צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 31/03/2022, 13:21   #5
Yoni1218

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: להקות וסקלרים 130 ליטר נטו
וותק בתחום: שנה
ברירת מחדל תגובה להודעה: אוכלוסיית אקווריום

אהלן כנראה שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך ואשתדל לפרט ולהסביר כמה שיותר ולענות גם על השאלות בהתאם כדי ללמוד.

1. לגביי מידות אקווריום, האקווריום 80*50*40 עומק 50.

2. לגביי סייקל רק מציין את מה שעשיתי ותגיד לי אם משהו לא נכון נעשה שאדע גם לפעמים הבאות, הרצתי את האקווריום שבועיים עם פילטרים פעילים משאבת חמצן וטרמו (28 מעלות) הכל פעל שבועיים ללא דגים וכמובן שהוספו בקטריות.
לאחר מכן הוספתי אוכל בכמויות קטנות כמו שהמליצו לעשות גם באקווריום הקודם. בנוסף לכך לפני שניקיתי את כל האקווריום כדי שלא יקרה מצב שאני מתחיל הכל מאפס לקחתי בבלונים של מי עדן והכנסתי מים של האקווריום שהיה אצל אותו אדם והוספתי משאבת חמצן כי לפי מה שהבנתי שאם המים לא מקבלים רענון כל הערכים והחיידקים שהיו מתים אחרי 24 שעות. ניקיתי את הפילטרים עם אותם מים הכל לפי הספר והתחלתי להריץ אקווריום.
לכן, בגלל שהשתמשתי במי אקווריום קיימים פילטר קיים וקרמיקה שהייתה באותו אקווריום הערכתי ש"סייקל" אולי אני טועה במה שאני קורא לו סייקל ייקח לו שבועיים. בדקתי עם ערכה של ניטריט ואמוניה כמו שהמליצו באתרים והכל היה תקין לכן הכנסתי דגים פנימה. מציין רק עובדה שהאקווריום פועל שבוע אחרי הסייקל ולפי איך שזה נראה כרגע הכל בסדר ואני מקווה שישאר כך.

3. אשמח אם תוכלו לעזור לי בנושא הספציפי האם לנסות לעשות אקווריום ציקלידים עם שני ציקלידים מפוארים שלצדם חיים עוד כמה דגים קטנים או לעבור לאקווריום של דגי קהילה.

תודה רבה
Yoni1218 לא מחובר   הגב עם ציטוט