פורטל אקווה פורומים מגזין אקווה AquaDex

הצבת קידום תחביב גידול דגי הנוי בארץ כיעד מרכזי של אקווה הביא להקמת פרוייקט רחב היקף זה שנועד לשרת את ציבור החובבים בארץ ולתת מענה לשאלות רבות הקשורות לתחביב. "אקוודקס" הינה מערכת אינדקסים האוגדת בתוכה מידע רחב ואייכותי הקשור לעולם תחביב דגי הנוי.

כן, הגיע הקץ לחיפושים המייגעים והאינסופיים ברשת, סוף סוף יש מערכת מקצועית עם מידע מפורט בכל הקשור לתחום התחביב האהוב שלנו, זה פה, זה שלנו וזה בעברית.

AutoCAD LT 2020 - https://abcoemstore.com/product/autodesk-autocad-lt-2020/ is a computer-aided design system for creating and detailed processing of drawings.

עבודה רבה הושקעה בהקמת המערכת והבאתה למצבה הנוכחי, שעות עבודה רבות ולא קונבנציונליות, השקעה כספית לא מבוטלת, חשבונות טלפון מנופחים, מפגשים, ודיונים סוערים, העבודה התבצעה לשמה ומבלי לקבל שכר במטרה אחת – להקים מערכת ברמה גבוהה שתהיה ראויה לשרת את קהל החובבים של התחביב המדהים הזה, אין ספק שלקהל חובבים כזה המשקיע את כל מרצו (וברוב המקרים גם הונו) באותם יצורים אילמים ואציליים מגיע גם לקבל, ואנחנו נותנים.

גם מסע של מיליון קילומטר מתחיל בצעד אחד.

הדקו את החגורות והתכוננו למסע מרתק במערכת האינדקסים אקוודקס.

אנו חברי אתר אקווה רואים בקידום תחביב גידול דגי הנוי וקידום רווחתם של דגי הנוי שליחות, ולכן חיפוש אחר מידע אמין ומקצוע נמצא תמיד בראש מעיננו. חיפוש בלתי מתפשר אחר המידע הטוב ביותר, בין אם הוא נכתב על ידי אנשי מקצוע או שנאסף בשנים של התנסות והשקעה של חברי אתר אקווה שלנו יוצר מאגר מידע מקצועי ואמין. האהבה לתחביב המרתק של גידול דגי נוי, או רק האהבה עצמה מניעה אותנו ללא ליאות להגיע לשיאים חדשים של ידע.

תודה למעיין ואמיר פלקס ראשי צוות AquaDex, ליאור מגריסו, מאיה רמז ודן זדה. תודה לטל איתן ואלון סנדרוביץ מחברת MCGroup על הקמת האתר ומערכת הניהול.


ועכשיו גם בגרסה סלולרית מתקדמת

מע' AquaDex לסמארטפון - בעלת ממשק ידידותי ונוח ביותר לתפעול. מהיום כאשר אתם מבקרים בבית עסק ורוצים לברר מידע על דג, חסר חוליות, אלמוג, צמח וכו' - תוכלו ללמוד את כל הפרטים בקלות, במהירות וביעילות.
להפעלה יש לסרוק את ה-QR Code, הקישור ייפתח אוטומטי בדפדפן שלכם. השימוש במערכת הוא חינם לכל החובבים.