פורטל אקווה פורומים מגזין אקווה AquaDex
אתר אקווה

AquaDex: האינדקס המקצועי והמקיף לדגי נוי - עכשיו גם בסלולרי שלכם

אתם ביקשתם, אנחנו שמחים להיענות לביקוש: עמותת אקווה גאה להציג את הגרסה הסלולרית שתאפשר לכם לקחת את אינדקס בע"ח והצמחים המוביל לכל מקום. כל מה שרציתם לדעת על הגרסה הסלולרית החדשה, כיצד להשתמש בה ואילו מכשירים תומכים בה

מזה זמן רב אנו מקבלים פניות מגולשים המבקשים לדעת כיצד יוכלו לגלוש באינדקס שלנו - AquaDex  - במכשיר הסלולרי שלהם. לאחר בחינה מעמיקה של הצרכים ולמידת הדרישות של חובבים בכל הרמות (ממתחילים ועד מקצוענים), אנחנו שמחים להשיק את הגרסה הסלולרית של AquaDex. 

כעת תוכלו לברר בזמן אמת נתונים ומידע על בע"ח והצמחים שאתם מעוניינים לשלב באקווריום שלכם. בלי טעויות, בלי לבטים ובלי ספקות - קפיצת דרך עצומה לתחביב של כולנו.

גרסת הסלולר עולה לאוויר זמן קצר לאחר שביצענו שדרוג מקיף לאינדקס עצמו, והוספנו כלים מתקדמים רבים לשימוש קהילת החובבים הגדולה באתר. תוכלו לקרוא עוד על האינדקס המחודש בכתבה הבאה, ובמאמר נוסף תוכלו ללמוד כיצד להשתמש במנוע החיפוש לצרכים שונים.

בגרסה הסלולרית תוכלו ליהנות מכל האפשרויות שנמצאות בגרסה האינטרנטית הרגילה. באפשרותכם לגלוש בכל הקטגוריות, לעיין בפרופילים, לצפות בצילומי הדגים, הצמחים, חסרי החוליות, האלמוגים ועוד. כמו כן, תוכלו להשתמש במנוע החיפוש המתקדם שלנו כדי לבדוק, בדיוק, אילו אורגניזמים תוכלו לשלב במיכל שלכם.

לגלישה, סרקו את ה-QRCode הבא והסלולרי יפנה אתכם ישירות לכתובת המתאימה. 

אפשרות נוספת היא לגלוש ישירות לכתובת:

http://www.aqua.org.il/aquadex/mobile/

המערכת הסלולרית של AquaDex פועלת על רוב המכשירים הסלולרים מדור שלישי המצויידים בדפדפן מובנה. יש לוודא כי אפשרות ה-JavaScript פעילה, אחרת אתם עשויים להיתקל בבעיות בגלישה. 

לרשימה המלאה של הפלטפורמות הנתמכות - לחצו כאן.

השימוש בגרסה הסלולרית הוא חינם. אין צורך בהורדה והתקנה של אפליקציה משום סוג, הגלישה נעשית באמצעות דפדפן רגיל. המידע מתעדכן בזמן אמת, באופן אוטומטי, ולכן השימוש במערכת מחייב גישה לאינטרנט. 

תגיות
אתר אקווה    AquaDex    סלולרי