צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 30/04/2021, 00:53   #1
H5806

הודו לך על 88 הודעות 128 פעמים
סוג אקווריום: 26 ליטר ועוד פינתי פנורמי 100 ליטר
ברירת מחדל עזרה דחוף יש לי בלאגן שלם באקווריום

היי לכולם אשכול ראשון שלי פה ואני צריכה עזרה בנוגע לכמה דברים

אז ככה יש לי מיכל 26 ליטר שבתוכו כרגע יש 4 אלמנה גלופיש כריש קשת פלאטי רזרובה חצויה

התחלתי עם שלוש אלמנה כריש קשת והרזרובה ( היו עוד כמה שמתו בגלל שהסקייל עדיין לא היה יציב)
לפני שבוע וחצי קניתי סקלר קטן גופי דג מנקה שלא זוכרת את השם שלו (שחור עם נקודות לבנות) ועוד אלמנה גלופיש אחד
אתמול ראיתי שהגופי מת והסנפירים שלו שהיו יפים וארוכים וצבועים עז היו נראים יותר קצרים כאלה ובלי צבע בכלל
היום ראיתי שהסקלר גם מת אחרי שהיה ממש פעיל בבוקר אבל הסנפירים שלו היו במצב טוב בשונה מהגופי

וממש לפני כמה דקות הכי גרוע חיפשתי את הדג מנקה ומצאתי אותו חצי אכול

ומרגיש לי כאילו המיכל ממש לא בסדר פתאום כאילו עד לפני יומיים הכל היה מצויין כולם היו שמחים ומאושרים

גם ביומיים האחרונים הפליט כאילו כל הזמן שוכב כל הקרקעית בלי לזוז ואז שאני מזיזה משהו הוא זז ושוחה במהירות ואז עוד פעם שוכב כזה על הקרקעית

והכריש פתאום נראה לי שהצבעים שלו קצת דהו יותר ממה שהיה והסנפירים העליון כל הזמן מקופל

אשמח ממש שתערו לי אני מרגישה אובדת עצות כל טיפ על עזרה ממש יעזור לי ממש מודה לכל אחד שיעזור לי

וגם איך אני יכולה לעלות תמונות

עדכון הכריש קשת מת עכשיו ונראה כאילו הדגים חלו במחלת הסנפירים הם קצת קצוצים בצדדים ויש נקודות לבנות על הגוף מה אפשר לעשות כדי להציל אותם

נערך לאחרונה על ידי H5806, Friday 30/04/2021 בשעה 10:33. סיבה: הוספה
H5806 לא מחובר   הגב עם ציטוט