צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 18/06/2003, 23:08   #2
LimpingFish

הסמל האישי שלLimpingFish

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

אוקי ,אני לא מכיר מנסיון את כל הדגים, אז אני אנסה לעזור כמה שאפשר, ואחרים יתקנו אותי אח"כ, אם יהיה צורך.
יש קצת בעיה עם הסקלרים והנאונים, כיוון שבטבע הנאונים הם הטרף הטבעי של הסקלרים. יש כמה חברים בפורום שכן מגדלים אותם ביחד, ע"פ הטענה שצריך להכניס קודם את הנאונים, ואז כמה סקלרים קטנים צעירים.
דג קרב - סבבה, אני מאוד אוהב את הדג הזה גם. הבעיה שכאן יש לך, שאתה רוצה גם גופים. היו הרבה מקרים שהדג קרב התקיף את הגופים, בגלל שהזנב הצבעוני שלהם מזכיר לו זכר אחר (וכיודע, לא ניתן לגדל שני זכרים יחדיו). אז תצטרך לבחור אחד מהם, או לקחת את הסיכון (אני כמובן לא ממליץ)
דג נוצה- דג יפה ומיוחד נורא, הבעיה איתו שהוא גודל למימדים מכובדים בהחלט, 30+ סנטימטר. ככה שבאקווריום מטר לא ניתן דג בוגר. מה שכן מנחם, זה שהוא גודל מאוד, מאוד לאט (במשך 15 שנה), ככה שאפשר לגדל אותו כמה שנים, ואם הוא יגדל לגודל שכבר גדול על האקווריום , תצטרך למצוא לו בית חדש.
בוטיה מוקיון זה דג מאוד מומלץ לדעתי, אין שום בעיה עם שאר הדגים, אז תדאג שיהיו 3 לפחות (מומלץ חמישה באקווריום גדול שקשה) כדי שהדג יחיה באושר, וגם כדי שאתה תהנה מהמשחקים והאופי שלהם
בקשר לכריש השחור אני לא יודע מה להגיד לך, אבל לא נראה לי שצריכה להיות בעיה.
עם הפלקו בטח שאין בעיה, אלא אם כן אתה מתכוון לגדל גם צמחייה חיה, ואז הוא עלול להרוס אותה.

בהצלחה
LimpingFish לא מחובר   הגב עם ציטוט