AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > אקווריום צמחייה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Wednesday 30/12/2020, 21:28   #1
Zoomi

הודו לך על 2 הודעות 3 פעמים
ברירת מחדל שאלה בנושא פדח DIY

היי כולם,

אחרי קריאה מרובה בפורום ולפני תחילת הקמה של מיכל צמחייה ראשון שלי, נשארה לי שאלה אחת שאליה אני מתקשה למצוא תשובה.
מערכות הפדח בחנויות עולות מאות שקלים ומאוד יקרות, כיאה לאחד שמאוד אוהב את עולם ה-DIY, הבנתי שניתן לייצר מערכות כאלה בעלות נמוכה מאוד בבית.
לא הצלחתי למצוא בפורומים השונים מאמר מפורט בנושא, שבעזרתו אוכל לבנות לעצמי מערכת.
אשמח לקבל הכוונה כלשהי למאמר בנושא וכמובן מכל אחד מכם שמוכן להסביר לי איך לעשות את זה נכון ובלי טעויות.

תודה
Zoomi לא מחובר   הגב עם ציטוט

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > אקווריום צמחייה
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח נושאים חדשים
אתה לא יכול להגיב להודעה
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

BB code פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי
קפיצה לפורום

אשכולות דומים
אשכול מפרסם האשכול פורום תגובות הודעה אחרונה
שאלה בנושא מצע Sektor אקווריום צמחייה 10 Tuesday 10/03/2015 18:51
שאלה בנושא מצע. oyogev אקווריום צמחייה 3 Saturday 08/05/2010 20:04
שאלה בנושא מחשב נייד ישן-שאלה נוספת amos_22 קהילת אקווה 30 Monday 26/04/2010 13:54
שאלה בנושא co2 yakir אקווריום צמחייה 3 Saturday 13/12/2008 11:10
שאלה בנושא אק' hagber1 ציוד לאקווריום ועשה זאת בעצמך (DIY) - מים מתוקים 2 Saturday 12/06/2004 12:01

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:55.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.