אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   קהילת אקווה (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=16)
-   -   משחק המחזור ביתר ירושלים - הפועל תל אביב (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=113928)

shaifbis Sunday 16/12/2007 22:25

משחק המחזור ביתר ירושלים - הפו

שלום ראיתי שאין עץ בנתיים אז החלטתי לפתוח בדקה ה35 של המשחק

ביתר ירושלים-הפועל תל אביב

אצטדיון טדי

כ18000 אוהדים מציפים את היציעים
שידור ערוץ 10 תוצאה עד עכשיו 0-0

סיכום עד עכשיו ביתר לוחצת חזק הפועל תל אביב מתקשה ליצר מצבים למעט כמה הזדמנויות ביתר ירושלים לוחצת ומחזיקה יותר בכדור משחק מותח ביתר המובילה בטבלה ובין הקבוצה מהתחית מתחת לקו האדום ביתר ירושלים עם מצבים קורצים לעומת הפועל תל אביב שעד עכשיו מתקשה להניע את הכדור תגובות שלכם תודה רבה

:up: :up: :up:

shaifbis Sunday 16/12/2007 22:32

1-0 ביתר ירושלים אלברס גול מהמם!

אפיק Sunday 16/12/2007 22:37

עוד משחק משעמם...לא כוחות בכלל :roll:

יום רביעי יש גמר גביע הטוטו חיפה נגד סכנין.. זה אמור להיות משחק טוב..
אפיק.

Mr-Guppie Sunday 16/12/2007 23:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אפיק
עוד משחק משעמם...לא כוחות בכלל :roll:

יום רביעי יש גמר גביע הטוטו חיפה נגד סכנין.. זה אמור להיות משחק טוב..
אפיק.

משעמם.. כל המשחקים של גביע הטוטו :down:

shaifbis Sunday 16/12/2007 23:49

איפה איתי מתפדח להתסכל בפוסט איפה סטינקי איפה כל מי שדיבר על ביתר ירושלים אנחנו דורסים

ilan_ba Monday 17/12/2007 00:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shaifbis
איפה איתי מתפדח להתסכל בפוסט איפה סטינקי איפה כל מי שדיבר על ביתר ירושלים אנחנו דורסים

עוד לידרוס כזה ועבדנו. :down:

איתי73 Monday 17/12/2007 01:54

ציטוט:

למה מתפדח ??? 1:0 לבית"ר הגדולה במצב שלנו ועוד בטדי

אני אוהד הפועל גם ברגעים הקשים :up:

shaifbis Monday 17/12/2007 16:25

איתי אחי צחקתי איתך אל תיקח את זה אישי גם אני כמוך שביתר הייתה ברגעים הקשים הייתי שם לאהוד ותלמוך תכלס בקושי עברתם תחצי אבל היינו צריכים להכניס הרבה יותר אתה צודק אבל לא נורא כל כך 1-0 קטן וקליל בורחים ב9 נקודות בעזרת השם אליפות

מה שהכי הצחיק אותי הוא השלטים של ביתר של הפועל עזה מרמורק וכל זה הרג אותייייי :D

Dor-L Monday 17/12/2007 18:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי איתי73
ציטוט:

למה מתפדח ??? 1:0 לבית"ר הגדולה במצב שלנו ועוד בטדי

אני אוהד הפועל גם ברגעים הקשים :up:

הפועל תמיד הייתה הכבשה השחורה של ביתר,ניגמרו הימים הללו אבל,גם כהפועל הייתה בצמרת היא וביתר תמיד יריבות צמודות,היו הרבה פעמים שהפועל קיבלו בראש מביתר

איתי73 Tuesday 18/12/2007 02:27

יהיה בסדר לא לדאוג :up:

Chief Tuesday 18/12/2007 19:01

למרות שלא היו הרבה גולים ראינו בסה"כ משחק יפה מאוד, עם הנעת כדור טובה של שתי הקבוצות.
אישית מאוד נהניתי מרמת המשחק. :up:

Tuesday 18/12/2007 21:35

מישו בכלל חשב שזה משחק המחזור? :down: :down: :down:

יניר-עובדיה Wednesday 19/12/2007 00:39

לדעתי לא..

yossi_sh Wednesday 19/12/2007 00:52

כמה שזה נשמע מוזר (בגלל היותי אוהד בית"ר) היה לי טיפה עצוב לראות הפועל ככה , בית"ר לא הייתה בכלל בפוקוס כל המשחק ושלטה בו ללא עוררין ,אם היה טיפה פוקוס מצד בית"ר אז זה היה יכול להיגמר בהשפלה יותר גדולה ממה שהיה בגביע הטוטו .
אני אוהב לנצח את הפועל כשהם חזקים ונראים כמו קבוצה ולא כמו שאיך ניראים עכשיו - כמו הצופים האורתודוקסים ואני מצטער עם פגעתי בצופים האורתודוקסים.

איתי73 Wednesday 19/12/2007 01:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yossi_sh
כמה שזה נשמע מוזר (בגלל היותי אוהד בית"ר) היה לי טיפה עצוב לראות הפועל ככה , בית"ר לא הייתה בכלל בפוקוס כל המשחק ושלטה בו ללא עוררין ,אם היה טיפה פוקוס מצד בית"ר אז זה היה יכול להיגמר בהשפלה יותר גדולה ממה שהיה בגביע הטוטו .
אני אוהב לנצח את הפועל כשהם חזקים ונראים כמו קבוצה ולא כמו שאיך ניראים עכשיו - כמו הצופים האורתודוקסים ואני מצטער עם פגעתי בצופים האורתודוקסים.

שהפועל במיטבה אתה יכול לנצח אותנו בחלומות :wink:

אור_סיני Wednesday 19/12/2007 08:41

ציטוט:

שהפועל במיטבה אתה יכול לנצח אותנו בחלומות
אל תדאג אנחנו נחכה למיטבכם ואז נפרק אותכם :wink:

רותם Wednesday 19/12/2007 09:37

שהפועל במיטבה היא סופגת רק גול אחד. :hair:

Thursday 20/12/2007 01:33

שהפועל תיהיה במיטבה
ביתר לא תעשה חימום במחצית
אלה תכנס למשחק מההתחלה

חשבתי שבאנו למשחק נגד הבועל תל אביגדור :down:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:47.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.