צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 24/05/2013, 18:21   #21
hondaHB

הסמל האישי שלhondaHB

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: אקווריום ריף 400 ליטר
ברירת מחדל תגובה להודעה: אקווריום רד סי 250 או אקווריום בבניה אישית עם סאמפ תחתון?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hulio14 צפה בהודעה
בוקר טוב!
קניתי לי כרטיס כניסה לעולם המלוחים - אתמול ביצעתי רכישה של מיד 2 אק' מטר אורך על 50 רוחב ו50 עומק (תגידו לי מזל טוב )
להלן הפירוט של הדברים הקיימים, פורק NAC7, מקרר, קולונה עם פחם, משאבת חיפוי + אק' קטן עם מים, משאבת גלים אחת וסלעים אינדונזים חיים שכנראה כבר אין עליהם חיים (אבל יש עליהם אצות) כי הם יהיו 3 ימים מחוץ למים אני רוצה לעשות סייקל חדש ...
כמה דברים שחשוב לי לדעת ולקבל עזרה על מנת שאוכל לעשות את הדבר הטוב ביותר בשביל המרינה החדשה שתהיה לי.
1. לגבי הסלעים אני רוצה לנקות אותם מהאצות - קיבלת המלצה לשים אותם בחומצת מלח - האם ניתן לשים גם את החצץ אלמוגים היות והוא גם מלוכלך קצת וכנראה עם אצות?
2. אין לי UV האם אני חייב לקנות כי לבחור לא היה והצליח לגדל דגים - אך היה לו הרבה אצות האם יש קשר בין הדברים?
האם יש דרך למנוע את התפשטות האצות - קצת מוקדם לשאול אך אני עדיין רוצה לדעת הכול לפני שאני מתחיל.
3. האם צריך להחליף את הפחם של הקולונה ושבאק' היות ולא היה מים באקוריום ובמערכת סאמפ כמה ימים.
4. האם יש צורך לנקות את הפלסטיק של הקטריות גם בגלל הסייקל החדש וגם בגלל שלא היו במים הרבה זמן ואם כן מה העצה הכי טובה לניקוי?
5. כל עצה בנושא של התחלת סייקל למרינה וכניסה לעולם המלוחים תתקבל בברכה אז אנא פרטו ושתפו עימי מידע אני בחור עם סבלנות ואני רוצה את התנאים הכי טובים לדגים שיהיו לי
1. כן אתה יכל לנקות גם את החצץ בחומצת מלח.
2. לא חובה UV, מסוג הדברים שאתה תמיד יכל להוסיף בעתיד.
3. קנה פחם חדש.
4. כן תנקה גם ככה לפי מה שאני מבין הם היו מחוץ למים ככה שבקטריות אין שם, אני אישית לא אוהב להשתמש בדברים האלה הם לאט לאט "אוספים" סביבם רפש, אם יש לך מסלעה מספיק טובה לא רואה צורך בביובולס
5. למרות שאתה עושה מרינה ולא ריף כרגע, ממליץ לך בחום לקנות מערכת סינון אוסמוזה ולא להשתמש במי ברז, תוסיף משאבת גלים אחת לא מספיקה ותדאג למקם אותם טוב עם חשיבה לפני עיצוב המסלעה כדי שלא ליצור מצב של הצטברות רפש במקומות שלא תוכל להגיע לאחר סידור המסלעה.

תתחיל מזה לאט לאט תתקדם ותלמד דברים חדשים על העולם המופלא הזה.

נערך לאחרונה על ידי hondaHB, Friday 24/05/2013 בשעה 18:24.
hondaHB לא מחובר   הגב עם ציטוט