צפה בגרסא המלאה : דרור קשטן מאמן עלוב.

יובלס
Wednesday 15/10/2008, 21:40
איך הביאו אחד כזה לאמן ניבחרת?
בתוספת זמן אחרי שער שיויון עושים חילוף?
מה הוא ניסה לשמור על תיקו?
למה לא עשה חילוף דקה 88 להעביר זמן?
סתם מאמן היה וכזה גם נישאר.

ran77
Wednesday 15/10/2008, 21:47
גם אני לא מת עליו :?
אבל עדיין יש תקווה !
מחזיקים אצבעות .

Dor-L
Wednesday 15/10/2008, 22:03
שלמה שרף מאמן יותר טוב ממנו בהרבה,ככה זה שמביאים מאמן שאימן את הפועל תל אביב שיאמן את הנבחרת :green:

איתי73
Thursday 16/10/2008, 00:33
שלמה שרף מאמן יותר טוב ממנו בהרבה,ככה זה שמביאים מאמן שאימן את הפועל תל אביב שיאמן את הנבחרת :green:

שלמה שרף כבר לא מאמן עוד מעט 10 שנים... מה הקשר

דרור קשטן לקח אליפיות בהרבה קבוצות...

הוא איחר עם החילוף הוא רצה לעשות

יהיה בסדר

amir1305
Thursday 16/10/2008, 00:38
יהיה בסדר

אם לא נגמור ראשונים בבית אין לנו שום צ'אנס לעלות מהפליי אוף...

איך בדיוק יהיה בסדר??

Robinho
Thursday 16/10/2008, 00:47
יהיה בסדר

אם לא נגמור ראשונים בבית אין לנו שום צ'אנס לעלות מהפליי אוף...

איך בדיוק יהיה בסדר??
עזוב אותך ראשונים קודם שנגיע למקום שני.
שוויץ ניצחה את יוון בחוץ.

כלב שי
Thursday 16/10/2008, 00:48
עוד פעם נבכה על חוסר המזל
איך ייתכן שבערב כזה ששוייץ עושה לנו את העבודה ומנצחת ביוון 2:1 אנחנו כמו מטומטמים לא יכולים לקחת 3 נק' מנבחרת של חוטבי עצים ושואבי מים
במקום שנהיה במקום 1 עם 9 נק' לעומת יוון עם 8 אנחנו עם 7 נק'
לפעמיים בחיים המזל דופק על הדלת ואף אחד לא פותח
לגבי האשמים בראש קשטן מאמן פחדן במקום לתת גז ולעשות חילופים התקפיים הסתגר ןהסתגר ןלבסוף אכל אותה,לפחות אם לא נתת לבן סהר,בוזגלו ושכטר לשחק ביחד 7 דקות היית מעביר אותם לצעירה שם סבטוח הם יכלו לתרום

פיליפ
Thursday 16/10/2008, 00:48
מאמן עלוב לנבחרת עלובה.

איתי73
Thursday 16/10/2008, 01:34
אם ברדה בדקה ה-87 מעלה ל2:0

הייתם אומרים גדול גדול

לא נותנים מקבלים... זה הכדורגל

עכשיו קשטן מאמן עלוב...

אם אנחנו מנצחים את יוון בבית ומוציאים שם תיקו... נעלה בעזרת השם

psycho
Thursday 16/10/2008, 02:33
הנבחרת הבוגרת מאכזבת פעם אחרי פעם...
לעומת זאת הנוער פורח, למרות ההפסד 3-1 לאיטליה הנבחרת הצעירה מראה שיש לנו נוער חזק ולא צריך להביא טריליון זרים מחו"ל

NOAMW
Thursday 16/10/2008, 08:33
מאמן עלוב לנבחרת עלובה.

Doomsday
Thursday 16/10/2008, 17:32
כל המומחי כדורגל למיניהם ... די קל לצטט את שרף... דרך אגב שרף הגדול בזמן שאימן את הנבחרת היא נכשלה בכל ניסיונותיה להעפיל לטורניר כלשהו ושיחקה בצורה דוחה אז לשרף אין בכלל זכות להגיב ולכעוס על תפקוד הנבחרת .. אבל נכון היא לא משחקת כדורגל מבריק אבל ניתן לראות שיפור אדיר שגם אגב בא לידי ביטוי בדירוג העולמי של הנבחרת ... אני לא בא להגן על קשטן אבל די קל לדבר אחרי שקיבלנו גול דרך אגב הוא מאמן עם המון שנות וותק והישגים אדירים.. אני לא מאשים אותו בכלל השחקנים הם האשמים שחשבו שהמשחק בכיס שלהם והורידו רגל מהדוושה.. די חבל לאחר הניצחון של שוויץ ביוון

zion1
Friday 17/10/2008, 12:31
מאמן עלוב לנבחרת עלובה. :up: :up: .
אני מתחיל לחשוב אם בכלל כדאי שהנבחרת תעלה למונדיאל אם יכולת כזאת...
אני מעדיף שהיא תישאר בבית ולא תעלה ותחטוף ששיות ושביעיות...
הרי מול לוקסנבורג החלשה הם העבירו את הזמן עם מסירות בין הבלמים
אז מה נעשה מול ברזיל :o

rickson
Friday 17/10/2008, 14:37
עלובבבב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robinho
Friday 17/10/2008, 16:37
כל המומחי כדורגל למיניהם ... די קל לצטט את שרף... דרך אגב שרף הגדול בזמן שאימן את הנבחרת היא נכשלה בכל ניסיונותיה להעפיל לטורניר כלשהו ושיחקה בצורה דוחה אז לשרף אין בכלל זכות להגיב ולכעוס על תפקוד הנבחרת .. אבל נכון היא לא משחקת כדורגל מבריק אבל ניתן לראות שיפור אדיר שגם אגב בא לידי ביטוי בדירוג העולמי של הנבחרת ... אני לא בא להגן על קשטן אבל די קל לדבר אחרי שקיבלנו גול דרך אגב הוא מאמן עם המון שנות וותק והישגים אדירים.. אני לא מאשים אותו בכלל השחקנים הם האשמים שחשבו שהמשחק בכיס שלהם והורידו רגל מהדוושה.. די חבל לאחר הניצחון של שוויץ ביוון
הדירוג העולמי הוא בדיחה ואפילו השחקנים שלנו יודעים ואומרים את זה.
שיפור אדיר אולי בפוטנציאל של השחקנים אבל במשחק עצמו ממש לא.. דווקא ההפך.
כל המשחק זה רק מסירות בין המגנים לבלמים.. אין שום תנועה שום כיוון שום כלום.
בקיצור, קשטן הביתה ושיקח אותו ביחד את כל המאמנים הישראלים.
רק מאמן זר.

שישו
Friday 17/10/2008, 19:20
קשטן הוא מאמן מיושן והגנתי.
הכי הכעיס אותי שהוא לא שחרר את בוזגלו,שכטר וסהר לצעירה(ויבש אותם על הספסל) ,אולי איתם המשחק מול איטליה היה קצת יותר שקול.

psycho
Friday 17/10/2008, 19:36
אכן הדירוג העולמי הוא חרטה.
אתה רוצה להגיד לי שישראל יותר טובה מכל דרום אמריקה חוץ מברזיל וארגנטינה?
יותר מיוון שזכתה ביורו 2004?
יותר מאוקראינה? רומניה, מקסיקו, סקוטלנד, שבדיה שהגיע לשמינית גמר בגביע העולם ב06'?.
עזוב הרשימה עוד ארוכה, הכדורגל הפקיסטני כבר יותר טוב משלנו, וזה לא ישתנה הכדורגל הישראלי לסטנדרטים דיי נמוכים, שחקנים כמו בוזגלו לדוגמא נחשבים "תותחים" פה, לא אומר שהוא לא שחקן טוב הוא שחקן סבבה, אבל אין פה הרבה כאלה ומי שכבר שחקן טוב באמת הוא עובר לחו"ל כבר בגיל 22 מקסימום.

Doomsday
Friday 17/10/2008, 19:53
אכן הדירוג העולמי הוא חרטה.
אתה רוצה להגיד לי שישראל יותר טובה מכל דרום אמריקה חוץ מברזיל וארגנטינה?
יותר מיוון שזכתה ביורו 2004?
יותר מאוקראינה? רומניה, מקסיקו, סקוטלנד, שבדיה שהגיע לשמינית גמר בגביע העולם ב06'?.
עזוב הרשימה עוד ארוכה, הכדורגל הפקיסטני כבר יותר טוב משלנו, וזה לא ישתנה הכדורגל הישראלי לסטנדרטים דיי נמוכים, שחקנים כמו בוזגלו לדוגמא נחשבים "תותחים" פה, לא אומר שהוא לא שחקן טוב הוא שחקן סבבה, אבל אין פה הרבה כאלה ומי שכבר שחקן טוב באמת הוא עובר לחו"ל כבר בגיל 22 מקסימום.

היא בערך באותה הרמה בדרום אמריקה אולי טיפה פחות, חביבי להזכירך ניצחנו את נבחרת צילה. כן אנחנו יותר טובים מאוקראינה! המשחק האחרון שהיה כאן ישראל שיחקה הרבה יותר טוב ואחרי טעות שיפוט היא הצליחה להשוות.את רומניה ניצחנו.
אני לא אומר שאנחנו נבחרת מושלמת אבל כן יש פוטנציאל הכדורגל המגעיל שאתה רואה בטלוויזיה לא קשורה למאמן אלה לעיתונות שמנפחת לשחקנים תאגו והם חושבים שהמשחק בכיס שלהם.

Doomsday
Friday 17/10/2008, 19:55
קשטן הוא מאמן מיושן והגנתי.
הכי הכעיס אותי שהוא לא שחרר את בוזגלו,שכטר וסהר לצעירה(ויבש אותם על הספסל) ,אולי איתם המשחק מול איטליה היה קצת יותר שקול.

בקשר לבן סהר ושכטר אתה צודק אבל לבוזגלו הוא לא יכל לתת ללכת כי המשחק של בניון היה בסימן שאלה..

yossi_sh
Sunday 19/10/2008, 16:37
הו הו כמה זמן לא הגבתי כאן...לקחתי קצת הפסקה....

בכל מקרה הוא מאמן טוב חח נראה לי שפשוט הנבחרת שלנו היא מנחוס בשילוב חוסר יכולת...

צחי
Sunday 19/10/2008, 21:51
שלום,

מצטער אבל ביקורת כזו זה לא מכובד.

לעניינו של דבר כנראה שהוא כן מבין מה הוא עושה כי הוא המאמן וכל היתר כאן הם מאמני כורסא.

אז בו נירגע! אפשר לבקר בצורה מכובדת יותר.

צחי

איתי73
Monday 20/10/2008, 15:10
תראו איך הליגה שלנו ניראת... אז אל תצפו מהנבחרת... למרות שיש לנו סיכוי מעולה... אנחנו היחידים שלא הפסדנו בבית

תראו תמיד את הכוס המלאה ולא הריקה... ולא להיות תבוסתנים