AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 14:22   #31
ראובן

הסמל האישי שלראובן

הודו לך על 40 הודעות 51 פעמים
סוג אקווריום: ריף SPS
וותק בתחום: מ-2004

כתבתי דברים כל כך ברורים ומפורשים, לא מבין על מה כל ההתפלפלות.

1. רועי קליין הי"ד נהרג תוך גילוי מעשה גבורה נדיר.
2. המכתב הנ"ל קובל על חוסר היחס של החברה בישראל למעשה גבורה.
3. אני חושב שהמכתב הוא בכיינות לשמה. זה לא מוריד כהוא זה ממעשה הגבורה של רועי הי"ד.

מאחר ובתוך אחיי אני יושב, אני ער לאווירת הבדלנות והמסכנות שנפוצה בשנים האחרונה והחריפה מאוד אחרי הגרוש מחבל קטיף. אני לא מקבל את ההתמסכנות הזו.
ראובן לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 14:51   #32
שוני ז"ל
ממיסדיי אקווה וחבר של כבוד

הסמל האישי שלשוני ז"ל

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
סוג אקווריום: דיסקוסים

elic
ציטוט:
ולדעתי האישית הוא לא היה רוצה לראות את המכתב הזה
אני מסכים עם ראובן שהמכתב הזה לא צריך להסתובב באתרים
מאיפה החוצפה לחשוב שאתה יודע טוב מאישתו מה הוא היה רוצה ? ? ?
א.איפה ראית שאשתו כתבה את המכתב?אם היא היתה כותבת אותו וחותמת בשמה המכתב היה מקבל משמעות אחרת לגמרי
ב.כתבתי בפירוש דעתי האישית ואם היא לא זהה לדעתך אני מצטער
ג. לקרוא לי חוצפן זו חוצפה מצידך .
ציטוט:
במקום זה אולי היה מקום לומר שרועי ז"ל הוא אכן גיבור שכאילו אינו שייך לעידננו - ופשוט להצדיע
איפה ראית שכתבתי שהוא לא גיבור ישראל . לדעתי הוא יותר מגיבור.
איפה ראית שאני לא מצדיע לו .או ממעיט במעשה שעשה?אתה פשוט מעוות את מה שכתבתי .

מעבר לזה אני לא רוצה לאגיב למרות שיש לי עוד הרבה מה לכתוב אבל אתה הורדת את הדיון הזה לרמה שלא מתאימה לי
שוני
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 15:42   #33
elic

הסמל האישי שלelic

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

שוני, עם כל הכבוד (ויש כבוד) להלן התייחסותי לנקודות שלך:
א. בדיוק על זה אמרתי שהיות ולא ברור האם זו אשתו או לא יש מקום "לקחת סיכון" ולכבד את המכתב במקום "לקחת סיכון" ולא לכבד את המכתב - פשוט הסיכונים קטנים יותר.
ב. דיעה אישית זה בסדר וכמובן שכל אחד זכאי (וממש לא ממני צריך לקבל רשות) אבל צריך לזכור שאין הדברים שאמרתם נאמרו בשיחה בארבע עיניים אלא בפורום המאוד מכובד הזה המונה כ-10000 משתתפים להזכירך - ולראיה כמות האנשים שהתגובה שלך ושל ראובן הפריעה להם !
על זה אגב אמרו החברים בפורום (לא אני) "יש דברים שבמקומות מסויימים עדיף שלא יאמרו"...
ג.שוני אמר:
" ולדעתי האישית הוא לא היה רוצה לראות את המכתב הזה
אני מסכים עם ראובן שהמכתב הזה לא צריך להסתובב באתרים "
ועל זה אמרתי שזה חוצפה מצידך לקבוע בעבורה (כאן ראה סעיף א' שעדיף בפרהסיה לצאת מנקודת הנחה שזה כן היא) כאילו אתה מכיר את בעלה טוב ממנה. ומאחורי זה אני עומד ! אכן, לדעתי, זו חוצפה.
וכאן נכנס סיפור הביצה או התרנגולת. האם זה לא בסדר שאני אגיד לך חוצפן (ואהיה חוצפן בעצמי) או שאחת שיש משהו חצוף זה זכות/חובה לציינו...
ואגב לא ברור איך אחרי שאמרת את המשפט המצוטט בסעיף זה אתה שואל אותי:
ציטוט:
בכדי לשאול
מי מינה אותך לשופט עליון ?
אז מי מינה אותי ? ומי מינה אותך ... ?

ציטוט:
איפה ראית שכתבתי שהוא לא גיבור ישראל . לדעתי הוא יותר מגיבור.
איפה ראית שאני לא מצדיע לו .או ממעיט במעשה שעשה?אתה פשוט מעוות את מה שכתבתי
מסכים עם דבריך ומתנצל ! הניסוח שלי לא היה במקומו הכוונה היתה לומר שאין צורך לומר את הדברים הנוספים ולהישאר רק עם ההצדעה.

ציטוט:
מעבר לזה אני לא רוצה לאגיב למרות שיש לי עוד הרבה מה לכתוב אבל אתה הורדת את הדיון הזה לרמה שלא מתאימה לי
מספיק היה לי לקרוא את תגובתך בעץ הזה
א. עד עכשיו התקבל הרושם שאתה בעד להגיד הכל ללא הבחנה אז למה לעצור עכשיו ?
ב. אני לא חושב שרמת השיחה היא הבעיה (תקן אותי אם אני טועה לאורך כל הדיון השיחה הייתה עניינית, ללא התקפות או ניבולי פה ? ) ואם הבעיה היא עם תוכן הדברים זה כבר סיפור אחר !
אגב לטעון שרמת השיחה והדיון שלי היא נמוכה מדי עבורך ,היא אמירה לא פחות פוגענית מאשר אני מציין את העובדה שאתה, לטעמי, נוהג בחוצפה - הלא כן ?

ציטוט:
בכדי לשאול
לשאלתך התשובה היא מדינת ישראל !
ראייתי כאזרח המדינה היא כזו האומרת שלאזרחי המדינה כולם יש אחריות האחד כלפי השני וכולם כלפי המדינה (דוגמא אחת לכך היא העובדה שישראל הינה אחת המדינות היחידות בעולם שעדיין מוגדרת כמדינת רווחה).
נכון ישנה סברה נוספת לגבי אזרחות האומרת שכל אחד לעצמו לא מסתכל ימינה ולא שמאלה - לא כך חונכתי לא בבית הורי, לא במוסדות החינוך ובשיעורי האזרחות ולא בצבא בו שרתתי בגאווה - בצורה זו אנו מגיעים , לטעמי, בדיוק לנקודות שכולנו כישראלים מלינים עליהם חדשות לבקרים - השאלה היא האם אנו גם עוברים לצורת ההתנהגות הראשונה... ?

הבושה , להזכירך, אינה מונחת בפתחו של מי שמצביע כי המלך הוא עירום אילא במלך העירום....

לגבי העץ המדובר , תוכל להיכנס אליו בכדי לקבל התשובה בהרחבה, אם לסכם את רוח הדברים הרי שכמי ששירת בצבא במס' מגוון של תפקידים ולאורך תקופה ארוכה, כמי שמשרת במילואים את כל מחסת הימים הנדרשת ממנו (למרות חוסר הנוחות והיותי עצמאי) וכמי שאיבד במערכות ישראל הן משפחה, הן חברים והן פקודים יש לי לא רק זכות כי אם גם חובה להצביע ולומר כי המלך הוא העירום !!!
ולפי כל אלו יש לי הזכות לדרוש חלוקה שווה של הנטל ולבוא בטענות למי שאינו ממלא את חלקו.

נ.ב
שוני שוב מפאת העובדה שאתה מבוגר ממני לפחות ביום, ומפאת פועלך המפואר פה כמו גם מפאת העובדה שאני כאן מתארח בביתך (באתר שלך) אציין שאיני מתכוון בדבריי לפגוע בכל צורה שהיא ואם אכן נפגעת מאמירה כזו או אחרת הרי שאני מבקש להתנצל על כך מראש !
elic לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 16:36   #34
פיליפ

הסמל האישי שלפיליפ

הודו לך על 19 הודעות 27 פעמים
סוג אקווריום: אמריקאים
וותק בתחום: משנת 1975

ציטוט:
ראייתי כאזרח המדינה היא כזו האומרת שלאזרחי המדינה כולם יש אחריות האחד כלפי השני וכולם כלפי המדינה (דוגמא אחת לכך היא העובדה שישראל הינה אחת המדינות היחידות בעולם שעדיין מוגדרת כמדינת רווחה).

מה שכתבת פה הצחיק אותי עד דמעות.
מזכיר לי אימרה יפה שמתאימה(לעניין מדינת רווחה):

אתה יכול להגיד שאתה ציפור אבל זה לא אומר שאתה יודע לעוף

ציטוט:
ולפי כל אלו יש לי הזכות לדרוש חלוקה שווה של הנטל ולבוא בטענות למי שאינו ממלא את חלקו.
טענות לממשלה שבחרת!!!
פיליפ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 17:32   #35
elic

הסמל האישי שלelic

ציטוט:
מה שכתבת פה הצחיק אותי עד דמעות.
מזכיר לי אימרה יפה שמתאימה(לעניין מדינת רווחה):

אתה יכול להגיד שאתה ציפור אבל זה לא אומר שאתה יודע לעוף
א' - תמיד שמח אם אפשר לגרום למישהו לחייך...
ב' - על זה בדיוק דיברתי, שאם במקום להגיד לא משנה וזה כבר אבוד כל אחד ייקח אחריות אולי הדברים יראו אחרת. בכל אופן עדיף לטעמי מלהמשיך רק לקטר

ציטוט:
טענות לממשלה שבחרת!!!
ושוב פיליפ אתה מרים לי להנחתה (אתה מגיע איתי לכדורעף בחוף בשישי ?) במקום רק לבוא בטענות בוא כל אחד יבדוק איפה הוא יכול לשנות.
במקרה המדובר בואו נעיר לאלו שלא עושים צבא ולא נקבל זאת בחיוך טפשי....

בקיצור , איך אומר אלכס אנסקי "מה לעשות ? לעשות ! ".....
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 18:10   #36
שוני ז"ל

הסמל האישי שלשוני ז"ל

elic
יפה שהשכלת להתנצל
אבל
מי שבדיון קורא חוצפן ועז מצח אין לי דין ודברים איתו
סיגנון הכתיבה שלך תוקפני ואני לא מעונין להגיב
כנראה אתה מסוג האנשים שחושב שרק הוא לחם פיקד ואיבד חברים
גם אני השתתפתי בשלוש מלחמות .
ואצלי במשפחה הקרובה הענין לא הסתיים במלחמות ישראל
בבקשה ממך חדל לנפנף לי בעברך הצבאי .זה לא נושא הדיון
שוני
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 19:00   #37
Sprungster

הסמל האישי שלSprungster

elic, אתה מדבר על תאוריה. הכל טוב ויפה. כמו שפיליפ אמר...מדינת ישראל יכולה לומר על עצמה הרבה דברים אבל זה ממש לא אומר שהיא כזו.

השחיתות פה חוגגת גם בשלטון וגם בשוק העסקים. הכל קומבינה אחת גדולה...אין לי כח להכנס לזה ואני גם לא אעז להכנס לזה מעל דפי הפורום אבל יש שחיתות כל הזמן מסביבנו...כל הזמן..גם בסופר שאתה קונה בו לחם וגם במרפאה של קופת חולים...כל ישראל ערבים זה לזה? הצחקת אותי. אולי 10% מהאוכלוסיה מרגיש כך ואני נדיב. אנחנו בLOOP לא נגמר של
IF YOU CANT BEAT THEM JOIN THEM

לא מאשים את אולמרט והמעטפות שלו...רוב המדינה הזו מתנהלת על בסיס מעטפות מזומנים. במה אתה עוסק כעצמאי?
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 19:02   #38
שישו

הודו לך על 34 הודעות 38 פעמים

יהי זכרו ברוך
שישו לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 19:29   #39
elic

הסמל האישי שלelic

שוני,
ציטוט:
מי שבדיון קורא חוצפן ועז מצח אין לי דין ודברים איתו
סיגנון הכתיבה שלך תוקפני ואני לא מעונין להגיב
טוב
ציטוט:
כנראה אתה מסוג האנשים שחושב שרק הוא לחם פיקד ואיבד חברים
גם אני השתתפתי בשלוש מלחמות .
לא הבנתי איך הבנת את זה מדבריי, אשמח אם תאיר את עיניי ?
ציטוט:
ואצלי במשפחה הקרובה הענין לא הסתיים במלחמות ישראל
בבקשה ממך חדל לנפנף לי בעברך הצבאי .זה לא נושא הדיון
נכון זה לא הנושא, לכן לא העלתי אותו ואני לא מבין למה אתה עושה זאת ?
ציטוט:
יפה שהשכלת להתנצל
חבל שאתה לא משכיל לעשות את אותו הדבר !

Sprungster,
מסכים עם כל מילה שכתבת חוץ מדבר אחד (פירוט בהמשך) ! כולל על עולם העסקים.
השאלה הנשאלת היא האם האנשים "הטובים" (נניח אני ואתה) צריכים לבוא ולהגיד באמת
ציטוט:
IF YOU CANT BEAT THEM JOIN THEM
ולעבור לצד של "הרעים" או שמא "הטובים" צריכים להמשיך בדרכם ולדרוש שדווקא "הרעים" ישנו דרכם ?
ואני יודע שסיכויי ההצלחה נמוכים !

לעניין זה נסחו חכמים ממני את חוק האדם הסביר:
"האדם הסביר מניח כי אין בכוחו לשנות את העולם ולפיכך חי במסגרת הגבולות הקיימים,
האדם הבלתי סביר אינו מקבל את תכתיבי העולם, נלחם ופורץ גבולות חדשים - ובכך מגדיר מחדש את גבולותיו של האדם הסביר..." אנחנו צריכים לשאוף להיות ולשאוף שיהיו כאן כמה שיותר אנשים "בלתי סבירים" !

אותו דבר אחד שכתבת שאיני מסכים עליו הוא הכמות , אתה אמרת
ציטוט:
אולי 10% מהאוכלוסיה
ואני אומר יותר הרבה יותר ! רק שכמו תמיד זה הרוב הדומם !

אבל הדרך לשיפור עוברת דרך זה שאתה ואני ואחרים לא נשנה דרכינו ולא די בכך אלא גם נעיר למי שיש מקום להעיר לו, נלחם איפה שיש מקום להילחם ונפסיק "להתבייש" להגיד למישהו שהוא לא בסדר/להיות בסדר - נוכל להמשיך ולהתעצם !
אני פטריוט לא קטן ןאני לא מתבייש לומר שיש המון מדינות בעולם שהיו שמחות להשיג את מה שישראל השיגה ב-60 שנים ! ואת הדברים האלו השיגו ישראלים כמוני וכמוך - אז כנראה שלא הכל כאן רע ורקוב עד כדי כך....

זה אולי נשמע תמים ומתחנף אבל זו באמת ובתמים דעתי ואמונתי - צ'טערת
ואם הצלחתי להשפיע בקצת על מישהו אחד כאן הרווחתי את המלאך שלי להיום

זהו נגמר נאום הבחירות (מקווה שתשימו אלי בקלפי...)

לשאלתך אני שותף בחברה להפקת אירועים, כנסים וקידום מכירות.
אני מבין שכבודו גם עצמאי, מותר לשאול באיזה תחום ?
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 19:47   #40
Nesi2

הסמל האישי שלNesi2

סוג אקווריום: קיר לבן

יהי זכרו ברוך .
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 19:51   #41
Sprungster

הסמל האישי שלSprungster

מצטער אבל לא אסכן את פרנסתי בשביל דיון בפורום ועל כן אני לא אכנס לעיסוק שלי. איני מעוניין להכנס כאן לפרטים אבל אתה חי בסרט שיש במדינה הזו ולו צל של "שיוויון הזדמנויות". הכל פה כמעט מתנהל במעטפות מזומנים...אולי עורכי הדין פה באתר שמתעסקים במשפט מסחרי יוכלו להעיד...כסדום היינו ולעמורה דמינו...

קליין ז"ל הוא גיבור שמת בשטח כתוצאה מאיבוד דם, הוא היה בחיים עוד שעה ארוכה בשטח ללא פינוי. אם המושחתים ששלחו אותו לשם היו פחות אימפוטנטיים הוא עוד היה כאן חי.
אולמרט ושות' הם לא המחלה - הם בסה"כ הסימפטום החיצוני. הכל פה מעטפה אחת גדולה של מזומן וכולם יודעים את זה אבל כולם שותקים...תפתח את העיניים.

http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/774/949.html

[web:eea0fa006f]http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/774/949.html[/web:eea0fa006f]
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 20:13   #42
elic

הסמל האישי שלelic

Sprungster, כמובן מכבד את זכותך לפרטיות !
אבל אין לי צורך לפתוח עיניים היות והן פתוחות ! אני לא תמים, ממש לא ! אני פשוט לא מסכים שהפתרון הוא to roll over and play dead אני מאמין שיש עוד דרך שעליה צריך להלחם !!!

לצורך הדוגמא אני עצמאי מזה כחמש שנים וברוך השם (טפו טפו חמסה חמסה) עובד טוב מאוד ומעולם אבל מעולם לא נתתי ולו חצי מעטפה לאף אחד !!! לא אגיד שלא נתקלתי בדלתות שלא נסגרו לי בגלל ההחלטה הזו - כי כן ! לא אגיד שאם הייתי מחלק מעטפות לא הייתי יכול להגיע ליותר - כי כנראה שכן !
אבל אני כן אגיד שאפשר גם להצליח אחרת !!!

לגבי איבוד הדם של קליין מודה שאיני בקיא בפרטים ולכן אין לי הרבה מה לומר בעניין. בהנחה שדבריך נכונים מקווה שהאחראים יתנו את הדין על כך ואם לא בעולם הזה אז בעולם הבא !

לגבי אולמרט שוב שאלה של על איזה צד במטבע אתה בוחר להסתכל :
צד אחד - יש לנו ראש ממשלה גנב מדופלם !
צד שני - הדיחו ראש ממשלה מכהן בגלל חשד לשחיתויות והוא עתיד לתת את הדין בעניין !

