צפה בגרסא המלאה : אני טס לשבוע ללונדון

עומרי ע
Thursday 28/03/2002, 22:04
מחר אני טס ללונדון לשבוע, אני אעדר מהפורום בשבוע הקרוב.
שיהיה לכם חג שמח ושקט.

צב ים
Thursday 28/03/2002, 22:10
תהנה בלונדון וטיול נעים!

elminister
Thursday 28/03/2002, 22:28
GOD SAVE THE QUEEN
תהנה הרבה

עומרי ע
Friday 29/03/2002, 00:44
תודה רבה!
אני אהנה בטוח.. :lol:

עומרי ע
Thursday 04/04/2002, 08:37
חזרתי....
היה טיול מ-ד-ה-י-ם :love: והלוואי שהיה נמשך עוד שבוע- כמה היה טוב להתנתק מכל הצרות שיש כאן בארץ למרות שהחדשות שם לא חוסכות בעידכונים ממה שקורה כאן בארץ, לא נעים לפתוח טלויזיה בחו"ל ולראות טנקים של צה"ל בג'נין, בית לחם וכו'.
אמרו לנו גם שהיינו בלונדון בזמן היסטורי ואני כמובן מדבר על מות האמא של המלכה (איזה בלאגן יש שם..).
חזרתי הביתה לפני כמה שעות (אני מת מעייפות למרות שהטיסה הייתה קצרה יחסית וארכה רק 4 שעות בזכות זרם סילון שדחף את המטוס).
כמובן שאני לא יכול לחזור הביתה אחרי כמה ימים ולא להיתקל בצרות- הפעם בתוכניתנו: הפסקת חשמל.
לא ברור לי מתי היא התחילה, מה שכן ברור זה שהטמפרטורה בציקלידיה עמדה הבוקר על 16 מ"צ (!) ובגופיה 14 מ"צ.
הדגים בסטרס, לא אוכלים, זברה ציקליד נקבה נמצאה מתה (נראה לי שכתוצאה מנשיכות ולא מהקור).
אחרי שסידרתי את החשמל התחלתי להעלות את הטמפרטורה באופן הדרגתי, אחרי שאשן קצת אני מתכנון להחליף מים ולנקות את הפילטרים שנסתמו.

לילה טוב לכם.

קובי
Thursday 04/04/2002, 11:30
ברוך הבא לארץ - למרות כל הצרות והנאחס שקשורים בהפסקות חשמל :( . אני מבין לליבך - כבר קרה לי לא מעט שבבית הישן שלנו נפל החשמל ואני חזרתי לבית קר וחשוך. רק שאצלי זה לא היה יותר ממספר שעות... ממש משתתף בצערך.

איך היה הטיול ? ספר חוויות ! הייתם במדאם טוסו ? אני חושב שהוא פחות מרשים ויפה מאשר הדאנג'ן. הרוק סירקוס לעומתם נראה בערך כמו החצר האחורית של איזה חובבן (זו דעתי...).

עומרי ע
Thursday 04/04/2002, 11:40
לא היינו הפעם במדאם טוסו (לא מספיק שלוש פעמים לבקר שם?!), היינו במשחק כדורגל של צ'לסי (הקבוצה המועדפת עליי בפריימר-ליג), המשחקים שם והמשחקים בארץ זה שני עולמות נפרדים. טוב נו, בתור אחד שהולך למשחקים בליגה שלישית (מה לעשות אני אוהד הפועל ירושלים) ההבדל הוא עצום.
הטיול הזה היה בעיקרו טיול של שופינג- למישהו יצא לבקר בחנות שנקראת ?NIKE TOWN ארבע קומות רק של מוצרים של נייקי, המחירים בשמיים אבל יש שם יופי של דברים.