צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 07/06/2020, 05:41   #1
שמואל.ב
בית עסק

הסמל האישי שלשמואל.ב

הודו לך על 216 הודעות 251 פעמים
וותק בתחום: 6-7 שנים
Chemistry פרוייקט רבייה - דגי קרב

שבוע טוב ומבורך לכל החברים!

אז במקביל לפרוייקט רבייה המתוכנן של האנציסטרוסים סופר רד, שבינתיים גדלים ואכלים יפה, חשבתי מה לעשות עם החלק הלא מנוצל של המיכל? כל החלק העליון של המיכל ריק ולמטה נמצאים האנצי', מחשבה ארוכה, שעות גלישה בפורום, הניבו את התוצאה המתבקשת מאליה - ריבוי דגי קרב מיוחדים, פינוי מדף בבית, איסוף 4 צנצנות מיני קוקיס, ומתחילים לתכנן, בכל צנצנת ישוכן דג, 2 נקבות ו 2 זכרים, האכלה של כשבועיים במזון איכותי עתיר בחלבונים + מזון חי/קפוא, ושחרור הזכר למיכל, עוד שבוע להסתגלות הזכר, תוך המשך האכלה במזון איכותי ופיטום שלו ושל בת זוגתו המיועדת, והנקבה נכנסת, בשלושה ימים הראשונים בתוך תא השרצה, ולאחר מכן אם הם מראים נכונות [בניית קן בועות, חיזורים, וכו'..] שיחרור הנקבה תחת בקרה והשגחה, אם הכל ילך לפי התוכנית, ההמשך ידוע מראש -
תוך כדי תכנון ומחשבה, חשבתי מה יקרה אם הם יחליטו לצאת לסיבוב מחוץ לצנצנת המיני שאני לא בבית? אז אילתרתי קומבינה יפה ומעניינת, שתמנע קפיצה, ועדיין תאפשר תחלופת אוויר טובה מאוד,

את ההשראה לפרוייקט קיבלתי מהעץ המדהים הזה - https://www.aqua.org.il/forums/showth...2%E9+%F7%F8%E1
ממליץ בחום לקרוא אותו, מלא בידע ורעיונות, והכי חשוב - תמונות!

אז אחרי שאכלתי לכם את הראש הגיע הזמן לקצת תמונות מהתהליך,

תחילה הכנתי כוס קפה שחור עם הל, כי אחרי הכל מי יכול להיות ער בשעה כזאת לעבוד על פרוייקט לכתוב אשכול ולהמשיך לגלוש ולהגיב תוך כדי מבלי כוס קפה?

לאחר מכן התחלתי עם הצנצנת הראשונה,

חתכתי את כל הפנים של המכסה, כך שתישאר לי רק המסגרת, אני אחתוך חתיכה בגודל המתאים של רשת יתושים ואדביק מבחוץ, וככה גם אני מונע קפיצה וגם יש מספיק אוויר לדגים המהממים האלו.

--------------------------------------------------------------------------------------
ועכשיו לשאלות:
האם המוצר הזה https://snapirimfarm.com/product/%D7...obilfluid-jbl/ יכול לשמש כתחליף בימים הראשונים במקום להבקיע ארטמייה?
האם הצנצנת של המיני מספיקה לפרט בוגר על מנת לחיות שם?
איך בדיוק מכינים אינפוזוריה?
מה גודל המיכל המומלץ לגידול הקטנים?
איך לתפוס ולהעביר את הקטנים ממיכל הרבייה למיכל הגידול?
אפשרי להאכיל את הבוגרים בטטרה ביטס בתור תזונה עיקרית ומזון חי בתור תזונה משנית?
האם ישנו צורך לנטר ערכים ואם כן איזה או שמספיק רק החלפות מים ושאיבות רפש תכופות?
האם ישנו מדריך ודאי לזיהוי סוגים וזנים של דגי קרב או שעליי לסמוך רק על היופי והנראות של הדג?
תוך כמה זמן הקטנים מגיעים לבגרות ומוכנים למעבר לבית חדש?
מתי להעביר את הדגיגים ממיכל הרביה למיכל הגידול?

זהו להיום, לאחר שנתחיל את התהליך יהיו עדכונים שבועיים

בתודה מראש לעונים.
בהצלחה רבה לנו!
שמואל.ב לא מחובר   הגב עם ציטוט
שמואל.ב, הודו לך על ההודעה: