צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 10/11/2013, 16:18   #4
ohadh

הסמל האישי שלohadh

הודו לך על 22 הודעות 31 פעמים
סוג אקווריום: צמחיה
ברירת מחדל תגובה להודעה: התקנת מערכת אוסמוזה, שלושה שלבים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניר שדה צפה בהודעה
שמע אוהד, קודם כל תודה על התגובה, דבר שני זה סינית בשבילי. מה זה שטאוף? מה זה רינגים? האם מצוף זה משהו שמגיע יחד עם המערכת או שזה משהו בנפרד? תודה!!
אז לפני שאתה קונה חשוב שתכיר את המושגים ותבין איך אתה הולך לחבר את המערכת בבית.
שטאוף

1. המערכת מתחברת לברז בבית ממנו צריך להיות מתאם לצנרת שלה - יש לך ברז פנוי? האם הוא מתאים לקוטר הרצוי? אצלי היה דרוש מתאם מתכת שמתברג לברז בצד אחד ובצד שני קוטרו מתאים למתאם לצינור האוסמוזה. עד שלא שמתי גומיה עגולה (או רינג) היה טפטוף בחיבורים. המתאם והגומיה נרכשים בטמבוריות וחנויות ברזים. אני הייתי צריך מתאם מצנרת הביית לגודל של שלוש שמיניות
זה הברז שהגיע אצלי עם המערכת לדעתי:

2. בנוסף תצטרך יציאת ביוב למיים "המלוכלכים" - או מיכל איסוף שאותו תרוקן לעציצים / גינה וכו'.
3. איך יגיעו המיים לאקווריום? אופציה אחת מיכל איסוף. אופציה שנייה טפטוף ישירות למיכל, אופציה שלישית מפצל על צינור המיים הנקיים (לי יש) צד אחד הולך לאקווריום ומסתיים במצוף של מערכת פיצוי שנרכש בנפרד - כמו באסלה המצוף סוגר את הזרם כשמגיע לגובה הרצוי, ובפיצול השני מסיימים בברז כדי שתוכל להוציא מי אוסמוזה לכלי מתי שתרצה (אצלי משמש למכונת קפה, מיים למגהץ, סחלבים וכו')
תמונה של מצוף:

רב הזמן המערכת סגורה אבל אם יש אידוי היא משלימה מיים למיכל. החלפת מיים נהיית "ריקון מיים" והמערכת תמלא עד גובה המצוף בזמנה החופשי.

מקווה שעזרתי.

נערך לאחרונה על ידי ohadh, Sunday 10/11/2013 בשעה 16:24.
ohadh לא מחובר   הגב עם ציטוט