בנימה אישית חייב לציין שמאוד כואב לשמוע את דבריך ! מההיכרות המאוד מאוד שטחית שלי איתך הבנויה על הרושם שקיבלתי מצפייה בתגובותיך השונות מתקבל הרושם של אדם איכותי ורציני לגמרי בצד של "הטובים" וחבל לראות עד כמה עמוקה האכזבה שלך ויותר מכך יש להצר על העובדה שרוחך שבורה מלהלחם בתופעות הלא רצויות !
אבל לא יודע אם ראית את הסרט שנקרא "תעביר את זה הלאה" ובו ילד אחד קטן מחליט לעשות מעשה אחד קטן וטוב לשלושה אנשים שונים שאינו מכיר וכל מה שהוא מבקש בתמורה זה שהם יעבירו את זה הלאה ויעשו מעשה טוב אחד בתמורה לאנשים אחרים....נכון זה נשמע הוליווד קיטש' אבל אם כל אחד יהיה אחראי להתנהגות שלו בלבד, אפילו בלי אחרים אז בסופו של דבר "כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן" כפי שמראה ההיסטוריה היהודית עד מימים ימימה !
תחשוב על זה שאם כעצמאי את המעטפה הבאה אתה לא מקבל או לא נותן וגם עוד אחד ועוד אחד זה ייצור עבור "הטובים" עוד ועוד הזדמנויות - ואז אולי גם ישפר את ההרגש הפנימית שלך עצמך וזה ידיד שווה הכל !
לדעת שאתה הולך לישון רגוע כל לילה, שלם באומונתך ! לא מתוך תמימות - מתוך בחירה !

אגב, הקישור שהעלת אינו עולה !
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 20:24   #43
Sprungster

הסמל האישי שלSprungster

תבדוק שוב את הקישור הוא עובד. ישראל מדינה מושחתת וכך חושבות הרבה חברות אירופאיות ואמריקאיות.

לא אמרתי שאני "מצטרף" למסיבת המעטפות - כפי שציינת בעצמך...כנראה שיכולתי להיות במקום אחר לו הייתי עושה זאת - לא שאני מתלונן על מצבי, להפך, זאת בדיוק הנקודה - אני יכול להלחם - יש לי משרדי עורכי דין גדולים שאיתם אני עובד כדי "לפתוח דלתות שרגילות להפתח עם מעטפות מזומנים". לא לכל אחד יש את המשאבים לשכור עורכי דין כאלו. אני אציין שאני מכיר עסקים שקרסו כתוצאה מתחרות לא הוגנת...שוחד, מכרזים תפורים וכו'.

בקשר לעץ אחר פה באתר שקשור גם לדיון הזה:
אתה שופט אנשים על שירותם הצבאי או יותר נכון על אי שירותם הצבאי...אני בוגר סיירת ככה שאולי יש לי זכות לדבר...אני לא אבוא בטענות לאף אחד שלא יכול לשרת בגלל סיבות מוצדקות - לצערי - בחברה המושחתת, הרקובה והחלולה שלנו - יש המון אנשים עם סיבות מאוד טובות למה לא לשרת. מדינה שלא עוזרת לאזרחיה, דורכת עליהם, לא נותנת שיוויון הזדמנויות, לא נותנת לצעירים חסרי אמצעים שום אופציה בכלל לרכוש דירה בסיסית במחיר הוגן וכו' - לא פלא שאזרחיה טרודים מדי בעניינים האישיים שלהם ולא יכולים לשרת את אותה המדינה שרק יורקת עליהם.
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 20:40   #44
ניסים פ

היה לוחם ,קצין ומפקד צוות בסיירת גולני לפני שעבר לגדודים ...אדם מדהים ( מהיכרות אישית )
יהי זכרו ברוך
ניסים פ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 20:48   #45
Chief

הסמל האישי שלChief

הודו לך על 4 הודעות 5 פעמים
סוג אקווריום: טנגניקה, מתכנן מלוחים ראשון
וותק בתחום: עשרים שנה

האמת שמה שכתוב זה בדיוק מה שפורסם.
דבר נוסף, הוא הועלה בדרגה לאחר מותו וכעת הוא סא"ל, ולכן צריך להשתמש בדרגה זו.

260L טנגניקה
Chief לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 20:53   #46
elic

הסמל האישי שלelic

כן עובד ראיתי !
ולגבי ישראל גם נכון אבל כמו שראית זה נכון לכל החברה המערבית, אנחנו בין אירלנד לספרד, אז פה זו שאלה האם החברה המערבית והדמוקרטיה הם הדרך - ולאור התגובות פה לדברי על זה עדיף שאפילו לא התחיל לדבר....

ראשית תעזור לי לתת לעצמי תפיחה על השכם על הזיהוי הנכון של העומד מולי !
כל הכבוד על אי ההשתתפות בחגיגה ועל המלחמה הנכונה וההוגנת !
גם אני מכיר עסקים כאלו כמו שציינת מאידך אני מכיר כמה עסקים אחרים שבלי מעטפות כן הצליחו אני יכול להעיד על עצמי שאני עובד עם החברות הכי גדולות במשק הישראלי ושוב בלי שום מעטפה ! ןהנה מסתבר שגם אתה כך. אז לא הכל תפור ולא הכל סגור.... זה כל מה שאני אומר !

לגבי אותו עץ אחר - ראשית קיצוניות תגובתי, כמו שגם ציינתי שם, הותאמה לאיפייון של העומד מולי !
ועדיים פה חבל לי לשמוע את דבריך ! כי כמו שאתה נלחם בכדי לפעול ביושר והוגנות בעסקים הייתי מצפה למלחמה שווה גם לגבי נושאים הקשורים למדינה.
אני מסכים שיש המון דברים שהדינה לא מספקת לתושביה , אבל יש גם המון דברים שכן.
בראשם היא מאפשרת לתושביה היהודים חיים !!! מה שלא התאפשר להם בשום מקום אחר בעולם מאז ימי קדם....
ונכון שהדינה יכולה לתת יותר , אבל היא גם יכולה לתת פחות !
והשאלה היא האם עכשיו כל אחד יכול לבוא ולהגיד אני צעיר לא מקבל מספיק מהמדינה לא אוכל לקנות פה בית ולכן אני לא אעשה צבא ? האם אנו יכולים לאפשר זאת לעצמנו ?
לחילופין אני מציע כן לעשות צבא וכן לתרום למערכת ואז אפילו לתרום עוד יותר במלחמה בשחיתות ובמלחמה למען דברים צודקים !
ובעיקר בפרישה מהספורט הלאומי של לשבת בבית ולקטר ולא לעשות כלום !

רואים את זה מאוד יפה בקרב הסטודנטים הישראלים ! בעוד בכל מקום כמעט בעולם הסטודנטים הם כוח המביע דיעה, הנלחם למען אמונותיו פה בארץ הם יושבים בבית ומקטרים !
הרבה מהדברים שאמרת כבעייתים נוגעים לסטודנטים: שירות בצבא, מילואים, שיוויון הזדמנויות, רכישת דירה ,ואפילו שכר הלימוד האונברסיטאי ! האם הם יוצאים להלחם על כך ? להפגין ? למחות ? משהו ?
אז שוב אפשר לבחור להפוך לאנטי ממסדיים ואנטי בכלל ואפשר לנסות להלחם , להתנדב לעמותת שונות וכו' - אני ממליץ על הדרך השניה.

[align=left:506780217d]You may say Im a dreamer,
but Im not the only one,
I hope some day you'll join us,
and the world will be as one[/align:506780217d]
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 21:17   #47
Sprungster

הסמל האישי שלSprungster

elic,

סטודנטים בחו"ל הם בני 18-21 - חבר'ה שמחפשים מטרה בחיים גם אם אין להם מושג מהעולם סביבם. בארץ הסטודנטים הרבה יותר מבוגרים ויש להם הרבה יותר על הראש. באנגליה סטודנט בריטי לא צריך לעבוד...הוא מקבל הלוואה מהמדינה למימון הלימודים - הלוואה שאותה יחזיר כאשר יתחיל לעבוד על בסיס שכרו.
ככה שזאת לא השוואה הוגנת - הסטודנט הישראלי צריך לעבוד כמו חמור בתור מלצר/ברמן וגם ללמוד תוך כדי ככה שניתן לסלוח לו שאין לו זמן לתקן את כל עוולות החברה. למרות שלא כולם כאלו ואכן חלק גדול לא נוקף אצבע בגלל שהוא איבד אמון במערכת וביכולתו להשפיע ע"י מחאה...שכחתי כמעט לציין שהסטודנט הישראלי גם מקדיש חודש מזמנו כל שנה למילואים...תראה לי סטודנט בחו"ל שיעשה את זה...הם יוצאים להפגנות כדי להתחיל עם בחורות...תאמין לי - הייתי שם, את התואר עשיתי בלונדון ואני מכיר את העניין מקרוב.

elic, העובדה שאני שומר חוק לא אומרת שאני לא אגרסיבי בעסקים - זאת הדרך היחידה בישראל. למזלי יש לי משאבים כדי לשלם לעורכי דין שיפתרו לי את הבעיות ברוב המקרים. אני משלם "מס עו"ד" משום שאני חי במדינה מושחתת...תאמין לי שיש לי שימוש טוב יותר לכסף...
איך אמר קיסינג'ר:" במזרח התיכון או שאתה טורף או שאתה בתפריט". מילה בישראל זאת לא מילה...אין שום כבוד ושום בושה. הדיון הזה לא מוביל לשום מקום. רק רציתי להעיר לך על כך שאני חושב שאתה חי בלהלה-לנד. סה"כ אין שום ערבות בין רוב אזרחי המדינה...להפך - מחפשים לדפוק אחד את השני בדרך למיליון....החלש נדפק פה כמעט תמיד. עוד לא אבדה תקוותנו...נקווה.
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 21:52   #48
elic

הסמל האישי שלelic

ציטוט:
העובדה שאני שומר חוק לא אומרת שאני לא אגרסיבי בעסקים
לא רואה פה שום סטירה וגם באופן אישי מודה בכך.
ציטוט:
זאת הדרך היחידה בישראל
כמו בהרבה מקומות בעולם
ציטוט:
מחפשים לדפוק אחד את השני בדרך למיליון....החלש נדפק פה כמעט תמיד
שוב נכון לכל עולם העסקים בכל מקום
ציטוט:
רק רציתי להעיר לך על כך שאני חושב שאתה חי בלהלה-לנד
מבין למה אתה חושב ככה אבל כמו שאמרתי זה מתוך ראיה מפוקחת מאוד ולא מתוך ללה-לנד. מתוך אמונה שצריך לדבוק בעקרונות מסויימים ולהלחם בעבורם. אם היית מכיר אותי היית יודע שהמקום האחרון משם הדברים מגיעים הם תמימות.
ציטוט:
עוד לא אבדה תקוותנו...נקווה
החלק החשוב ביותר בשיחתנו !

לגבי הסטודנטים יש הרבה במה שאמרת אבל זה לא כל הסיפור.
"אין חכם כבעל ניסיון" אני למדתי בארץ ולכן לגבי הסטודנטים בחו"ל מאמין לך - אחלה שיטה לתפוס בחורות אגב ואפילו בחורות נכונות

Sprungster, בנימה אישית היה נעים ומחכים להתדיין איתך הגם שאינינו רואים עין בעין בכל הנושאים.
לאור דבריך מאחל לעצמי שנפגש פעם בעולם העסקים נשמע שאהנה לעבוד איתך !
בהצלחה בעסקים ובכלל
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 22:14   #49
Cobalt
ממיסדיי אקווה

הסמל האישי שלCobalt

הודו פעם אחת בהודעה אחת

היום או מחר לפני שנתיים הפלוגה שלי חיפתה על "מסגרת חיילים" שנשלחו להחזיר לישראל את הגופות של הלוחמים שנהרגו בבינת גביל, ביניהם רועי קליין ז"ל ובניהו מכח בניהו...שני לוחמי על אנשים משכמם ומעלה.

אצלי בינת גביל בראש עדיין מפקדה של צדל שחיילי צהל רצויים שם והיו מגשי ציפס כאלו ענקיים של הערבים,
כיום הכי-זבאלה גר שם.

הודיעו בקשר שהחיילים שעוברים דרכנו חוזרים מקרב לחילוץ הגופות וצריך לעשות מה שעושים יחידות לוחמים בצבא...

להם אין כבוד לחיים ולנו יש כבוד למתים...
ככה זה.

