צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 22/09/2006, 14:30   #23
Double Delta

הסמל האישי שלDouble Delta

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: יש כמה...

את המאקרופודים הכנסתי לדלי של 15 ליטרים, עם פילטר ספוג וקצת ג'אווה-מוס... הם מתרבים בלי בעיות.
תמונות אין, קיני הבועות אצלי נבנים מתחת למשענים, ובדלי הזה קשה לצלם כי הוא בצבע כחול כהה... (קשה גם לראות פנימה, את הזוג אני מוציא משם כשיש כבר דגיגים... לרוב אין עם זה בעיה מיוחדת...).
לגבי כמות הדגיגים, כרגע היא קטנה למדי (אני מעריך שמשהו כמו 30-50...), הנקבה פשוט לא קיבלה הכנה מיוחדת לפני ההטלה... לא היה לי זמן להכין אותם כי החלטתי לעשות את ההטלה הזאת בדחף רגעי לנצל כמה שרק ניתן את כל השטח שיש לי לרביות...

יחיאל, הזכר אכן תוקף יותר את הנקבה, אך למרבה המזל אין לו את הכוח הפיזי לפגוע בה... בנוסף יש גם מלא צמחים באקווריום (והם אכן מסתתרים כל היום, פרט להאכלות... בסופו של דבר הם עדיין לא רגילים לאקווריום).
הדגיגים מקבלים מזון נוזלי ואבקתי כמזון ראשוני (שבוע-שבועיים ראשונים), אחרי אני נותן להם תולעי-מיקרו ואז משלב פנימה גם ארטמיה וגם מזון לדגיגים קצת יותר גדול מהמזון הראשוני שלהם.
לגבי רגישות הדגיגים, אני מקווה לארגן טמפ' יציבה בחדר לאורך החורף... לרוב החדר סגור לגמרי בחורף, פרט לימים חמים שבהם אני פותח את החלון לאוורר קצת (בכל זאת, אני זה שישן שם... וצריך קצת אוויר לפעמים...).
ותודה, מקווה באמת שהם יטילו... אם לא, לא נורא... נכניס עוד זוג מאקרופודים...

"מושיק, זה כולה חיפושית שחורה, לילך בכלל לא בסביבה, ובאזרחות אפשר לראות אותם יום יום אצלי בבית... עוד משהו?!"
Double Delta לא מחובר   הגב עם ציטוט