צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 27/10/2022, 23:11   #1
DorNor

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: כרגע אין
Question התייעצות לגבי קניית אקווריום צמחייה - חדש בתחום

היי כולם,
מעבר לכל המידע המעולה שקיבלתי מהפורום פה, רציתי להתייעץ לגבי רכישה של אקווריום חדש/יד2
קצת על עצמי: כשהייתי קטן יותר, לפני יותר מ15 שנה, היה בבית של ההורים אקווריום עם דגים ונורא אהבתי לטפל בהם וההתעסקות איתם. היום רוצה לחזור לגידול דגים, ולעשות בעצם אקווריום צמחייה low tech עם מספר דגים שונים (לא יודע עדיין איזה) וחסרי חוליות (ככל הנראה שרימפסים)

מתכנן לקנות אקווריום 100-150 ליטר ורוצה לשאול כמה שאלות:
קודם כל, הבנתי שאקווריום אקרילי פחות טוב מאקווריום זכוכית וגם הגיוני (שריטות, שרידות החומר וכו')
אז.. איפה קונים אקווריום חדש שלא עולה כל כך הרבה ועדיין נחשב טוב? גם אם האקווריום לא ממותג מהחברות שקראתי עליהן רד סי, ג'אול וכו' כי כל אקווריום שלהם בנפח כזה עולה מינימום של 3-4 אלף כולל המעמד..
לגבי מיקום, אני גר בפתח תקווה אבל אני מניח שלאקווריום ומעמד בגודל הזה אבקש גם ככה הובלה הרכבה אז לא נראה לי רלוונטי המיקום
במידה ואני מחליט ללכת על אקווריום יד2, מה אני צריך לבדוק? אם הוא ריק, איך אני אבדוק נזילות? בכל זאת 100-150 ליטר לא יודע אפילו מאיפה להתחיל לבדוק..

זה בתור התחלה, ברגע שאסגר על אקווריום, סוגי צמחים וסוגי דגים כנראה אחזור לסבב נוסף של שאלות תודה מראש!

נערך לאחרונה על ידי DorNor, Friday 28/10/2022 בשעה 01:30.
DorNor לא מחובר   הגב עם ציטוט