צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 18/08/2008, 21:17   #47
Sprungster

הסמל האישי שלSprungster

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

elic,

סטודנטים בחו"ל הם בני 18-21 - חבר'ה שמחפשים מטרה בחיים גם אם אין להם מושג מהעולם סביבם. בארץ הסטודנטים הרבה יותר מבוגרים ויש להם הרבה יותר על הראש. באנגליה סטודנט בריטי לא צריך לעבוד...הוא מקבל הלוואה מהמדינה למימון הלימודים - הלוואה שאותה יחזיר כאשר יתחיל לעבוד על בסיס שכרו.
ככה שזאת לא השוואה הוגנת - הסטודנט הישראלי צריך לעבוד כמו חמור בתור מלצר/ברמן וגם ללמוד תוך כדי ככה שניתן לסלוח לו שאין לו זמן לתקן את כל עוולות החברה. למרות שלא כולם כאלו ואכן חלק גדול לא נוקף אצבע בגלל שהוא איבד אמון במערכת וביכולתו להשפיע ע"י מחאה...שכחתי כמעט לציין שהסטודנט הישראלי גם מקדיש חודש מזמנו כל שנה למילואים...תראה לי סטודנט בחו"ל שיעשה את זה...הם יוצאים להפגנות כדי להתחיל עם בחורות...תאמין לי - הייתי שם, את התואר עשיתי בלונדון ואני מכיר את העניין מקרוב.

elic, העובדה שאני שומר חוק לא אומרת שאני לא אגרסיבי בעסקים - זאת הדרך היחידה בישראל. למזלי יש לי משאבים כדי לשלם לעורכי דין שיפתרו לי את הבעיות ברוב המקרים. אני משלם "מס עו"ד" משום שאני חי במדינה מושחתת...תאמין לי שיש לי שימוש טוב יותר לכסף...
איך אמר קיסינג'ר:" במזרח התיכון או שאתה טורף או שאתה בתפריט". מילה בישראל זאת לא מילה...אין שום כבוד ושום בושה. הדיון הזה לא מוביל לשום מקום. רק רציתי להעיר לך על כך שאני חושב שאתה חי בלהלה-לנד. סה"כ אין שום ערבות בין רוב אזרחי המדינה...להפך - מחפשים לדפוק אחד את השני בדרך למיליון....החלש נדפק פה כמעט תמיד. עוד לא אבדה תקוותנו...נקווה.