יחיאל

שאנשים קטנים עושים צל גדול סימן שהשמש שוקעת,
שיש במלחמה ריבוי צל"שים זה כי מישהו למעלה פישל (ע"ע מלחמת יו"כ)
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 22:37   #50
Sprungster

הסמל האישי שלSprungster

Cobalt, יחיאל - אתה כל כך צודק. מישהו פישל בגדול והוביל למצב שבו אם לא נשכבים על רימון אז כולם נהרגים...הטירוף הוא שלא כל האחראיים שילמו על כך...ואם מחר תפרוץ מלחמה אז נצטרך כנראה עוד כמה קליינים כדי לשרוד...פשוט הפקרות. אבל זה כבר נושא אחר.

elic, נסכים שלא להסכים על הכל.
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 00:42   #51
yoel46

הסמל האישי שלyoel46

Cobalt,
שלום !!
.(סטיה חדה מהנושא)
יש אצלי משהו שהבטחתי לך.
yoel46 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 03:50   #52
שוני ז"ל

הסמל האישי שלשוני ז"ל

אני לא אתיחס לנושא הדיון היות ולדעתי כל מי שעינים בראשו מבין שלא תקפתי את רועי קליין ז"ל . מבחינתי הוא גיבור לאומי .
אני אתיחס רק לתקיפות של elic

מצד אחד אתה תוקף אותי ואת דעתי לגבי המכתב.
(ממליץ לך בשלב הזה לקרוא שוב את העמוד הראשון בעיון בוא לא תקפתי אותך )
אתה קורא לי חוצפן ועז מצח בלי שאני אכתוב מילה אחת בגנותך
בדיוק כמו שעשית בדיון על הבחור שזרק כוס פלסטיק
תקפת אותו על זה שהוא לא משרת בצה"ל ,בלי לדעת מי הוא ומה הוא .בלי להכיר אותו או את הסיבה בגינה הוא לא התגיס .בלי להכיר את הרקע שלו . פשוט יצאת למתקפה חזיתית בדיוק כמו שתקפת אותי .יכולת להתוכח עם דעתי כמו שעשו אריק , פיליפ, ניר, אבל לא ,מה פתאום?אתה תתקוף חזיתית ,
הפעם תקפת אדם שיודע לענות ולא בחור שיסתום את הפה .
ואנ מצטט ,כתבת .
ציטוט:
מאיפה הזחיחות ועזות המצח
וכשאני כותב שרמת הדיון שלך נמוכה .אתה כמובן מוצא תשובה הולמת
ציטוט:
אגב לטעון שרמת השיחה והדיון שלי היא נמוכה מדי עבורך ,היא אמירה לא פחות פוגענית מאשר אני מציין את העובדה שאתה, לטעמי, נוהג בחוצפה - הלא כן ?
ואני אומר, לאחר תגובתך התוקפנית הראשונה למה ציפית?לזר פרחים?
וכאן לדעתי הגעת לשיא .שים לב איך אתה מתרץ את התקיפות
ציטוט:
שוני שוב מפאת העובדה שאתה מבוגר ממני לפחות ביום, ומפאת פועלך המפואר פה כמו גם מפאת העובדה שאני כאן מתארח בביתך (באתר שלך) אציין שאיני מתכוון בדבריי לפגוע בכל צורה שהיא ואם אכן נפגעת
מאמירה כזו או אחרת הרי שאני מבקש להתנצל על כך מראש !
חבל שאתה קודם פוגע ואחר כך מתנצל .אם התנצלותך היתה באה ממקום אמיתי היית מוחק חלק מה שכתבת .אתה מתנצל לא בגלל מה שכתבת .אתה מתנצל בגלל גילי, מעמדי ,בגלל שאתה אורח אצלי , ושאר ירקות.שאצלי הם זניתים .
שים לב שאתה הגבת לכמה דברים שאני במחשבה שניה ועל מנת לא לפגוע בך מחקתי ואחרי שמחקתי אתה בכל זאת רשמת תגובה
השיטה קודם לתקוף ואחר כך להתנצל בחצי פה פסולה בעיני .
מי שמרגיש צורך להתנצל צריך להתנצל מעומק הלב ומתוך הכרה שטעה .
כך הייתי עושה עם הייתי פוגע במישהו מהגולשים .
אני מקוה שהבהרתי את דעתי ומותר לא להסכים איתי בלי קשר לגילי ומעמדי בכח
שוני
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 11:06   #53
elic

הסמל האישי שלelic

שוני, כאשר אני מתנצל אני מתכוון לכך בפה מלא ! לא בחצי ולא ברבע !
הראיה הטובה ביותר לכך היא העובדה שהיכן שאני חושב שאין מקום להתנצל אינני עושה זאת הגם שאני אומר דברים קשים/שאינם נעימים - לדוגמא:
ג.שוני אמר:
" ולדעתי האישית הוא לא היה רוצה לראות את המכתב הזה
אני מסכים עם ראובן שהמכתב הזה לא צריך להסתובב באתרים "
ועל זה אמרתי שזה חוצפה מצידך לקבוע בעבורה (כאן ראה סעיף א' שעדיף בפרהסיה לצאת מנקודת הנחה שזה כן היא) כאילו אתה מכיר את בעלה טוב ממנה. ומאחורי זה אני עומד ! אכן, לדעתי, זו חוצפה.

אם דברי היו הבל פה בלבד, הייתי פשוט מתנצל על הכל.

ציטוט:
בדיוק כמו שעשית בדיון על הבחור שזרק כוס פלסטיק
בוא נשאר נאמנים לאמת בלי שיפוצים, זה מה שהוא עשה...? אתה מצייר אותו כחסיד אומות העולם.
אני לא אכניס את הדיון בעץ המדובר לתוך העץ הנ"ל - מי שיבחר להיכנס לעץ המדובר יוכל לראות את התמונה המלאה.
ואני עדיין עומד מאחרי כל מילה שכתבתי בעץ המדובר - עוד הוכחה שאני מתנצל כשאני מאמין בזה ולא כשאני אומר משהו שלמישהו לא נעים לשמוע !

