AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Saturday 13/05/2017, 21:59   #1
roy9674

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל עזרה- דג סקאלר לא אוכל ועין אחת שקועה[יש תמונות]

היי, יש לי אקווריום בבית של 50/55 ליטר בערך עד כמה שזכור לי, יש לי כרגע באקווריום 2 דגים
דג סקאלר ועוד אחד שאני לא זוכר את שמו, הדג סקאלר בדרך כלל היה שמח וקופץ לאכול את האוכל והכל היה סבבה [אני מאכיל כל יום ולא מתקמצן על גרגירים]
שני הדגים אצלי כבר הרבה זמן, הדג הראשון אצלי מעל שנתיים וחצי, והסקאלר גם שנה וחצי בערך.
הבעיות התחילו אתמול בערב שישי [אני דתי ולכן לא יכולתי לבקש עזרה כאן] גיליתי שהוא לא אוכל וגם מתנהג מוזר ועין אחת שלו הוא לא רואה בה בכלל, מצרף תמונות. אני חדש פה ונרשמתי הרגע אז מצטער אם לא שמתי לב לאחד מהחוקים כאן או משהו, פשוט בלחץ שלא יקרה לו משהו[לא אכל כבר מעל יום]

תמונה שלו עם הדג השני[ בצד של העין הבריאה]

roy9674 לא מחובר   הגב עם ציטוט

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח נושאים חדשים
אתה לא יכול להגיב להודעה
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

BB code פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי
קפיצה לפורום

אשכולות דומים
אשכול מפרסם האשכול פורום תגובות הודעה אחרונה
צריך עזרה! סקאלר לא אוכל, הפה שלו רועד, הקיא, טיקים בגוף. מחלה לא מזוהה! תמונות+וידאו Jack_ass ציקלידים 19 Wednesday 28/03/2012 19:52
עזרה בבקשה! סקאלר "מתפלל" ויורק אוכל (יש תמונות + סרטון). עדכון 5.3.12: עדיין לא אוכל Jack_ass ציקלידים 10 Tuesday 06/03/2012 21:48
חבר'ה עזרה בבקשה - נקודות שחורות ועין מתקלפת אורןאלסטר דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות 5 Sunday 31/05/2009 02:17
כמה שאלות על סקאלר אלטום באק צמחיה - הוספתי תמונות! דור כחלון אקווריום צמחייה 39 Tuesday 12/08/2008 14:06
סקאלר כל הזמן מנשנש סנפירים של סקאלר אחר דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות 0 Tuesday 22/11/2005 09:42

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:50.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.