צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 27/08/2021, 03:13   #30
יהודה מגן

הודו לך על 7 הודעות 9 פעמים
סוג אקווריום: 300 ליטר
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמה ועדכונים מיכל לאוטק משרדי (CRS)

""נ.ב.
מקווה שאני לא רושם סתם "יומן אישי""
שוסטר נראה לי שאתה פשוט לא מעריך את עצמך
כל פעם שאני פותח את האתר אני אומר לעצמי "מקווה ששוסטר מצא סוף סוף את הזמן והכח לשתף אותנו קצת,
גם בעץ הזה [שהוא באמת אחד היפים (כמובן ביחס לגודלו) והמעניינים והמחכימים שיש (גם לא ביחס לגודלו....)]
ובמיוחד בעץ של האקווריום הגדול [שלצערי כבר המון זמן לא מצאת את הפנאי לעדכן.... ווכן גם שיש בשורות פחות טובות אפשר לעדכן.........
נראה לי שכמוני כך כל מי שראה את ה"הקמת אקווריום צמחייה כבר לא ממש" הוא עוקב נלהב גם של העץ הזה
מספיק שתסתכל על כמות הצפיות כדי להבין כמה זה מענין פה את החברה [מעל 200,000. לא נראה לי שיש פה עוד עץ שרלוונטי לעכשיו, שהגיע לכזו כמות, [חץ משל גלובלי האלוף [שגם הוא כבר שכח מה זה לעדכן] וווכן אהה גם של המסירת גזם.........]
האמת שמזמן רציתי להגיד לך תודה על כל השיתוף והעזרה שאתה נותן כאן בפורום, למדתי ממך המוווון, ואם בעזה"י יום אחד יהיה לי אקווריום צמחיה תדע שזה בעיקר בזכותך, מהרגע שראיתי את העץ שלך זהו זה נדלק לי [האמת שזה כבר די בשל אצלי אבל עדיין קצת חשש לקפוץ למים [תרתי משמע]
כשרציתי לקבל אישור מהבוס........ לאקווריום צמחיה הראיתי לה את העץ שלך, האמת שזה עזר ועכשיו היא זו שמבקשת. [תלמד ת'שיטה תן לה לבקש ואח"כ אם יש בעיות היא לא תוכל להתלונן חחח]
בקיצר תתחיל לעבוד על שלך ותשתף יותר מחכים לזה!!!!
מחזיקים לך אצבעת!!!!!!!!!!!!!!!!
אוהבים אותך שוסטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יהודה מגן לא מחובר   הגב עם ציטוט
יהודה מגן, הודו לך על ההודעה: