AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים


פרסום אשכול חדש
אשכולות בפורום : ציקלידים אמריקאים אפשרויות פורום
  דירוג אשכול / מפרסם האשכול הודעה אחרונה סדר ב- תגובות צפיות
דור כחלון
Wednesday 07/07/2021 21:01
על ידי דור כחלון לחץ לעבור להודעה האחרונה
0 4,711
דעדוש רפי
Sunday 04/07/2021 08:59
על ידי דעדוש רפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
0 3,438
moshek
אתמול 09:27
על ידי שלולי לחץ לעבור להודעה האחרונה
5 843
moshek
Sunday 11/09/2022 16:03
על ידי moshek לחץ לעבור להודעה האחרונה
3 1,314
moshek
Sunday 11/09/2022 11:43
על ידי דעדוש רפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
1 546
moshek
Sunday 11/09/2022 11:41
על ידי דעדוש רפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 906
עומרי לוי
Friday 24/06/2022 14:55
על ידי H5806 לחץ לעבור להודעה האחרונה
8 1,970
oron_ei
Sunday 20/03/2022 22:56
על ידי shlomo012 לחץ לעבור להודעה האחרונה
5 2,315
Disease
Moshiko2306
Sunday 30/01/2022 15:26
על ידי ישראל 111 לחץ לעבור להודעה האחרונה
4 1,733
Itzikbitonnn2509
Saturday 29/01/2022 12:52
על ידי Moshiko2306 לחץ לעבור להודעה האחרונה
4 4,108
Post
ינקלה
Wednesday 26/01/2022 17:00
על ידי ינקלה לחץ לעבור להודעה האחרונה
5 2,337
אפי
Monday 17/01/2022 22:00
על ידי omri 18 לחץ לעבור להודעה האחרונה
4 2,071
cohavi
Wednesday 05/01/2022 21:23
על ידי Y.R.T לחץ לעבור להודעה האחרונה
1 1,796
bobi12
Friday 24/12/2021 16:35
על ידי מיכאל שלף ז"ל = מייק = לחץ לעבור להודעה האחרונה
3 1,838
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. moshek
Saturday 11/12/2021 16:08
על ידי moshek לחץ לעבור להודעה האחרונה
13 2,771
Nimrod_Penker
Monday 06/12/2021 13:53
על ידי moshek לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 3,382
moti10
Thursday 25/11/2021 13:18
על ידי מיכאל שלף ז"ל = מייק = לחץ לעבור להודעה האחרונה
6 4,157
דעדוש רפי
Sunday 14/11/2021 08:20
על ידי דעדוש רפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
0 1,876
שמואל
Thursday 07/10/2021 12:22
על ידי אסף_ לחץ לעבור להודעה האחרונה
19 4,659
udi123
Tuesday 28/09/2021 07:19
על ידי moshen7 לחץ לעבור להודעה האחרונה
3 2,259
דירוג האשכול: 2 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. grin
Sunday 19/09/2021 07:17
על ידי אסף חנונה לחץ לעבור להודעה האחרונה
30 7,569
DDKK
Sunday 12/09/2021 22:43
על ידי עוזי.פ. לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 2,251
ofek1995
Sunday 15/08/2021 09:13
על ידי ofek1995 לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 2,748
נריה תייר
Tuesday 03/08/2021 05:19
על ידי moshen7 לחץ לעבור להודעה האחרונה
7 3,401
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. moshen7
Monday 19/07/2021 17:40
על ידי אביב.ע לחץ לעבור להודעה האחרונה
14 4,234
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. פיליפ
Thursday 08/07/2021 16:00
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
46 11,471
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. דעדוש רפי
Monday 05/07/2021 12:09
על ידי שלולי לחץ לעבור להודעה האחרונה
35 14,364
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. moshen7
Thursday 01/07/2021 13:56
על ידי moshen7 לחץ לעבור להודעה האחרונה
32 10,838
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. שישו
Friday 21/05/2021 07:43
על ידי אפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
87 28,796
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. אפי
Thursday 20/05/2021 10:51
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
26 7,617
שלולי
Monday 26/04/2021 18:44
על ידי שלולי לחץ לעבור להודעה האחרונה
5 3,959
oron_ei
Thursday 22/04/2021 17:26
על ידי אסף חנונה לחץ לעבור להודעה האחרונה
1 3,121
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. Dol02
Wednesday 07/04/2021 04:20
על ידי Dol02 לחץ לעבור להודעה האחרונה
12 3,880
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 3.00 הינו הדירוג הממוצע. שישו
Thursday 25/03/2021 12:23
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
22 6,006
פיליפ
Monday 22/03/2021 11:19
על ידי פיליפ לחץ לעבור להודעה האחרונה
6 3,750
Crab_123
Thursday 18/03/2021 17:51
על ידי Crab_123 לחץ לעבור להודעה האחרונה
7 3,217
Itzikbitonnn2509
Tuesday 02/02/2021 10:02
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
1 3,626
פרסום אשכול חדש


אפשרויות תצוגה משגיחים
מציג אשכולות 1 עד 35 מתוך 7074 משגיחים : 2
 
אפשרויות פורום חיפוש בפורום
חיפוש בפורום :

חיפוש מתקדם

הודעות חדשות הודעות חדשות יותר מ15 תגובות או 150 צפיות אשכול חם עם תגובות חדשות
אין הודעות חדשות אין הודעות חדשות יותר מ15 תגובות או 150 צפיות אשכול חם ללא תגובות חדשות
נושא נעול האשכול נעול  
 
חוקי משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח נושאים חדשים
אתה לא יכול להגיב להודעה
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

BB code פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי
קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:15.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.


מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.