צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 13/06/2003, 21:01   #23
Blerofon

הסמל האישי שלBlerofon

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: טנגנייקה
וותק בתחום: מעל 20 שנה

באופן כללי ניתן לקרוא למה שמנסים לעשות פה כהשבחה גנטית ולהשוות את זה לפשוט השבחה של תירס או חיטה (והבדואים מצחיק עד כמה שזה ישמע משתמשים בהשבחה בנגב של מריחואנה) פשוט זורעים את הזרעים מחכים לצמח שיתפתח ובוחרים (אחרי עישון - במקרה של הבדואים ) את הפרות הכי טובים - גדולים, עסיסיים, בעלי המספר הגדול ביותר של תירס בכל קלח (לדוג')...
האם זה מה שאנחנו מנסים לעשות פה? פשוט אנחנו בוחרים באופן סלקטיבי את הדגים בעלי המראה החיצוני היפה ביותר, ההבדל היחיד פה והחשוב ביותר הוא שאנחנו מדברים פה על יצורים חיים, ואם התחלנו להשביח צמחים, עברנו לבע"ח (פרות לדוג' וכמובן דגים) אז סופנו לעבור לבני אדם...לפי דעתי היינו צריכים לעצור אחרי הצמחים, בע"ח סובלים כמונו, אני אומנם מצדיק השבחה למען מטרה נעלה כמו יותר תוצרי חלב אצל הפרות, אבל השבחות למען מטרות הנאה אישיות - זה כבר סיפור אחר... נכון יצא לנו יופי של דגים, ואחלה, אבל לצד אחוזי הצלחה נמוכה אלו, ניקח את הדגים בעלי האחוז הגבוה יותר לצאת שהם דגים בעלי מומים שונים ומשונים, ואישית אני מרחם אליהם....

תנו לאלוהים לעשות את העבודה האתית...ולגבי ההשבחות של הדגים, במקצועי אני מתכנן לעסוק (אחרי השירות) בהנדסה גנטית, אז הייתי ממליץ שנחכה כולנו לדגים מהונדסים...