צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 13/01/2018, 15:44   #15
Barakco

הודו לך על 6 הודעות 6 פעמים
סוג אקווריום: היי-טק
וותק בתחום: 7 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: עץ הקמת אקווריום צמחייה שלי..

ציטוט:
פורסם במקור על ידי uriakurz צפה בהודעה
זה שהוא ניראה פחות טוב אני יודע, להשאיר אותו בפנים זה אילוץ מקווה להסתיר את הכל בצמחייה גבוהה.
הצעות לשיפור?
לא יודע למה הסתבכת כלכך, יש מתאם מצינור דק לעבה ולהפך. שמים זוג כאלו בין הריאקטור ולבין הצינור יציאה של הפילטר החיצוני וזהו. יש לי ריאקטור חיצוני ולי הייתה בעיה של קוטר צינור קטן מדי לריאקטור, פשוט קניתי מתאמים זוג וסגר לי את הפינה.

רק שהחתיכה של הצינור הדק אצלך לצד הריאקטור, שלא יהיה ארוך מדי ואז לדעתי לא תהייה לך בעיה של לחצים וכו'. גם לא ממש הבנתי איפה שמת גומיות..

לגבי נושא הדשנים, אני לקחתי של Brightwell שהם טובים לדעתי יותר מסיכם. אבל אני שמתי לב שאצלי בגלל התאורה הדי חזקה הצמחים שלי צורכים סופסט וניטראט די הרבה ואני צריך לדשן במינון הרבה יותר גבוה ממה שיצרן מצהיר. ולכן אני חוזר לדשנים NPK שעשיתי פעם באקווריום הקודם שלי ונתנו לי ביצועים מצוינים במחיר הרבה יותר זול. כל בקבוק של דשן של Brightwell עולה 89 ש"ח ל-500ML ברור שדישון NPK בייתי באבקה ומומסת במי אוסמוזה תהייה זולה הרבה יותר. ולכן אני חוזר לאבקות.
אבל יש ל-Brightwell את כל הדשנים האיכותיים שאקווריום הייטק צריך..

לגבי תאורה, במידה ואתה רוצה הייטק אמיתי ולשם אתה מושך, אז לדעתי T5 הרבה הרבה יותר טובים מהלדים (לא מדבר על לד של 2000 ש"ח כמו של ADA, אלה הזולים). פשוט הגוונים של הלד הפשוט לא טובים ולא מתאימים לצמחים אדומים. אני עברתי מלד T5 שלוש גוונים אדום, צהוב, לבן. ורואים שיפור מדהים

הגב, אני עברתי לתצורה של אקווריום פתוח עם תאורה מעל בגלל בעיות של טמפרטורה במכסה סגור, פשוט מרתיח את המים מדי, ואין לי מקרר

נערך לאחרונה על ידי Barakco, Saturday 13/01/2018 בשעה 16:09.
Barakco לא מחובר   הגב עם ציטוט