צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 14/03/2014, 21:22   #1
maormm

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: nano reef
ברירת מחדל הקמת מיכל נאנו ריף 60 ליטר ADA style

חג שמח ושבת שלום אחרי נפילה כואבת בגיל 16 שהפורק פרק לי את כל הנאנו ריף מחוץ לאקוריום שהיינו בטיול קראתי והסתכלתי תמיד בפורום בחיפוש מידע והבנת הדברים והצורך שדורשת הפיסת טבע הזאת שאנחנו מגדלים ב''צנצנות'' קטנות או גדולות ומנסים לתת להם תטוב ביותר אז כדי לא לעשות טעויות עדיף לשאול מאשר לשבת בשקט ולעשות טעויות אז בניתי תמכל הכי גדול שיכולתי וגם ויתרתי על הטלוויזיה בשביל זה האמת שווה ולא מתחרט
נתוני מערכת : מיכל :60 ליטר 75 אורך 30 רוחב 26 גובה אקסטרה קליר 10 MM
פורק פריזם מחובר לצינור ששואב תמים מהאקוריום הכוסית הזאת ביחד עם פרלון הפרלון כבר צהוב חום רציתי לדעת אן להחליף או בכלל להוציא תכוסית הזאת בתוך הפורק יש משולש שחור ששמים פחם נראה לי עכשיו אין כלום האם להשים ואם יש דרך להשתיק את הפורק
שני משאבות גלים hydor WAVE PUMP 1600 ,hydor WAVE PUMP 1900
תאורה https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?p=2974611 נשארו רק 45 לדים המוכר שרף כמה אשמח לחוות דעת רוצה לגדל SPS
האקוריום בסייקל כבר חודש ושבועיים תספתי בקטריות ערכת בדיקה של הנטריט נעלמה לי אז אין לי אינדיקציה היה לפני שבועיים וחצי סגול ממש שלשום נקנו ערכות בדיקה של SALIFERT בדקתי בערכת בדיקה של SALIFERT ניטראט אם עשיתי בדיקה נכונה אתמול אז על הPPM80 אמוניה לא בדקתי כבר הרבה זמן היא של חברת ATI הסייקל התחיל עם מים מהברז אתמול נקנה אוסמוזה הציעו לי לעשות שני החלפות מים 10 אחוז נראה לי צעד נכון רציתי לדעת אם אפשרי לחבר תאוסמוזה לבר מים במקרר זה לא יפגע בה ?
שנסיתי לבנות גוף תאורה זמני כנראה לא ניקיתי טוב וצפה שכבת נסורת על המים עכשיו כמו אבק כבר שבוע ככה הסלעים הבנתי לא טובים לאכלוס אלמוגים כמובן שהמכל קטן ורציני להפיק ממנו כמה שיותר המלצות לדגים אלמוגים וחסרי חוליות מיוחדים יתקבלו בברכה ומאוד יעזרו
רציתי לדעת אם אפשר להוציא תסלעים ולנסות לסדר מחוץ למים להדביק לא נראה לי חכם כי צריך יבוש של 24 שעות והבקטריות שבקושי יש על הסלע ימותו רציתי לקבל המלצה מה לעשות
האקוריום בלי פילטרים האם צריך להשים פילטר ומה להשים בפנים ואיזה פילטר ?
המכל שלי : ככה הכל התחיל אחרי ששגעתי לאבא שלי תמוח עד שהזמין לי תזכוכיות והיה לו זמן להדביק לי :

יאללה נתחיל בהדבקות :

נח לו בצד :

ניצלנו את אחי כי הוא התחיל את כל השיגעון ורצה נאנו ריף מתנה לבר מצווה ממני למה דווקא את זה טוב נו :

סיימנו סוף סוף :

נח לייבוש מוחלט שבוע שלם

תמונה עם חצי מהכמות ROYAL BLUE אקטיני וUV 12 מתןך 23

מכלים לדוגמא באותם גדלים:

את התמונה האחרונה מאוד אהבתי אפשרי לגידול SPS לא יעשה בעיות בכיסוי שטח התאורה ?

תודה רבה לעוזרים שיהיה שבת שלום וחג שמח !!

נערך לאחרונה על ידי maormm, Saturday 15/03/2014 בשעה 20:59.
maormm לא מחובר   הגב עם ציטוט