צפה בגרסא המלאה : שילוב שוכני קרקעית

מאור20
Monday 24/11/2008, 13:46
טוב אז אוקיי יש לי באקוריום קורלאוסים מילומו ודימסונים האקוריום הוא 200 ליטר איזה שוכני קרקעית אני יכול לשלב באקוריום זה בלי שיפגעו תודה מראש לעונים

מורין
Monday 24/11/2008, 16:10
טוב אז אוקיי יש לי באקוריום קורלאוסים מילומו ודימסונים האקוריום הוא 200 ליטר איזה שוכני קרקעית אני יכול לשלב באקוריום זה בלי שיפגעו תודה מראש לעונים

לי יש אק' דומה לשלך - 200 ליטר - דמסונים וקורליוסים ותוכי אחד.

שוכני קרקעית -
חתול רפאל / או בשמו השני חתול שוקולד (אחד)
חתול מדבר מנוקד אחד
סינודונטיס הקוקיה - (2 יחידות)
אנציסטרוס (אחד)

בעבר היו עימם -
חתול מהלך - חי איתם 9 שנים עד שמת
חתול פיקטוס - חי איתם 8 שנים עד שמת

אם כך, ניראה לי שנתתי לך לא מעט אופציות ועכשיו נשאר לבחור או לחכות לעוד תגובות :wink:
בהצלחה בבחירה...!:wave:

מאור20
Monday 24/11/2008, 16:16
תודה רבה לך על העזרה

מורין
Monday 24/11/2008, 16:59
תודה רבה לך על העזרה

בכיף...
כאן בשביל לעזור :up:

juda
Monday 24/11/2008, 18:53
מה לגבי בוטיות האם לא ניתן ?!

רותם
Monday 24/11/2008, 19:17
מה לגבי בוטיות האם לא ניתן ?!

אין שום בעייה להוסיף בוטיות.

gimdy1
Tuesday 25/11/2008, 00:08
אותה הבעיה
אק' 100 ליטר 8 סאלוסי ( 4 ס"מ)
רוצה לשלב שוכני קרקעית
איזה מתאים (ובאיזה גודל, וכמות )
חשבתי על גולדן נאגט, או אנצריטוס רגיל (הבנית אבל שהוא גדל למימדים גלולים מדי)

צחי ד
Tuesday 25/11/2008, 10:04
אותה הבעיה
אק' 100 ליטר 8 סאלוסי ( 4 ס"מ)
רוצה לשלב שוכני קרקעית
איזה מתאים (ובאיזה גודל, וכמות )
חשבתי על גולדן נאגט, או אנצריטוס רגיל (הבנית אבל שהוא גדל למימדים גלולים מדי)

אני אישית לא ממליץ על שוכני קרקעים יקרים כמו גולדן נאגט לאקוורים ציקלידים, כי הם בסכנה וחבל על הכסף.
הייתי ממליץ על בוטיה ליצן דג מקסים, אוכל שאריות, לא מציק ומוסיף יופי (רק תיזהר מירידת טמפרטורות כי הוא רגיש לנקודות לבנות) ועל אנציטרוסים.

מורין
Tuesday 25/11/2008, 10:28
אני אישית לא ממליץ על שוכני קרקעים יקרים כמו גולדן נאגט לאקוורים ציקלידים, כי הם בסכנה וחבל על הכסף.
הייתי ממליץ על בוטיה ליצן דג מקסים, אוכל שאריות, לא מציק ומוסיף יופי (רק תיזהר מירידת טמפרטורות כי הוא רגיש לנקודות לבנות) ועל אנציטרוסים.

אני מסכימה עם כל מילה של צחי.
בעבר גם אני הכנסתי Lים מיוחדים ויקרים לאקוואריום הציקלידים שיש לי (שאת נתוניו רשמתי למעלה) ולצערי חוץ מאנציסטרוס אחד (מתוך 2) אף אחד לא שרד (מדובר היה ב- 4 Lים שמתוכם זכורה לי פקוליטה אחת שהלכה גם היא :cry:).
כמובן שזה תלוי בהרבה גורמים אבל אצלי זה לא הלך וניראה לי שזה גם בגלל הדמסונים קורליוסים שלי וקרעו אותם לגזרים (למרות כל מקומות המסתור שעמדו לצידם - מסלעה הענקית / 2 שורשים למסתור / ואנוביות בשפע :roll:)

בקיצור, גם אני לא ממליצה.

יוניכהן
Tuesday 25/11/2008, 10:43
אני חושב שתנסה.
יש לי סוג של גולדן נאגט שכבר חי שנה וחצי עם כל סוג ציקליד אפשרי (למה הוא לא גדל זה כבר שאלה אחרת...) בגודל 5-6 ס"מ. הוא עבר מלוואים כמו דמסונים וקורליוסים, ועכשיו הוא גם באקווריום טרופ' ומסתובב שם חופשי ביניהם (יחד איתו דרך אגב גם גדלים L114 ופקוליטה ויטאטא אחת שגם חיים טוב כבר כמה חודשים ויותר)

אני הייתי מנסה בכל מקרה.