אשכול: עץ הקמה
צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 30/03/2020, 18:29   #30
Yalon14

הודו לך על 47 הודעות 61 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: עץ הקמה

האם זה הצמח? אוקלם אצלי לפני שבוע ולא זיהיתי
עוד שבוע אגזום את החלק הישן שלו.

ציטוט:
שמתי 6.8 כי זה מה שקראתי כערך מומלץ באקווריום צמחיה. אין דבר כזה, כל אקווריום זה משהו אחר לכל אחד יש צנרת שונה במקום שונה בעולם והמים שונים ומגוונים עם חומציות שונה. בחיים לא הייתי מוותר על ערכה לבדיקת ph אם הייתי משתמש בבקר, זה מכשיר חשמלי סך הכל, צריך לוודא אותו כמו כל מכשיר חשמלי באקווריום ובטח ובטח לבדוק מה הph בברז.
אני מבין את ההסבר מבחינת ההיגיון שלו אבל לא מבין איך אני שולט בפועל על כמות הפדח. מי ששולט עליה זה הברז החשמלי. הברז החשמלי רק אחראי להתחיל ולסגור את הco2, הווסת אחראי על הכמות והלחץ
למה מצב של סגירה מהירה של הברז, טוב יותר ממשהו שהוא מבוקר ואיטי יותר? זה לא בדיוק ככה, השאיפה שלנו היא להגיע לרמה מסוימת של פדח ולשמור עליה יציבה לכל הזמן שהאור דולק, מההתחלה ועד הסוף.
שים לב שהצמחים שצילמת הולכים ונהיים צפופים ככל שהם מתקרבים לאור, תן להם להגיע לקצה תראה איך הם יגיבו כשהאור יהיה יותר חזק.
אני טועה או שיש שם דיפיוזר בצד שמאל? המיקום שלו צריך להיות בצד השני שהזרם יכה בבועות ויפזר אותן באקווריום.
יש הרבה נתונים שחסרים, הכי הרבה שאני יכול לייעץ כרגע זה להזיז חלק מהגבעולים למקום אחר באקווריום מקום עם יותר זרימה.
האצות לא באות סתם, הן פשוט אומרות לך בדרכן המעצבנת שמשהו לא בסדר.

נערך לאחרונה על ידי Yalon14, Monday 30/03/2020 בשעה 18:32.
Yalon14 לא מחובר   הגב עם ציטוט