צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 30/04/2021, 12:51   #7
H5806

הודו לך על 88 הודעות 128 פעמים
סוג אקווריום: 26 ליטר ועוד פינתי פנורמי 100 ליטר
ברירת מחדל תגובה להודעה: עזרה דחוף יש לי בלאגן שלם באקווריום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eddie1442 צפה בהודעה
שלום,

1. רוב המוכרים בחנויות עושים זאת בתור עבודה/בשביל כסף, הם מוכרים דגים שהיום קטנים ומחר "לוויתן" או טורפים את כל השאר, מבחינתם כל דג מתאים כי בחנות הוא קטן ואצלך הוא נמכר, תעשי מחקר בבית ואז לכי לחנות.

2. כל הדגים שרשמת לא מתאימים למיכל, זה מיכל של דג אחד במקרה הטוב, אבל אם את רוצה את יכולה להשאיר את הגלופיש וזהו! מה ששרד להחזיר לחנות (אל תתביישי להגיד לו שזה בגללו ~ בצורה יפה כמובן)

3. סייקל זה "התיישנות" המים בגדול, ומצב זה גורם לבקטריות מועילות אשר מסננות רעלים והפרשות מהמים להתבסס בתוך האקווריום. מצב זה מאפשר לדגים לחיות בתנאים טובים יותר בגלל שהבטריות מססנות את הרעלים. תחשבי על זה כמו יין, כשהוא צעיר הטעם שלו לא טוב כמו יין מיושן. זה בגדול מאוד.

האקווריום היה צריך לפעול ללא דגים לפחות חודש לפני ששמים בו דגים כדי לאשפר לבקטריות להתבסס.

מצטער שהכל על רגל אחת אבל כרגע הבעיה שלך היא שיש לך מיכל ממש קטן עם הרבה מידי דגים. לכי לחנות עם הדגים ששרדו (תשאירי את 3 הגלופיש) ותקבלי זיכוי וקני אנטי כלור (גם נושא בפני עצמו~זה חומר כדי שלא לשים מים ישר מהברז!) או איזה צמח קטן, לכי הביתה ושבי לקרוא (או לצפות ביוטיוב) על סייקל, גודל מיכל ואיכלוס. הנה דוגמא קטנה..

https://m.youtube.com/watch?v=es7spyo5RJ4

בהצלחה

קודם כל תודה על העזרה לגבי הסקייל עשיתי סקייל כבר לפני איזה חודש וחצי עם בקטריות וגם אנטי כלור כל פעם שאני מחליפה מים זה פחות הבעיה
כרגע יש לי ארבע גלופיש רזרובה והפלאטי ונראה שהגלופיש חולות בריקבון סנפירים שהם קצת לבנים טיפה קצוצים כזה ויש נקודות לבנות
הוספתי מלח גס למים
מה עוד אפשר לעשות כדי שהם ימשיכו לחיות ולא ימותו לי
H5806 לא מחובר   הגב עם ציטוט