צפה בגרסא המלאה : הדבקת עצים

gura
Friday 16/09/2005, 16:50
אני רוצה להכין רקע לאק' שעליו יהיו מס' גזעים קטנים שייבלטו לתוך האק'.
ואדביק אותם בעזרת פוליטריטאן שיוקצף.

השאלה היא איך לעשות זאת? על פרספקט הם יחזיקו? או פשוט לקנות זכוכית בגודל האק' ולהכניסה פנימה.

מה יותר עדיף?

תודה

gura
Saturday 17/09/2005, 18:23
אני צריך לקבל תשובה עוד הערב, אני רוצה מחר כבר לקנות חומרים.

תודה

Legolas
Saturday 17/09/2005, 22:16
אהלן גור, לא זה ולא זה, פרספקט לא יחזיק, וגם הזכוכית לא תהיה משהו, קח "רשת תרנגולות" מפלסטיק, תבנה מסגרת זכוכית ותקציף חופשי

gura
Saturday 17/09/2005, 23:18
תודה רבה.
מס' שאלות, ראשית היכן קונים את זה?
יש את זה בACE? או משהו בסגנון?

ואיך בדיוק אני עושה זאת? על הרשת מדביק את העצים ומאחורי הרשת מכניס זכוכית?
אני שואל זאת מכיוון שיהיו חלקים שישארו חשופים וזה לא יהיה אסתטי, אם אכניס זכוכית מאחורי הרשת אז אדביק גם מצע של אק' בחלקים החשופים כדי שייתן מראה טבעי.

מה דעתך?

gura
Sunday 18/09/2005, 16:51
:up:

Oz
Sunday 18/09/2005, 17:26
אני חושב ששייקה התכוון שהרשת תהיה ממסוגרת בזכוכית, אבל הזכוכית לא תמוקם מאחוריה (בגב).
את כל ההדבקות תבצע על הרשת, ותשתדל בצפיפות מקסימלית כדי שתסתיר את הרשת עצמה.
במקביל, עצתי לך היא להשתמש ברשת בצבע זהה לרקע שמאחורי האק'. באם אין רקע והגב חשוף, תקנה רשת לבנה (ניילון).

Legolas
Sunday 18/09/2005, 19:00
אני חושב ששייקה התכוון שהרשת תהיה ממסוגרת בזכוכית, אבל הזכוכית לא תמוקם מאחוריה (בגב).
את כל ההדבקות תבצע על הרשת, ותשתדל בצפיפות מקסימלית כדי שתסתיר את הרשת עצמה.
במקביל, עצתי לך היא להשתמש ברשת בצבע זהה לרקע שמאחורי האק'. באם אין רקע והגב חשוף, תקנה רשת לבנה (ניילון).
אמת, אם אתה צריך רשת, אני אתן לך בשמחה

gura
Sunday 18/09/2005, 21:26
הכוונה היא שתיהיה זכוכית שתיהיה ממסוגרת סביב הרשת?
תודה רבה על הררשת, אבל נראה לי שזאת תיהיה בעיה להגיע אלייך, אולי תוכל לשלוח לי את זה בדואר גוביינא?

אני אסביר מה הבעיה, כדי אני רוצה לשים רקע פלסטי או מזכוכית מאחורי הרשת מכיוון שהרי הגזעים לא יסתירו את הכל, ויהיו חורים פתוחים. בחורים האלה אני רוצה להדביק מצע כלשהוא כדי שיימלא את האוויר. הבעיה היא שאם מדובר ברשת אז יש חריצים, ואם תיהיה פלטה מאחוריהם זה יפתור את הבעיה.

מה דעתך?
ואגב איך ממסגרים את זה בתוך הרשת?

תודה מראש