AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Monday 16/10/2017, 17:24   #11
giladtzemach

הודו לך על 7 הודעות 7 פעמים
סוג אקווריום: אקווריום קהילה 182 ליטר מתוקים
וותק בתחום: 4 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: פתאום המים עכורים ועוד כמה בעיות באקווריום

אני רוצה להגיד אישית שאני מאוד אוהב את הספינה ששמת, גם לי יש אחת כזאת מאוד דומה ואני אישית מאוד אוהב את זה...

אם זה מסכן את הדגים זה דבר אחר אבל נראה לי שמעיין התכוון לאלמוגים שמסכנים את הדגים ולא לספינה..

אני הייתי נשאר איתה זה יפה מאוד לטעמי אבל כמו שאומרים על טעם וריח אין להתווכח העיקר שתעש מה שמוצא חן בעינייך ושגורם לך נחת רוח להסתכל עליו

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח נושאים חדשים
אתה לא יכול להגיב להודעה
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

BB code פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי
קפיצה לפורום

אשכולות דומים
אשכול מפרסם האשכול פורום תגובות הודעה אחרונה
הכנסתי חצץ שהיה משומש המים ממש עכורים והפילטר מוציא גם מים עכורים. GeneralD ציוד לאקווריום ועשה זאת בעצמך (DIY) - מים מתוקים 14 Sunday 18/04/2010 22:45
לאחר החלפת המים באקווריום המים נראים עכורים eckc77 דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות 21 Saturday 09/01/2010 23:12
המים שלי עכורים yeshaye דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות 16 Saturday 28/02/2009 06:02
מים עכורים, בעיות באקווריום, עזרה בבקשה! amit w דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות 5 Saturday 13/12/2008 01:13
עזרה: המים שלי נהיו פתאום חלביים. אב-נר דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות 3 Tuesday 04/04/2006 19:17

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:52.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.