארץ.לדעתי לא יתכן
אז מה הפלצנות של הרשות לכתוב את מה שכתבו
באם מדובר בעברין מכס .מסכים איתך.!באם יש חוק שאוסר ליבא לארץ אלמוגים מתים .מסכים איתך .אבל אז אנחנו מדברים על תפיסת מכס כמו תפיסת צעצועים מוברחים או סמים לא עלינו ..
אני יכול להגיד חד משמעית
אלמוגים אלה לא היו חיים בזמן שנארזו בסין או בטזמניה. לא אני ולא אף אחד יכול להגיד
ציטוט:
הגיעו במכולה מסין והיו אמורים להימכר לחנויות שונות ברחבי הארץ. שוויו של כל אלמוג, לפי נציגי רשות הטבע – מ-200 עד 600 שקלים
אני אומר לך שטויות במיץ
מי שרוצה אלמוגים חיים יכול לקנות בקלות ובהרבה פחות מ- ב600 שקל
אבל בעיתון כמו בעיתון

שוני
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 12:24   #27
מנטה ריי

שוני אני חושב אחרת,

לדעתי אלה אלמוגים שנקצרו חיים, ככל הנראה עברו טיפול לניקוי האלמוג, נארזו ונשלחו בצורה שאין ספק שאין להם סיכוי להגיע חיים ליעד.
האמת בזמני שינוע בספנות אולי האינטרוול הזמן שבין הקצירה להגעה לארץ בחלון זמן שלא ידוע לי האלמוג מלבין גם באופן טבעי.

גם לי מפריע התמחור המוזר והתייחסות שכאילו מדובר באלמוגים חיים אבל אני חושב שהם מדגישים שאלה אלמוגים אמיתיים ז"ל ולא פלסטיק.

אם ניקח את הדברים כפי שהם מופיעים באתר של רט"ג, חוץ מהתייחסות ששלד האלמוג שווה 500 ש"ח כל שאר הדברים בסה"כ נכונים
http://www.parks.org.il/BuildaGate5/...aluePage=Card7
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 13:20   #28
אלי הרפז
מקורב להנהלה

הסמל האישי שלאלי הרפז

הודו לך על 6 הודעות 14 פעמים
וותק בתחום: משנת 86

כחובב מלוחים הרבה שנים וכאחד שצלל בלי סוף כמעט בכל העולם
אני יכול לכתוב בבטחון שאלמוגים אילו לא נמצאו מתים על החוף
הם מאוד מאוד לבנים יחסית לאלמוגים שנימצאים על החוף
לא כן לפי דעתי מה שקרה זה ככה מישהו(סיני) ירד לשונית פירק לה את הצורה
1/2 טון זה המון, הוציא את האלמוגים הכניס אותם למיכל עם מים והרבה אקונומיקה
או חומר אחר שנותן אותה ריאקציה ואחרי שעתיים שלוש הוציא אותם החוצה
שטף במים רגילים נתן להם להיתייבש בשמש ואחרי 5 שעות,
ו-וואלה יש לו שלד אלמוג לבן כשלג יבש ולא מסריח מוכן למשלוח

הערוץ שלי ב-
אלי הרפז לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Thursday 19/07/2007, 15:51   #29
Majh

הסמל האישי שלMajh

סוג אקווריום: טבעי

דעתי פשוט תבדקו את הנושא הזה לעומק
יכול להיות שאסור לסחור בארץ באלמוגים חיים משוניות אבל כן מותר לייבא אם הם מגידול בשבי.
מעבר לזה הכתבה הזאת באה במטרה של יחסי ציבור ויש לקחת אותה בפרופורציות (כמו כל כתבה שאתם קוראים בעיתון/אינטרנט או שומעים בטלוויזיה) וסה"כ זה רק בשביל להגביר מודעות לאיכות הסביבה.
בעיקרון יש חלקים כתומים על האלמוג ככה שלא בטוח שזאת הייתה אקונומיקה אבל יכול להיות שהשתמשו בחומר כימי אחר או בריכוז נמוך של אקונומיקה אין דרך לדעת.
ויחיאל בכלל אמר שאפשר לקחת את האלמוגים עם טרקטור באזורים עם הרבה מאובנים הוא לא דיבר על הים.
עשיתם קצת עירבוב פה בין כל הדברים מה שהיה היה תפסיקו לריב על זה ששתיכם אוהבים את הסביבה ומעדיפים שלא יהרסו אותה בלי פרופורציות.

על מה אתם בעצם מתכווחים? שהעולם דפוק? בוקר טוב.
עדיין לא נקרא Saturday 21/07/2007, 10:27   #30
פינגרמן

הסמל האישי שלפינגרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלי ****
כחובב מלוחים הרבה שנים וכאחד שצלל בלי סוף כמעט בכל העולם
אני יכול לכתוב בבטחון שאלמוגים אילו לא נמצאו מתים על החוף
הם מאוד מאוד לבנים יחסית לאלמוגים שנימצאים על החוף
לא כן לפי דעתי מה שקרה זה ככה מישהו(סיני) ירד לשונית פירק לה את הצורה
1/2 טון זה המון, הוציא את האלמוגים הכניס אותם למיכל עם מים והרבה אקונומיקה
או חומר אחר שנותן אותה ריאקציה ואחרי שעתיים שלוש הוציא אותם החוצה