אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   ככר השוק מתוקים - סחר בדגים, צמחים וחסרי חוליות (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=86)
-   -   למכירה סקלרים צעירים (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=380746)

guppy1 Thursday 23/12/2021 06:02

סקלרים צעירים
 
דגי סקלר קוי וזברה בני חודש-חודשיים
גודל 1-2 סמ
מורגלים למזון יבש
30 דגים ב-50שח
איסוף מאבן-יהודה
פניות בפרטי בלבד

guppy1 Tuesday 08/03/2022 07:10

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
יש עוד מהטלות נוספות ובצבעים אחרים -
גודל 3-4 סמ 15 ב 50שח (4שח ליחידה)
גודל 2-3 סמ 20 ב 50שח (3שח ליחידה)
גודל 1-2 סמ 30 ב 50שח (2 שח ליחידה)

guppy1 Monday 28/03/2022 12:56

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
:hair:

guppy1 Saturday 02/04/2022 11:22

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
*** עדכון - גודל 3-4סמ נגמרו ***

guppy1 Wednesday 06/04/2022 06:37

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
שוב רלוונטי בכל הגדלים שצוינו למעלה.
הזנים שיש -
קוי, זברה, זברה שחורה, גולד, פנדה

guppy1 Sunday 10/04/2022 11:15

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
אפשרות החלפה תמורת חלזונות הלנה

guppy1 Tuesday 19/04/2022 06:32

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
Up

guppy1 Friday 22/04/2022 21:37

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
יש עוד מהטלות נוספות...

guppy1 Saturday 30/04/2022 10:01

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
:cry3:

guppy1 Wednesday 04/05/2022 15:25

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
נשארו קוי, זברה, זברה שחורה ופנדה

guppy1 Sunday 08/05/2022 05:00

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
:sSc_jawdrop:

guppy1 Monday 16/05/2022 19:44

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
יש עוד מהטלות חדשות.....

gabi Tuesday 17/05/2022 11:53

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
תמונות?

guppy1 Tuesday 17/05/2022 16:52

תגובה להודעה: סקלרים צעירים
 
שלח לי טלפון בפרטי ואעביר לך תמונות וסרטונים בווטסאפ


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:41.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.