צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 30/05/2020, 22:26   #13
טל הרוש

הסמל האישי שלטל הרוש

הודו לך על 85 הודעות 100 פעמים
סוג אקווריום: שניה, סופר אותם...
וותק בתחום: מי סופר...
ברירת מחדל תגובה להודעה: לואוטק 160ל׳ בהתהוות - עדכון 6/5/20 - שתילה ויציאה לדרך:)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דור כחלון צפה בהודעה
חבר יקר
מה שרשום באקווה דקס נרשם בדם ודמעות.
אף חבר צוות לא הגיב ורשם ששני זכרי דג קרב במיכל אחד זה שילוב אפשרי.

נכון, שים שני דגים במיכל 1000 ליטר שניהם ישרדו כי הם לא יפגשו הרבה או שאולי לא יפגשו אף פעם.
אבל ההמלצה, באופן גורף, לא להכניס שני זכרי דג קרב למיכל אחד.

אגב לכל המגיבים,
בתחילת דרכי גם אני חשבתי שאני יכול לעשות אצלי באקווריום כל מיני ניסויים.
היה לי אקווריום 150 סמ, 350 (או משהו כזה) ליטר מים נטו.
שמתי דג קרב זכר ולאחר תקופה הוספתי אחד נוסף.
שאר הדגים היו דגי נוי קטנים והאקווריום היה מפוצץ בצמחייה ברמת ה 500 אחוז שתילה (כמובן שאני מקצין).
בכל מקרה, ביום ששני דגי הקרב נפגשו, רק אחד שרד.
ניסיתי את השטות הזאת מספר פעמים, תמיד נגמר אותו דבר...

אז זה נכון להגיד - כל דג והמזג שלו, כל דג שונה מאחר וכן כבר ראינו מקרים של שני זכרי קרה שהחזיקון יחד כנגד כל הסיכויים, אבל את הטבע אי אפשר לשנות.

ושוב, לכל הממליצים, זה שאתם נותנים לבן אדם המלצה לשכן שני דגים שלא מיועדים לחיות יחד במיכל אחד, האם אתם תתנו דין ודברים לאחר שההמלצה שלכם תתגלה כלא מוצלחת?

איני שופט ואיני נכנס למה הניסיון של כל אחד ואחד ממכם, אל מבקש שלא לקפוץ ולהגיד דברים שמתבבסים על ניסיון קצר טווח.
טוב, לאחר דבריו של דור, אני חוזר בי מטעותי. יתכן ובאמת העניין הוא רק לזמן קצוב, ואז בפגישה יתחולל אסון. לא יכול להגיד דבר ברור, מאחר ואצלי היו מוחזקים כך לזמן קצר, וע"כ אני מתקן את טעותי, כדי שלא ישגו אחרים באשמתי.
כמובן, תגובתי הקודמת נרשמה מתוך רצון לעזור, ומתוך מידע שצברתי (שבדיעבד מסתבר שלא היה נכון..)
אחד ממשפטי היסוד שלי, שמנווטים אותי בחיי, הוא להודות בטעות, ובטח כשזה עלול לפגוע באחרים.
שבוע טוב ושוב סליחה על המידע השגוי, טל
הגולשים 2 הודו לך טל הרוש על הודעתך: