צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 10/07/2021, 23:42   #22
aviel-bs

הודו לך על 31 הודעות 34 פעמים
סוג אקווריום: 240 ל' צמחיה ודיסקוסים
וותק בתחום: 12 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מחפש המלצות לרכב סופר מיני- חוכמת ההמונים

נוכלים יש בכל מקום לצערנו.
מיקרה דווקא לדעתי לא יהיה לך קשה למצוא.
אגב, לא פירטת פה משהו די חשוב (או שפספסתי) וזה התקציב. כשיודעים תקציב אז יותר קל להתאים משהו

בתקציב של 40K למשל, יש שפע של מיקרות שלדעתי תוכל לקנות.
מצד שני ג'אז כנראה יהיה קצת קשה למצוא אחת עם ק"מ נמוך ושנתון גבוה בתקציב הזה (אבל שוב, הכל תלוי מה התקציב?)
בנוגע לזה שרוב הג'אז היו היברידיות- אז לא. רובן לא היברידיות (לפחות לא ממה שאני רואה על הכבישים ולפחות לא מההיכרות שלי עם מגרשי הטרייד של היבואן (אוטוסנטר) שהמשפחה קנתה 2 רכבים מהם בשנתיים וחצי האחרונות וכמעט כל הג'אז שראיתי אם לא כולן- היו בנזין מלא).

אגב אם כבר הזכרנו, אני לא בא לפרסם או משהו אלא נטו מתוך חוות דעת שלי, יש יתרון לדעתי ברכישה ממגרש של יבואן (אישית בחיים לא קניתי רכב מהשוק הפרטי, אבל הספקתי לקנות סה"כ 2 ) אני די אוהב את זה שיש אפשרות לקבל אחריות ממגרש גדול ואם הולכים למגרש שהוא טרייד רשמי של יבואן (כל יבואן כמובן והמגרש שלו) אז גם אפשר למצוא רכבים שמורים מידיים פרטיות (אע"פ שאני הרבה פעמים בכוונה מחפש ליסינג עם ק"מ נמוך כדי להרוויח הפחתה נוספת) וככה אתה גם מקבל שקט נפשי של אחריות.

לצורך העניין, אני מכיר כמה וכמה אנשים שקנו רכבים עם שנתיים אחריות ונהנו מיופי של שקט נפשי. רק אחד מהם הזדקק לאחריות והוא קיבל אותה במלואה בלי שום בעיה (ליתר דיוק, החליפו לו מנוע אפילו אחרי שנגמרה האחריות) ככה שיש בזה משהו. גם מחירים טובים בד"כ (לפעמים הטבות לכל מיני מועדונים למיניהם), גם מגוון רכבים וגם אחריות.
aviel-bs לא מחובר   הגב עם ציטוט