צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 28/12/2020, 17:31   #1
moshen7

הודו לך על 194 הודעות 248 פעמים
סוג אקווריום: 600 ליטר, דרום/מרכז אמריקאים 2 קוביות 64 ליטר להטלות, 200 ליטר מיכל אימון לדגיגים
וותק בתחום: 52 שנים
ברירת מחדל פרוייקט אמריקאים (במשרד) + פירגון גדול

לשמחתי, גם המנכ"ל שלי חובב דגי נוי, וביקש ממני לתכנן אקוריום במשרדים החדשים של החברה, וגם פירגן בתקציב נאה לפרוייקט.
התוצאה (עדיין לא גמורה, עוד כמה תוספות קטנות, ונמלא מים, ואז נתחיל להריץ את המיכל...) - לפניכם

האקוריום נבנה על ידי שמעון (מונו) שהתגלה לא רק כאיש מקצוע מצויין, אלא גם כאדם ישר בצורה יוצאת דופן במקומותינו. כשהביא את האקוריום והעמיד אותו, התברר כי המדבקה שאוטמת את דופן התא הביולוגי זזה ממקומה ונוצרו בה בועות אויר. עד שהספקתי להציע לו לתקן את המדבקה - הוא כבר היה עם סכין ביד, חתך וקילף את המדבקה. בנוסף, הוא סיפר לי שבהובלה, אחת מדלתות הארונית נשרטה (אני ממש לא הבחנתי) והוא פירק אותה. אחרי כשבוע, הגיע במיוחד למגדל העמק להתקין את הדלת המתוקנת ומדבקה חדשה - ממש לא מובן מאליו (לצערי הרב זה לא מובן מאליו אצל בעלי מקצוע רבים...)

המיכל בגודל 200X60 ס"מ , גובה ברוטו 70 (נטו 60 ס"מ גובה עמודת המים, מיועד בעיקר לסקלארים (חלק מצאצאי הפרואנים שלי יגיעו לאקוריום הזה) וסוורומים , אני מנסה כעת להשיג כמה וריאנטים מיוחדים של המינים האלו, בעזרתו האדיבה של יואב להב ידידי, בעלי חוות רוח-ים.
עידכונים נוספים יגיעו עם התפתחות הפרוייקט.
moshen7 לא מחובר   הגב עם ציטוט
הגולשים 4 הודו לך moshen7 על הודעתך: