צפה בגרסא המלאה : פתרון לאקווריום חדש

simsim
Saturday 05/09/2009, 21:13
אנא עזרו לי אני אמור לקבל אקווריום 560 ליטר ( 160 * 50* 70 ) איך שנקרא אקווריום ישראלי.
אם אני רוצה לחבר אותו לפילטר חיצוני RENA איזה סוג אני צריך ? ומה ההספק של דבר כזה .
יש לי בבית כרגע ראש כוח 1200 ל/ש ראש כוח 600 ל/ש שני פלטר מפל חיצוני כל אחד נותן 180 ל/ש . ועוד שני סינים עם ראשים למעלה שנראים כמו אטמן 800 ל/ש . אבל אוי למי שמשתמש איתם
כי את כל מה שהם סופגים ברגע שמרימים אותם כל הלכלןך נופל למטה ובגלל זה אני מעוניין בפילטר רנה חיצוני .
כמה צריך לעלות לי כל הציוד חוץ מהפילטר אני לא מכונן להשתגע , ומה זה כל ה T5 והמסביב .
אני יודע שיש תאורה פלורסנתית .

יש לי כעת רק ציקלידים 4 תוכים 1 טקסס 1 חייל 2 אוסקר 5 סילברים 2 מנקים 1 לובסטר .
הכל מפוזר על שני אקווריומים פנור' 80 ומטר.
איך אני מעלה תמונות ? אני לא מבין את הSCRIPT הזה . למשל התמונות נמצאות בתקיית D
במחשב שלי אבל הוא כותב לי http://

פיליפ
Saturday 05/09/2009, 21:25
מה שאתה צריך זה 2 פילטרים חיצוניים של 1200 ל/ש.

ממליץ לך על ג'בו סיני, עושה את העבודה וזול יחסית, בסביבות 250 ש"ח ליחידה.

simsim
Saturday 05/09/2009, 21:40
אני מה זה פוחד מהסינים האלה , יש לי בבית כרגע שני פילטרים פנימיים סינים והם פשוט לוקחים את החרא ומסנכרנים אותו באקווריום והכל נראה עכור , כבר החלפתי את המים של כל האקווריום שלוש פעמים השבוע 100 * 3 ליטר בסוף אני אגמור את הכנרת.
מה להגיד למוכר בחנות שיכין לי ? איזה דברים ?
האם לקחת אקווריום נטו או לבקש שיכין לי פילטר עליון כזה לכל האורך למעלה מאחור ?

dvdx
Saturday 05/09/2009, 21:46
פילטר פנימי זה לא פילטר חיצוני,
ממליץ לך על 2 פילטרים חיצונים בין 1200-1500 של איזה חברה שתבחר,סוחרים הגונים לא מוכרים זבל

בנוגע לתאורה
560 ליטר זה הרבה

אתה תצטרך לפחות 6 מנורות 54W X6 בשביל חצי וואט לליטר (במידה ואתה רוצה אקווריום צמחיה)

אקווריום בנפח שאתה קוננה הוא אקווריום עם המון פוטנציאל,מציע לך לקרוא הרבה מאמרים בשביל להבין בדיוק מה אתה רוצה ובמה כדאי להשקיע יותר ובמה כדאי להשקיע פחות

simsim
Sunday 06/09/2009, 22:01
לגבי אקווריום מטר פנורמי הוצאתי את כל החצצץ כי הדגים עושים לי מלא לכלוך צואה. והאקווריום עם מים עכורים .איזה פילטר יתן לי פתרון טוב ? עם שאיבה שתוכל לנקות את כל הלכלוך ?
האם הפילטר החיצוני יעזור לי לנקות את הרפש?