אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   קהילת אקווה (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=16)
-   -   חובה לקרוא לפני שעולים להגה אולי זה יזעזע (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=108165)

ranburda Saturday 13/10/2007 11:25

חובה לקרוא לפני שעולים להגה או

בוקר טוב
הייתי רוצה הבוקר באמת שיהיה טוב אך הוא לא הכי טוב ואף לא מתקרב לזה
אני אח של רוכב האופנוע "שנפצע בינוני "בגלל שהחליק .
בואו ואשתף אותכם מזה נפצע בינוני 10 שברים פריקת כתף ו-2 אצבעות ברגל שנקטעו ,צר לי על הירידה לפרטים אך אולי זה יזעזע כמה אנשים ויעשו חושבים .
כן ,גם אני כמו אחי רוכב על אופנוע וגם אני מסכן את החיים שלי בכל רכיבה ולא בגלל צורת הנהיגה שלי אלא כי נהגים אחריםלא סופרים אותנו ופשוט מסכנים אותנו .
אצל אח שלי יהיה סוף טוב אחרי חצי שנה שייקום מהכיסא גלגלים אך אצל אלו שאיבדו את יקיריהם סוף השבוע כנראה שלא.
למשך מספר דקות הרגשתי מה שהם ירגישו כל חיייהם ,הפקק שבגללו עמדתי זה היה הפקק בגלל התאונה של אחי כן הגורל צוחק עלינו ואין לי דרך אחרת לתאר את הסיוט הזה שפתאום אתה מתקרב לזירת האירוע רואה את האופנוע של אחיך מוטל על הארץ ואת אח שלך האדם הקרוב אלייך ביותר שוכב כמו סמרטוט ללא יכולת לזוז על הכביש.
לכל אלו שרוכבים על האופנועים אל תגידו לי זה לא יקרה אני יודע מניסיון שלא תמיד נועים עם מעיל כפפות אך תאמינו לי הציוד שהוא לבש ה צ י ל אותו אל תזלזלו ציוד מציל חיים .

סעו ןתחזרו בשלום אמן

אבי. Saturday 13/10/2007 11:29

החלמה מהירה לאחיך.....ורק בשמחות. :up:

איתי73 Saturday 13/10/2007 11:51

ראשית החלמה מהירה לאחיך ידידי... ובאמת אני אוהב אופנועים אבל זה כלי מסוכן... כמו שאתה אומר אתה יכול להיות הכי בסדר ופתאום מישהו יבוא ויעיף אותך...

maor0 Saturday 13/10/2007 12:28

החלמה מהירה!!!

שוני ז"ל Saturday 13/10/2007 12:34

החלמה מהירה לאחיך ומקווה שלא נשמע יותר בשורות כאלה
שוני....אבא של אופנוען

ranburda Saturday 13/10/2007 12:41

תודה קודם כל חברה
שוני בתור אבא לאופנוען כמו שאמרתי ציוד הרכיבה הציל אותו מגורל אחר לא עלינו
אנא ממך הקפד שהוא נוסע גם אם זה בשיא החום עם כפפות (שאחי לבש וחבל רק שאני לא יכול להראות לכם מה מצבם כעת אך הם עשו "עבודה "טובה ושמרו לו על הידיים ) אותו סיפור עם המעיל שמשופשף וריח של אספלט עולה ממנו וכמובן קסדה
תעקוב אחרי זה ושיתרגל לכך
ושלעולם אך לעולם ישא עם מכנס קצר וסנדלים
שמור עליו

שוני ז"ל Saturday 13/10/2007 12:45

תודה רן ורק בריאות ידידי היקר
מסור איחולי החלמה מהירה לאחיך
לשמחתי חבר הכי טוב שלי הוא בעל חנות אופנועים ואביזרים כך שהבן שלי מסודר מבחינת ציוד
הוא גם עבר תאונה לפני כמה חודשים ויצא בשן ועין בגלל ציוד טוב ומזל עוד יותר גדול
וגם אתה סע בזהירות
שון

גדי רושין Saturday 13/10/2007 13:26

החלמה מהירה לאחיך.

יונתן_S Saturday 13/10/2007 13:35

החלמה מהירה לאחיך ! :up:

צביקה Saturday 13/10/2007 16:09

הבעיה\צרה עם תאונות של רוכבים היא לא האם ? אלא מתי ?
החלמה מהירה ושלמה

אלי הרפז Saturday 13/10/2007 16:13

החלמה מהירה :up:

פינגרמן Saturday 13/10/2007 16:20

החלמה מהירה :up: :up:
וכל הנהגים חפשו על הכביש את האיש עם הקסדה :up:

Eb Saturday 13/10/2007 16:22

החלמה מהירה.

אני מבין אותך אולי לא בסדר גודל שכזה אבל בכל מקרה חבר שלי גם נהג על קטנוע והוא החליק עם הקטנוע אם הוא לא היה חובש קסדה הוא לא היה בחיים רק מהחור שיש בקסדה שלו כתוצאה מהקסדה רעדתי אז לכולם שנוסעים בבקשה לשים קסדה על הראש ולנסוע בזהירות כי החיים יקרים .

Ofeking Saturday 13/10/2007 19:07

החלמה מהירה!

אני מצתער להיות הנודניק התורן שאומר זאת, אבל אופנועים הם כלי מסוכן, ובדיוק כמו שצביקה אמר, תאונה עם אופנוע זו שאלה של מתי ולא של אם.

נהגים היזהרו, במיוחד עכשיו בעונת המעבר שיש סכנה רצינית להחלקה בכבישים.

idanp113 Saturday 13/10/2007 20:09

רפואה שלמה

אפיק Saturday 13/10/2007 20:22

רפואה שלמה..
אני לצערי יודע מה זה לאבד חבר בן 17 על אופנוע דבילי.. בהחלט כלי רצח.
אפיק.

קובי_ק Saturday 13/10/2007 20:45

עכשיו הבנתי למה לא יצרת איתי קשר בחזרה
בכל מקרה שתהיה לו החלמה מהירה
שבוע טוב

Citron Saturday 13/10/2007 22:23

רפואה שלמה.

העמלץ /בני גולשה ז"ל Saturday 13/10/2007 23:18

בתור מורכב לשעבר על אופנוע כבד- חובה ללבוש תמיד ללבוש לבוש מגן מלא קסדה וכפפות,

רפואה שלמה

בני

קופדי Saturday 13/10/2007 23:59

רפואה שלמה והחלמה מהירה :up:

sophiea. Sunday 14/10/2007 00:01

החלמה מהירה...והלוואי שזו תהיה הפעם היחידה ...

אבל...אני יודעת כמה פעמים "הלב שלי נפל" מרוכב אופנוע שצץ לי משום מקום...(ולא אין סיכוי שכל עוד ויש לי השפעה על הבנים שלי שהם יעלו על הדבר הזה)...

לעיניין אתה נהג זהיר אבל זה לא אומר כלום...נכון מאד גם לגבי נהגי רכבים (ראו כמה תאונות שנהגים זהירים משלמים על חייהם)...נכון הרבה יותר לגבי נהגי אופנוע...

כמה שצריך להזהר מאד מאד מנהגים אחרים...מנהגי אופנוע (פגיעים הרבה יותר) ומנהגי משאיות (חוסר אכפתיות? שעות רבות מדיי על הכביש?)...אי יודעת שממש אני פוחדת...משתדלת להתרחק מאלא ומאלא...

ts Sunday 14/10/2007 00:05

החלמה מהירה

אביעד Sunday 14/10/2007 17:52

החלמה ושיקום מהירים! :up:

ting_tong Monday 15/10/2007 00:06

החלמה מהירה ..

מהאופנוען שוויתר על הזכות לטירוף חושים ואנדרנלין ..

למה :question:

כניראה שהרעיון שאני הולך ליהיות אבא בקרוב העלה בי את כל החששות והפחד ( שהיו להורים שלי ) וכרגע אני פועל למחיקת כל זיכרון להיותי רוכב .

עם כל הכייף ( שבא בכמויות ) אין הדבר "שווה" את הצער לשאר המשפחה והאמת שהפאן הזה הוא פאן של סוציומטים.
החלמה ובריאות לאח + שיקום מהיר ..

מהסוציומט לשעבר רועי יחיא.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:29.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.