צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 12/07/2021, 11:43   #24
aviel-bs

הודו לך על 31 הודעות 34 פעמים
סוג אקווריום: 240 ל' צמחיה ודיסקוסים
וותק בתחום: 12 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מחפש המלצות לרכב סופר מיני- חוכמת ההמונים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי משה צפה בהודעה
כן רשמתי בכל מקרה 50-60K אין לי בעייה גם לקנות בפחות

כעיקרון נראה לי שעדיף מבחינתי לקנות ישירות מאדם מפרטי (נורמלי ולא שקרן) כי חבל לי על "התיווך" מי שמוכר את הרכב לחברה/מגרש מוכר מתחת למחיר שוק באופן משמעותי ואם הרכב במצב מעולה למה לו לעשות את זה? (אולי להמנע מבלבול מוח) ולי הם ימכרו יקר יותר וכך הם גוזרים את 2 הכיוונים ואם אני יכול לחסוך את זה אז מה טוב אם כי יש סיכוי שבסוף זה לא ילך אני יצתרך להגיע למגרש אז בהחלט אבדוק את ההמלצה שלך ל"אוטוסנטר"

תודה
אני לא יודע איך זה בחברות אחרות, אבל כשאני קניתי את הרכב (שלי עצמי, הסיוויק) מאוטוסנטר הם הציעו לי טרייד (דובר במאזדה 3 2008, לפני שנתיים. רכב עם שוק די טוב לדעתי) הסוכן שם אמר לי "שמע מבחינתי מדובר ברכב טוב, יש לי מה לעשות איתו שווה לי שתעשה איתי טרייד. כמובן שלך יותר שווה למכור בחוץ אבל אם תרצה אז אני פה" מכרתי בחוץ. כשקניתי את הסיוויק קיבלתי לדעתי מחיר הוגן מאוד (הם לא מוכרים מעל המחירון אף פעם לדעתי, הן מרוויחים על מי שעושה טרייד.ולמה הוא עושה טרייד? בדכ כי אין לו כוח להתעסק אז מבחינתו הוא מעדיף לשים מפתח וללכת)

מי שקונה את הרכב בדכ לא יקחו ממנו מעל המחירון לא באוטוסנטר ולא באף מגרש שמכבד את עצמו (אלא אם מדובר ברכב מבוקש מאוד).
אני כן יכול להגיד לך שכשקנינו את הג׳אז למשפחה אז הסוכן (אותו אחד בדיוק) כן אמר לי "אני יודע מה הרכב שווה ומה השוק שלו ובגלל זה אנחנו לא ממהרים לרדת מהמחירון" בסוף השגנו מהם הוזלה של כ2000₪ וכמובן תיקון הליקויים שהיו (החלפת צמיגים אחוריים+כיוון פרונט) ויצאנו מרוצים תודה לאל.

אני אישית דווקא כן אוהב ללכת למגרשים כי יש ראש שקט והתחייבות לתיקון ליקויים. בנוסף באופן כללי מי שצריך (ואני מאוד בעד להימנע ולקנות עם מה שיש) מימון וכו' אז זה הרבה יותר נוח דרך מגרש מאשר לקחת הלוואה לקניה מאדם פרטי.
aviel-bs לא מחובר   הגב עם ציטוט