צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 26/04/2013, 10:15   #1
אלון.ו

הסמל האישי שלאלון.ו

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: מיכל ריק עם אבק :(
וותק בתחום: שנייה אני אשאל את אשתי
ברירת מחדל עץ מסירת גזם - הודעות מסירה בלבד!

עקב ריבוי האנשים שהסבו את האקווריום שלהם לצמחייה נפתח פה, מרכז של מסירה.
לכל אחד מהמגדלים פה יש צורך לגזם פעם בשבועיים-שלוש, לפחות, וכמובן שהרוב הגדול כבר מאס בלפרסם הודעות על גזם בכיכר השוק ולא נרחיב כאן על נושא זה ורק נאמר בקצרה שעדיף לנו לקצר את התהליך לטובת החובבים ולרכז את הכול כאן.
אז מה בעצם הכוונה? ומה בעצם עושים?
כל מגדל אקווריום צמחייה יפרסם כאן את הגזם שיש לו וחבריי הפורום האחרים יוכלו ליצור איתו קשר לקבלת/נתינת הגזם.
יש לזכור לשים מיקום שלך או מיקום מתבקש שאליו אתה מעוניין להגיע וסוגי צמחים או שמות ספציפים.
אני מזכיר שזה נועד: ליעל את השיטה של בקשת צמחים או נתינת צמחים (כי בואו ניהיה כנים כולם פה גוזמים כמעט כל שבועיים ורוב האנשים לא מציעים), לעזור לאנשים שרוצים להתחיל עם צמחייה ולמנוע את הבעייה של קבירת הודעות בקשר לגזם במעמקיי פורום כיכר השוק.
רציתי להודות לעופר שדבר זה נעשה בשיתוף פעולה מצדו ובעצם הרעיון שלו.
כל אחד שירצה להציע איך לייעל את השיטה מוזמן להציע ואני מזכיר שוב שלא באנו להחליף את פורום כיכר השוק אלא רק לייעל ולקצר תהליכים בהקשר לנושא הגזם.
*הכתוב למעלה בלשון זכר אבל מיועד לשניי המינים.

עופר מוסיף:
"אני מבקש על מנת לשמור על העץ הזה נקי משטויות
כל מי שמפרסם מסירה, יפרסם תאריך יעד של סיום המסירה על מנת שלא יתקשקשו כאן הודעות והעץ ייצא ממטרתו.
דבר נוסף, הפנייה למפרסם ההודעת המסירה תיעשה בפרטית בלבד.
כלומר, אם מישהו מפרסם מסירה של גזם, הפנייה אליו תהיה בפרטית ולא בעץ זה.
אני מבקש בנימה אישית, כל מי שמקבל גזם, שיהיה הוגן ויפרסם גם מסירה משל עצמו ברגע שהאק' שלו ישגשג, מסירת גזם זה לא מטלה קשה כל כך, מפרסמים ומתאמים הגעה לאיסוף הגזם והנה עזרתם לעוד חובב שבעתיד יחזיר לכם.
עץ זה נועד אך ורק להודעות מסירת גזם ולא לבקשות גזם או מכירה של ציוד.
כל הודעה שלא תעמוד בכללי התקנון תפוצל.

"

בהצלחה לנו.

נערך לאחרונה על ידי אלי רז, Monday 09/05/2016 בשעה 11:31.
אלון.ו לא מחובר   הגב עם ציטוט