ציטוט:
פשוט יצאת למתקפה חזיתית בדיוק כמו שתקפת אותי .יכולת להתוכח עם דעתי כמו שעשו אריק , פיליפ, ניר, אבל לא ,מה פתאום?אתה תתקוף חזיתית ,
הפעם תקפת אדם שיודע לענות ולא בחור שיסתום את הפה .
אתה רואה את זה כאילו יצאתי למתקפה חזיתית ואני חושב שהגנתי על מי שהותקף על-ידכם ("בכיינות לשמה" , "לא צריך להסתובב באתרים", "לדעתי (בעלה) לא היה רוצה לראות את זה") בפרהסיה ללא שום יכולת להגיב, כשהמותקף שלכם להזכירך היא אלמנתו של גיבור ישראל !!!
אז אתם "תקפתם" את מי שאין לו שום יכולת להגיב בעוד אני "תקפתי" אתכם בעקבות כך - לאן נוטים המאזניים...?
ציטוט:
אדם שיודע לענות ולא בחור שיסתום את הפה
מעדיף את זה ככה תמיד, השיחה יותר מעניינת ולרגע לא יצאתי מול זכותו של אדם (שלך או של הפרסונה המדוברת בעץ הנוסף) להגיב.

ציטוט:
וכשאני כותב שרמת הדיון שלך נמוכה .אתה כמובן מוצא תשובה הולמת
ציטוט:
כשאתה אומר הולמת , אתה בעצם מסכים איתי, לא ?

ציטוט:
שים לב שאתה הגבת לכמה דברים שאני במחשבה שניה ועל מנת לא לפגוע בך מחקתי ואחרי שמחקתי אתה בכל זאת רשמת תגובה
מתנצל אך לא הבנתי את הנקודה ולכן לא ממש אוכל להגיב.

ציטוט:
אתה מתנצל בגלל גילי, מעמדי ,בגלל שאתה אורח אצלי
אני מאמין שנקודות אלו בהחלט חשובות- לאדם מבוגר ממני - מגיע ממני כבוד, לאדם שעשה כל כך הרבה - מגיע ממני כבוד, לאדם שאני מתארח בביתו - מגיע ממני כבוד ! לכן גם ציינתי זאת במפורש !

ציטוט:
אני מקוה שהבהרתי את דעתי ומותר לא להסכים איתי בלי קשר לגילי ומעמדי בכח
אני בהחלט רואה זאת ! ואלו חלק מהדברים שאני מעריך כשאני אומר פועלך המפואר כאן באתר !
ברור לי שאדם אחר במעמדך יכל בשנייה למחוק את ההערות שלי שלא נושאות חן בעיניו / לחסום אותי מהכניסה לאתר ושאר פעולות שונות ומשונות. הבחירה שלך להתמודד בצורה הכי הולמת ופתוחה וכשווה בין שווים היא חלק מהדברים שיוצרים אצלי את תחושת ההערכה והכבוד כלפיך - שהן תחושות אמיתיות לחלוטין !

ולכן שוב אני אומר שלא היתה שום כוונה לפגוע !
בבורותי כי רבה , אינני מכיר שום דרך נוספת בעברית לציין התנהגות חצופה פרט לשימוש במילה זו ולכן ברובד הלשוני שלה השתמשתי ועל הרובד הפוגעני שבה התנצלתי.
אגב במחשבה לאחור (ויסלח לי כבודו שאני מתיימר לדעת מה בליבו) אני חושב שאולי גם אתה עצמך לא ממש התכוונת למילים שכוונו כנגד רעייתו של רועי קליין ז"ל (בכיינות לשמה וכו'). שכן אתה חוזר מדגיש פעם ועוד פעם כי אתה רואה ברועי ז"ל כגיבור ישראל ואף מעבר לכך וכן בקיא בפרטי המקרה וזה לא ממש מסתדר עם זה שתהיה מעוניין לתקוף את רעייתו ואת הדרך בה בחרה להנציח את זיכרו, אני טועה ?
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 11:24   #54
psycho

סוג אקווריום: מגניב

psycho לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 11:29   #55
Udi
חבר כבוד, הוגה ומקים AquaDex

הסמל האישי שלUdi

הודו לך על 24 הודעות 46 פעמים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי psycho
elic
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 11:34   #56
elic

הסמל האישי שלelic

psycho, אין לי כוונה להפוך את זה למריבה אישית איתך !
אם אתה רוצה התייחסות עניינית לנקודות ספציפיות - אז אענה תמיד,
אם אתה מחפש התנגחויות כלליות - לא ממש !

כמו שאמרתי לך גם בעץ בו שוחחנו ברור לי שלאור הדברים הקשים (שאני עומד מאחריהם) שאמרתי לך אתה לא מסמפט אותי וזו זכותך - כמו שאמרתי לך שם אתה יכול לקחת את דבריי כמי שאומר לך בפנים את מה שהרבה חושבים ולא מעיזים לומר בפניך ואתה יכול לקחת את זה ולהחליט שאני "בלבלן לא קטן".

במידה ולו מילגרם ממה שאמרתי לך מצא דרכו למקומות הנכונים ועשה משהו הרווחנו אתה, אני וכל ישראל (ואמרו אמן) ואם לא אזי המצב נשאר אותו דבר רק שבזבזנו קצת זמן - בהינתן שתי אפשרויות אלו אני תמיד אעשה את המאמץ ואקווה לטוב.
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 11:34   #57
psycho

elic, תמונה אחת שווה אלף מילים.

אני מודע לזה שהתמונה יכולה לגרום לכמה אנשים להיתעצבן, אבל תאכלס זה האמת.
סליחה שקצת "פיצלתי" את הנושא לכיוון שונה.
בואו נחזור לנושא
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 11:39   #58
Udi
חבר כבוד, הוגה ומקים AquaDex

הסמל האישי שלUdi

הודו לך על 24 הודעות 46 פעמים

XXXXXXXXXXXX

בעקבות העריכות של psycho ערכתי מצידי גם את ההודעות שלי.
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 11:41   #59
psycho

יודע מה, גם אם אני צודק וגם אם לא, זה לא מתאים לפה. ערכתי את ההודעה שלי.
עדיין לא נקרא Tuesday 19/08/2008, 17:59   #60
שוני ז"ל

הסמל האישי שלשוני ז"ל

ציטוט:
," דיבורים כמו חול ואין מה לאכול"
את מה שאני בתוקף תפקידי התביישתי לכתוב כתבו לך

ציטוט:
כאשר אני מתנצל אני מתכוון לכך בפה מלא ! לא בחצי ולא ברבע !
כאשר אני מתנצל ולא תמיד זה על גבי המסך . אני מפסיק לתקוף ויורד מדוכן הנואמים זה כנראה ההבדל הקטן ביננו

ציטוט:
בוא נשאר נאמנים לאמת בלי שיפוצים, זה מה שהוא עשה...? אתה מצייר אותו כחסיד אומות העולם.
אני לא אכניס את הדיון בעץ המדובר לתוך העץ הנ"ל - מי שיבחר להיכנס לעץ המדובר יוכל לראות את התמונה המלאה.
ואני עדיין עומד מאחרי כל מילה שכתבתי בעץ המדובר - עוד הוכחה שאני מתנצל כשאני מאמין בזה ולא כשאני אומר משהו שלמישהו לא נעים לשמוע !
אתה פשוט מבלבל את הקורא הנכבד .ואולי בגלל רצף הכתיבה טעית בתגובה
את נושא הבחור והכוס העלתי גם בעבר ובסוף כתבתי לך
ציטוט:
העלתי את הפוסט ובמחשבה שניה החלטתי למחוק אותו היות ולא רציתי לדרדר את הדיון הזה
ומה אתה משיב לי בפוסט שאחרי?

ציטוט:
אז מי מינה אותי ? ומי מינה אותך ... ?
[b]תראה לי בבקשה בכל העץ הזה איפה דיברתי על שופט .
אתה ממש לא עקבי לא נצמד לעובדות ולדעתי עונה רק על מנת להוכיח למי יש יותר גדול[/B
ציטוט:
כשאתה אומר הולמת , אתה בעצם מסכים איתי, לא ?
תשובה הולמת . עד כמה שידוע לי לא בהכרח היא נכונה ומדויקת .במקרה זה היא מתאימה לצרכיך .זו כוונתי ואם טעיתי בניסוח אני מתנצל

ציטוט:
אתה רואה את זה כאילו יצאתי למתקפה חזיתית ואני חושב שהגנתי על מי שהותקף על-ידכם ("בכיינות לשמה" , "לא צריך להסתובב באתרים", "לדעתי (בעלה) לא היה רוצה לראות את זה") בפרהסיה ללא שום יכולת להגיב, כשהמותקף שלכם להזכירך היא אלמנתו של גיבור ישראל !!!
בוא נעשה הפרדה
אני מעולם לא כתבתי בכיינות לשמה .וכן אני חושב ושוב אדגיש את עמדתי .
אם היא היתה חתומה על התוכן הייתי סותם את פי .היות והכותב אפילו לא הזדהה בשמו או בתוארו(אח גיס אחיין)אני חושב שהמכתב הזה במתכונתו הנוכחית לא היה צריך להשלח .
אתה יוצא מנקודת הנחה שהיא אכן כותבת המכתב ואני אומר אם היא הכותבת היא צריכה גם לחתום עליו . גם אתה יכול לכתוב מכתב בסיגנון שמתחשק לך ולהפיץ אותו במייל .
כולי תקוה שסוף סוף תבין את נקודת המוצא שלי ותפסיק לכתוב לי שתקפתי את אלמנתו של רועי קליין ז"ל

ציטוט:
אני מאמין שנקודות אלו בהחלט חשובות- לאדם מבוגר ממני - מגיע ממני כבוד, לאדם שעשה כל כך הרבה - מגיע ממני כבוד, לאדם שאני מתארח בביתו - מגיע ממני כבוד ! לכן גם ציינתי זאת במפורש !
תפסיק לזרות חול בעיני הקוראים
מצטער .
אני אדם שחושב שהפה והלב צריכים להיות אחד .לא מקובל שמצד אחד אתה תוקף אותי ומצד שני אתה חוזר כל הזמן על המשפט אתה מבוגר ממני מגיע לך כבוד ושאר הירקות .אתה מתפלפל וכאילו אומר .אם לא היית מי שאתה הייתי פותח יותר את פי .
אם אתה באמת חושב שמגיע לי כבוד לא היית צריך לתקוף אותי מהפוסט הראשון לפחות לא בפומבי .וזה לא הספיק לך וגם כשכתבתי שהדיון ירד ברמה ואני לא מעונין להגיב אתה המשכת למשוך אותי בלשון ולזרוק שאילתות שחיבו אותי להגיב .

ציטוט:
אגב במחשבה לאחור (ויסלח לי כבודו שאני מתיימר לדעת מה בליבו) אני חושב שאולי גם אתה עצמך לא ממש התכוונת למילים שכוונו כנגד רעייתו של רועי קליין ז"ל (בכיינות לשמה וכו'). שכן אתה חוזר מדגיש פעם ועוד פעם כי אתה רואה ברועי ז"ל כגיבור ישראל ואף מעבר לכך וכן בקיא בפרטי המקרה וזה לא ממש מסתדר עם זה שתהיה מעוניין לתקוף את רעייתו ואת הדרך בה בחרה להנציח את זיכרו, אני טועה ?
ציטוט:
ויסלח לי כבודו שאני מתיימר לדעת מה בליבו
כל הכבוד .אתה ממש יודע מה מתחולל בליבי.נמרוד הראל בהתגלמותו

לא נמאס לך לחזור כל הזמן על הפוסט הזה?
אכן אני מסוג האנשים שקורא ויודע הרבה על גבורי ישראל .אני גם מכיר כמה סיפורי גבורה מהדור שלי
תכניס לך שוב לראש בפעם העשירית
אני לא כתבתי על אשתו של רועי קליין ז"ל לא את המשפט בכיינות לשמה .ולא. אני לא תקפתי את רעייתו להיפך אני כתבתי שאם היא היתה חתומה על המכתב הייתי מתיחס אליו אחרת .כתבתי גם שאם המכתב בחתימתה היה יוצא ביום הולדתו או ביום נפילתו הייתי מצדיע לה.
ואתה כמו שמישהו כתב לך כבר מתפלסף ,כותב מילים יפות אבל מעוות את הכתוב
אני אסיים במשפט שכל חברי מכירים

עייפתי .והיות ושוב אני לא רואה אפשרות להבנה אני כאן סיימתי סופית מוחלטת ושנהיה בריאים וחזקים
שוני
צור אשכול חדש  תגובה

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה
הגדרות אשכול