AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > טבע ובעלי חיים אחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Sunday 24/03/2002, 05:11   #1
צב ים

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל החתול האומלל שלי - שנף

אני חושבת שלא שמעתי מעולם על חתול אומלל ומסכן יותר משלי

החבר שלי- דג זאב 1, הביא לי בהפתעה ליומולדת חתולה פרסית בת שנה, לבנה כשלג, מקסימה, חרשת ובעלת עיניים בצעים שונים - אחת כחולה ואחת ירוקה.
שסיפרתי לכולם על החתולה, הם אמרו לי ששמעו עליה, קראו עליה בעיתון וברדיו...
מסתבר שהחתולה המסכנה הזו עברה הרבה בתים וכל פעם הוחזרה ל"תנו לחיות לחיות", בבית האחרון היא הייתה בו רק יום אחד! מסכנה, אבל היא מקסימה, נוטפת אהבה, שובבה, וסקרנית...
ואז קרתה הטרגדיה הנוראה:
סיפור עצוב, אני חושבת שזה אחד הדברים הכי מרושלים והכי נוראים שקרו לי…
לפני שבועיים קיטי נלקחה לעיקור.
החבר שלי בא לקחת אותה מהעיקור. פתאום הוטרינר ואחד העובדים בעמותה נעמדו לפניו ואמרו לו שיש להם משהו עצוב לספר להם.
מסתבר שהחתולה שלי היא בעצם זכר מסורס והם גילו את זה רק תוך כדי הניתוח! הוטרינר אמר שזה הליך פשוט שלוקח 10 דקות – לעקר חתולה, כמובן. וזה לקח לו 40 דקות, הוא חיפש וחיפש וחיפש והפך את כל הבטן ורק אז גילה שזה חתול… הקיצר, החתול שלי עבר הרדמה כפולה מכופלת, הוא סבל מאד, עד עכשיו הוא לא חזר לעצמו בעקבות הניתוח, הוא ישן כל הזמן ובקושי תיפקד. אני כועסת שרשלנות נוראה זו קרתה, כי החתול שלי לא צריך לסבול כך! אם הם היו בודקים אותו לפני הניתוח או מנהלים רישום תקין אחרי חתולים שמגיעים אליהם לעמותה, כל זה לא היה קורה. זה היה יכול להרוג את החתול שלי, בגלל ההרדמה הכפולה והניתוח חסר האחריות, אני מקווה שזה לא יפגע נפשית בחתול שלי. אדם שלומד 7 שנים וטרינריה ומתעסק כמה זמן במקצוע לא יכל לשים לב? אפשר בהחלט להגיש תלונה על הניתוח החובבני שנערך לחתול שלי בעמותה ההיא. אבל אני לא אעשה את זה. הלכתי אליהם והבהרתי להם שזו אחריותם שמקרים כאלו לא ישנו שוב, ושלמזלם אני לא מגישה תלונה, ושכן, שהם חייבים להסיק וללמוד לקח מהמקרה הזה!
ושיניתי את השם מ"קיטי" ל"שנף".

וכאן לא נגמר הסיפור, לאחר ששנף לא הראה סימני התאוששות והחלמה, התחלנו אני וקובי לדאוג. לקחנו את "שנף" בדחיפות לוטרינר.
מסתבר שהחתול שיחק עם התפרים שלו וגם עשה לעצמו חורים בבטן וליקק יותר מידי את האיזור ולתשומת ליבכם - לשונם של החתולים היא כמו נייר זכוכית, והוא פשוט גרם לעצמו לפצעים מליקוק יתר. הוטרינר נאלץ לפתוח את התפרים, לגזור את האיזור ולתפור מחדש.
ושמו לחתול קונוס מפלסטיק (יש לזה שם מקצועי אבל שכחתי מהו, אולי מישהו זוכר מה השם?) שלא יוכל לגרד ולשחק עם התפרים. החתול רוב הזמן אפאטי ולא מגיב.. יותר מידי טראומות קרו בחיים לחתול הזה, מסכן!

בכל אופן, הוטרינר התנצל בפני איזה אלף פעם, והוא אמר שהוא מתנצל שהוא סובל, ונתן לנו את המספר הטלפון שלו שנתקשר אליו ושנהיה איתו בקשר רצוף ויומיומי. החתול החל מחלים יפה אבל לאט לאט.

אך שמנו לב החתול לא מחלים היטב, האיזור שבו בוצע ניתוח לא מתקרש כראוי, ונשאר לח ורטוב (זה מסוכן מאד), ומחר, היום אנחנו נמסור אותו שוב לוטרינר והפעם נשאיר את החתול אצלו עד שיהיה בריא. אי אפשר ככה יותר! כל פעם סיפור חדש עם החתול האומלל הזה.
צב ים לא מחובר   הגב עם ציטוט

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > טבע ובעלי חיים אחרים
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא