AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Saturday 21/01/2006, 11:58   #1
אדיר19

הסמל האישי שלאדיר19

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: 270 ליטר אמריקאים,טריי מאק 2 תוכים וסוורום....21 ליטר צמחיה ....50 ליטר לובסטר אדום צבת!
ברירת מחדל דגי קרב...

שלום..
אני רוצה להרבות דגי קרב אבל יש לי מספר שאלות אליכם..

אחרי שהנקבסה מטילה את הביצים ואני מוציא את הנקבה למיכל אחר ורק הזכר נישאר עם הקן ומטפל בו והכל אז אחרי שהם יהיהו יכולים לישחות לבד אני צריך להוציא גם את האבא מהאק' שלא יאוכל אותם ?אני צריך להוציא את הזכר לאותו מיכל של הנקבה?
אחרי כמה זמן שהדגים יגדלו אז הזכרים לא יריבו אחד עם השני או שביגלל שהם אחים אז הם לא יריבו?כי הרי אם אני מוכר אתם לחנות אז אני לא יתחיל להפריד אחד אחד מתוך 500 דגיגים נכון?!
אני צריך לשים בזמן הרביה פילטר?
שהדגיגים בוקעים והם יהיהו מסוגלים לישחות אסור לי לשים פילטר נכון?אז כל כמה זמן אני יחליף מים וכמה אחוז?
הקלקר שאני ישים להם כדי שיטילו את הביצים לא יזהם את המים לאחר כמה ימים?
אדיר19 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Saturday 21/01/2006, 12:42   #2
BANI

הודו פעם אחת בהודעה אחת
ברירת מחדל Re: דגי קרב...

[quote="אדיר15"]שלום..
אני רוצה להרבות דגי קרב אבל יש לי מספר שאלות אליכם..

אחרי שהנקבה מטילה את הביצים ואני מוציא את הנקבה למיכל אחר ורק הזכר נישאר עם הקן ומטפל בו והכל אז אחרי שהם יהיהו יכולים לישחות לבד אני צריך להוציא גם את האבא מהאק' שלא יאוכל אותם ?אני צריך להוציא את הזכר לאותו מיכל של הנקבה?
אתה צריך לשים אותו במיכל אחר. דג קרב זכר צריך את הנקבה לצורכי רבייה בלבד! אם תשים אותו יחד עם הנקבה, אז הזכר יתקוף אותה.

אחרי כמה זמן שהדגים יגדלו אז הזכרים לא יריבו אחד עם השני או שביגלל שהם אחים אז הם לא יריבו?
אפילו שכל הזכרים הם אחים, הם עדיין יכולים לריב ולתקוף אחד את השני. עדיף להפריד את הזכרים ברגע שאתה מזהה את מינים.

אקווריום סאן-סאן 25 ליטר: 7 גופי שונים (+שרצים), 4 שרימפס ג'פוניקה, 2 שרימפס דובדבן (שרי), 1 פלקו, 1 פלאטי, 4 מולי מפרש שחור, 1 מולי לבן ו- 3 קולי.
BANI לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Saturday 21/01/2006, 14:08   #3
מעיין
ראש צוות תוכן ומערכת AquaDex

הסמל האישי שלמעיין

הודו לך על 489 הודעות 569 פעמים

פרופיל הדג [בו מפורט באופן נרחב על הרבייה]:
https://www.aqua.org.il/aquadex/index.php?myFishId=114

דגי-קרב- גידול הדגיגים - מאת double delta

מעיין לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Saturday 21/01/2006, 15:37   #4
אדיר19

הסמל האישי שלאדיר19

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: 270 ליטר אמריקאים,טריי מאק 2 תוכים וסוורום....21 ליטר צמחיה ....50 ליטר לובסטר אדום צבת!

חח עכשוו עולה לי בראש...מאיפה אני ישיג 500 +- אקווריומים?
אגב שתי הקישורים שנתת לי כבר ראיתי אותם אבל הקטע שלא ענו על השאלה הזאת..
שהם גדלים איפ האני צריך לאזזל לשים אותם? אם כל אחד בניפרד
עדיין לא נקרא Saturday 21/01/2006, 15:49   #5
מעיין
ראש צוות תוכן ומערכת AquaDex

הסמל האישי שלמעיין

הודו לך על 489 הודעות 569 פעמים

קודם נראה אותך מגדל 500 דגי קרב
דגיגי הקרב מאד מאד רגישים, אי לכך קשה מאד לגדל אותם לבגרות והרבה מאד 'נופלים' בדרך.
לרוב מתוך כל ה-500 שורדים אחדים. תלוי מאד גם בתנאים המוקצים להם.

מעיין לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Saturday 21/01/2006, 18:13   #6
אדיר19

הסמל האישי שלאדיר19

הודו פעם אחת בהודעה אחת

בוא נגיד לא התנאים הכי מעולים שיש...אבל סביר בהחלט..
ואם נגיד ישארו אפילו 20 או 50 עדיין יהיה הרבה זכרים איפה יהי הלי לשים אותם?כמובן שאני ימכור חלק אבל אני לא ממש רוצה לימכור לניות כי הם שמים אותם בקופסאות של חמוצים ממש ממש ממש קטנים בלי יכולת לזוז...וגם אני לא יכו לימכור אלאיזה מגדל או משהו ...כי אתה יודע 2 זכרים לא מיסתדרים...
ניראה אולי ביגלל שזה קשה אני פשוט מאוד יקנה 2 זכרים ונקבה אחת או ההפך?ואז אני ירבה אותם שבישבילם אפשר תנאים ממש רגילים ולא צריכים משהו מיוחד כמו הדגי קרב ...
צור אשכול חדש  תגובה

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא