צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 18/11/2021, 20:44   #12
משה
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלמשה

הודו לך על 186 הודעות 212 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: בניית אקווריום מים מלוחים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי oren78 צפה בהודעה
תודה רבה לך התשובה המפורטת
אבל לא נראה לי שחברה מכובדת כמו Fluval
תמכור אקווריום למים מלוחים לא איכותי
האקווריום אומנם קטן אבל מעולה לגדול דגים במים מלוחים
כמובן בערך 4-2 דגים קטנים ראיתי סרטונים ביוטיוב על האקווריות הזה וראיתי רק דברים טובים עליו
בקיצור השאלה שלי
כמה תעלה לי בערך סלעים גירניים, מלח , חימום שמתאים לגודל האקווריום הזה, ומד בדיקת אומוניה וכל מה שצריך?
עם כל הכבוד לא מבין למה אתה שואל אם את לא רוצה לקבל את התשובה. ובסוף עונה בעצמך שהאק מתאים.
אם לא נראה לך תעשה מה שאתה חושב כאן תקבל יעוץ מקצוע ואמיתי "ולא נראה לי שהחברה לא תיצר מוצר לא איכותי..." זה לא מדד לאמת או נכונות הדברים דברים לא עובדים כך

זה קצת מדהים אתה זה ששואל ואז עונה ואני חלילה לא מזלזל אבל על פי מה אתה קובע "שהאקווריום מעולה לגדול דגים במים מלוחים" הרי לפני שנייה שאלת אם המיכל הזה מתאים
זה שראית סרטון בYT (חשבתי שעברנו את התקופה שכל מה שרואים בYT משמש כהוכחה)
לא אומר כלום

אז התשובה שאק לא מתאים ולא קרוב להיות מתאים לגדל דגים בצינוק כדי להוכיח מסוגלות זה ממש חבל לא הייתי מכניס לצינוק הזה יותר מפרקולה אחת בטח לא 4 דגים...

זאת התשובה חושב אחרת תקנה והלוואי שתצליח 5 גלון ברוטו זה כלום של הכלום זה אפילו קטן בשביל ננו

ועוד משהו חשוב אם כרגע התקציב שלך מוגבל ממליף לך מכל הלב לא להיכנס לתחום תמתין שתהייה מסוגל זה תחביב ששותה כסף
תקנה ציוד יש 2 אבל רק לאחר שתבין בזה כרגע חסר לך המון ידע וזה ניכר מניסוח אף אחד לא נולד עם ידע פשוט צריך לשבת ולקרוא.
מאוד ממליץ לך להמנע מלרכוש אתה הצעצועים שאתה רואה באמזון זה לא דרך להצליח בתחום ואני כותב לך את זה בתור אחד שקונה המון בכמעט כל אמזון ברחבי הגלובוס
לא משם קונים ציוד למלוחים

בהצלחה
אק' 86 ליטר >((((;> אק' 30 ליטר שרימסיה פילטרפריים 20.

נערך לאחרונה על ידי משה, Thursday 18/11/2021 בשעה 20:50.
משה לא מחובר   הגב עם ציטוט
הגולשים 3 הודו לך משה על הודעתך: