AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Tuesday 21/06/2005, 21:34   #1
yanir-x

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל כלבי תנו לחיות לחיות יזרקו לרח

בעקבות פרויקט נדל"ן באופן אכזרי וקר יזרקו כל כלבי כלביית תנו לחיות לחיות לרחוב אם לא יימצא להם מקום חלופי. אנא כנסו לקישור הבא והביעו את מחאתכם הלחיצה על הכפתור להבעת המחאה ושלחו את המכתב שיופיע לפניכם . עד עכשיו כ-6000 אנשים שלחו את המכתב ואולי בעזרתכם נצליח להציל את החיות שסומכות עלינו!
דקה אחת מזמניכם זה עולם שלם שלהם, אנא עזרו להם!

http://arcinteractive.co.il/LetLive/
yanir-x לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 21/06/2005, 21:41   #2
שון-ושונית
משתמש חסום

6000 איש חתמו ???!!!! וכמה מהם אימצו?
[url=http://photos.walla.co.il/the_kings][img]http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/t/h/e/_/k/i/n/g/s/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200406071254579833/200406071301495863/p-scan0010.jpg[/img][/url]
שון-ושונית לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 21/06/2005, 21:43   #3
yanir-x

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שון-ושונית
6000 איש חתמו ???!!!! וכמה מהם אימצו?
לא, לא, לא...
ששת אלפים איש שלחו מכתב מחאה....
אבל אם תתרמו עוד יותר טוב...
עדיין לא נקרא Tuesday 21/06/2005, 22:17   #4
בנימין

הסמל האישי שלבנימין

הודו פעם אחת בהודעה אחת

yanir-x היקר, כמעט חתמתי עד שנזכרתי שחסרים לי כמה נתונים... ממש שוליים... בבקשה:

1. האם הקרקע פרטית?
2. מי בעל הקרקע?
3. האם תנו לחיות לחיות פלשה לקרקע פרטית וניתן נגדה צו פינוי?
4. למה לא מכבדים פסקי דין?
5. למה בעצם בעל הקרקע צריך לשלם ולסבול בשביל הכלבים של כולנו? מה הוא, עבד שלנו?
6. למה שאתה לא תיתן לכלבים מקום על הקרקע שלך?
7. האם הפרוייקט חשוב?
8. אם כן, למה לבטל פרוייקט חשוב בשביל כלבים?

אני בטוח שיש לך תשובות לכל השאלות הללו. אחרת הרי לא היית מגיע למסקנה שצריך לבטל את הפרוייקט. נכון?
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 16:20   #5
yanir-x

ברירת מחדל שאלות לתשובות

1) לא, הקרעקע לא פרטית.
2)איני בטוח מיהו בעל הקרקע. עד עכשיו היא הייתה בבעלות העמותה, יכל להיות וסביר לבניח שהיא שייכת למדינה.
3)לא היא לא פלשה לקרע פרטית, ונתנו לה את הקרקע ומאז היא בבעלותה. כבר כמה שנים. לפני מספר שבועות ניתן להם צו פינוי והם ניסו למצוא מקום אחר לעמותה אך ראשי העיריות לא נתנו להם שטחים והתחמקו מהצלת הכלבים, יש לציין שכמה עיריות הסכימו ולאחר מכן חזרו בהן.
4) הם היו מכבדים את פסק הדין עם המדינה הייתי דואגת למצוא להם מקום. למה לדעתך הם צריכים לשתוק ולתת להם להרוג את הכלבים!??!
5)לא הוא לא עבד שלנו! וכמו שאמרתי אני חושב שהקרקע בבעלות המדינה. וגם אם לא, מי שהביא אותם לשם ונתן להם להתבסס שם צריך לדאוג להם למקום אחר!!
6) מה הכוונה תיתין מקום בקרקע שלך?!?! אני אפילו לא חושב שהשאלה הזאת ראויה לתשובה ! משום שאני לא יכולה להחזיק בבבית שלי 300 כלבים ואף יותר! מספיק טוב!??!
7) עד כמה חשוב הוא כבר יכול להיות כדאי להרוג 300 כלבים?! בשביל מבנה להרוג כל כך הרבה כלבים?! אז זה לא מספיק חשוב!!
שמונה) ואם הוא חשוב אז למה לבטל?! כי הם יצורים חיים בדיוק כמוך ומגיע להם לחיות או שימצאו להם מקום חלופי! אני מזכיר לך , זה פרויקט והם יצורים חיים אני לא מאמין בכלל על ההשוואה שאתה עושה!

ההודעה שכתבת נראית לי מאוד צינית ותוקפנית. אתה מנסה לעקוץ כאילו בתמימות.
אני מציע לך לחשוב בפעם הבאה לפני שאתה אומר דברים ולהתבטא בצורה עדינה יותר ולשאול בנימוס. כי אני לא חייב לענות לך. ואני לא מאמין שאתה באמת התכוונת לכתוב מכתב ,שהרי לפי תתגובתך אתה תשמח עם יפנו אותם.
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 16:39   #6
Seabiscuit
משתמש חסום

אני שלחתי אתמול...
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 18:33   #7
כולנו שווים
משתמש חסום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Seabiscuit
אני שלחתי אתמול...
גמאני.
כולנו שווים לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 19:20   #8
פיליפ

הסמל האישי שלפיליפ

הודו לך על 19 הודעות 27 פעמים
סוג אקווריום: אמריקאים
וותק בתחום: משנת 1975

שלחתי.

מעניין מה עושים כלבים כאלו יפים בצער בעלי חיים.אילו הדבר היה בידי הייתי מחייב את הבעלים הקודמים,שזנחו את הכלבים, בסכום ניכבד כדי לממן חלק מההעברה שלהם.
תחשבו על זה:
מי שנוטש את כלבו סתם כך ברחוב, ישלם 2000 ש"ח קנס.
מי שמעביר את כלבו לצער בעלי חיים, ישלם 100 ש"ח לשנה דמי טיפול, עד מות הכלב בשיבה טובה.
ממש נימאס מאנשים שקונים גורים חמודים כי הילדים רוצים ואח"כ כשהגור גדל זורקים אותו ,איך לומר? לכלבים.
פיליפ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 19:25   #9
כולנו שווים
משתמש חסום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פיליפ
שלחתי.

מעניין מה עושים כלבים כאלו יפים בצער בעלי חיים.אילו הדבר היה בידי הייתי מחייב את הבעלים הקודמים,שזנחו את הכלבים, בסכום ניכבד כדי לממן חלק מההעברה שלהם.
תחשבו על זה:
מי שנוטש את כלבו סתם כך ברחוב, ישלם 2000 ש"ח קנס.
מי שמעביר את כלבו לצער בעלי חיים, ישלם 100 ש"ח לשנה דמי טיפול, עד מות הכלב בשיבה טובה.
ממש נימאס מאנשים שקונים גורים חמודים כי הילדים רוצים ואח"כ כשהגור גדל זורקים אותו ,איך לומר? לכלבים.
צודק.
כולנו שווים לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 19:31   #10
sophiea.

הודו פעם אחת בהודעה אחת

פיליפ אתה יודע מה יקרא במצב שכשזה?
אנשים ימנעו מלהזריק שבבי זיהוי לחיות המחמד שלהם, כדי שבמידה ויזרקו את כלבם לא תוכל לאתר אותם.
אנשים לא ימסרו את הכלב לאגודות אלא ישליחו אותם ברחוב כך שלא תזהה אותם ותחייב אותם בתש'.
אנשים שמצאו בעלי חיים ברחוב לא יביאו אותם לאגודות בכדי לא להיות מחוייבים בסכום, ולך תוכיח שמצאת את הכלב ברחוב.
שאר התרחיש כבר יכל לבד לעבור לך בראש.

באמת מכעיס שאנשים שכביכול מציגים את חיות המחמד שלהם כחלק מהמשפחה, שוכחים שהם חלק מהמשפחה כשמתחיל להיות לא כל כך נח או מתאים לגדל את בעל החיים, בהחלט מכעיס מאוד. אבל לדעתי צריך לחייב כל בעל חיים להזריק לכלב שלו שבב, צריך שיהיה רשיון להחזיק בעל חיים פורה, וכן לחיים בעלי כלבים פוריים להזריק שבבי זיהוי לגורים , אוליי אז בעלי כלבים אלו ירגישו מחוייבות מסויימת למי הם מוסרים את הגורים ומה קורה איתם.
ישנם פתרונות אך כפי שאמר אחד הגולשים, יש לך בעיה תרוץ לבחירות אחרת אין לך מה לעשות...לפי דעתי זה לא כך, השאלה מה מידת החשיבות באמת שאנו מקנים לעיניין, וכנראה שאצלנו זה לא ממש בסדר עדיפויות ראשונות.
כן גם לי יש בעלי חיים, בהחלט יש להם שבבים, ואני אוהבת חיות, אבל מכאן ועד לפעול למען הכלל זה כבר דורש אנשים עם אכות מסויימת שאני יודעת שלי אין אותה. שלא נדבר על זמן ונכונות. לקחת בעל חיים וזהו זה לא ממש פיתרון קבוע אלא ממש זמני, ימשיכו להיות המלטות לא מבוקרות ושוב נראה בכל עונה גורים ברחובות.

פאם בראון,
sophiea. לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 20:10   #11
פיליפ

הסמל האישי שלפיליפ

הודו לך על 19 הודעות 27 פעמים
סוג אקווריום: אמריקאים
וותק בתחום: משנת 1975

סופיה
התשובה ברורה .
לחייב סוחרים למכור עם שבב.
מי שיתפש ברשותו כלב/חתול בלי שבב 2000 ש"ח קנס.
כמו ברכבים (רק להמחשה)ניתן לבצע רישוי שנתי בחנויות בע"ח.
פיליפ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 20:45   #12
yanir-x

פיליפ וסופיה,
אתם צודקים ב-100%.
רק חבל שבאמת לא עושים את הרעיון הגאוני והפשוט הזה
עדיין לא נקרא Wednesday 22/06/2005, 22:35   #13
sophiea.

הודו פעם אחת בהודעה אחת

בנימין חבל שלא קראת את נוסח הודעת המחאה, כתוב במפורש, שהמחאה היא בכדי למנוע סגירה של המקום אלא למציאת מקום חלופי למקום הקיים.

חבל מפני שהודעה כמו זו שלך עשויה לגרום לכמה חברים לא להבין את העניין בדיוק ופשוט לא לחתום למרות שחתימה על המחאה עשויה לעזור לבעלי החיים הללו.

אגב לא מאמינה שהכלבים שהראו בפרסומת הם אכן כלבים מהאגודה, אבל העיקרון הוא החשוב.

פאם בראון,
עדיין לא נקרא Thursday 23/06/2005, 08:45   #14
בנימין

הסמל האישי שלבנימין

הודו פעם אחת בהודעה אחת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sophiea.
בנימין חבל שלא קראת את נוסח הודעת המחאה, כתוב במפורש, שהמחאה היא בכדי למנוע סגירה של המקום אלא למציאת מקום חלופי למקום הקיים.

חבל מפני שהודעה כמו זו שלך עשויה לגרום לכמה חברים לא להבין את העניין בדיוק ופשוט לא לחתום למרות שחתימה על המחאה עשויה לעזור לבעלי החיים הללו.

אגב לא מאמינה שהכלבים שהראו בפרסומת הם אכן כלבים מהאגודה, אבל העיקרון הוא החשוב.
סופיה בוודאי קראתי, וגם אשמח מאוד אם ימצאו לכלבים האלו מקום חילופי, וכך צריך להיות.

הבעיה היא, שאנשים רבים מאבדים פרופורציות ומדברים שטויות. קל מאוד לצרוך תעמולה פופוליסטית ולהיסחף, בלי לחשוב. אני לא רוצה להזכיר את הדוקטור שהמציא את השיטה. ראי דוגמת "ככר הלחם" שסחפה את כל התקשורת - לא כי הם צודקים, אלא כי פופוליסטי לתמוך בהם. ראי ויקי כנפו, ראי "הלביאות למען הגורים", זהבה גלאון, אופיר פינס וכיו"ב.

רציתי רק להדגיש, שיש לתמונה הרבה היבטים, וצריך להכיר את כולם. yanir-x טוען/ת (מההודעה משתמע שהכותב/ת שינה/תה את מינו/ה במהלך הכתיבה) שהוא/היא מכיר/ה את כל ההיבטים, אז זה בסדר גמור.

פיליפ, יש הרבה הגיון בהצעה שלך, אך בארצנו לא אוכפים גם דברים בסיסיים יותר.
עדיין לא נקרא Thursday 23/06/2005, 10:50   #15
גל מנשה

הסמל האישי שלגל מנשה

שנה שעברה בידיוק הלכתי לצער בע"ח ואימצנו כלב...
למזלנו הייתה של פיקינסית הכי מתוקה בעולם ואימצנו אותה ישר(אני הייתי אם גור של פיטבול ביד-הכלבה הייתה אצל במנהל במשרד 8) )
אחרי שבוע בערך עיקרנו אותה(צער בעלי חיים מחייב...)
לאחר שבועיים עשינו לה ניתוח קיבה-היה לה אבן בשלפוחית השתן,אבן שנוצרה מאוכל לא טוב והיא הייתה עשוייה מגרגירי חול
אני לא יודע מה הבעלים הקודמים שלה עשו לה
יש לי את האבן הזאת עד היום(בקופסא אטומה )
קנינו לה אוכל מיוחד שלא יעשה בעייות....
לאחר חודש יום לפני ששמנו לה שבב גנבו לנו אותה בני ז****
ואז מה הסיפור,לפני איזה חודשיים אני הולך לחנות חיות וסתם היה שם פיקינס(לא שלי)
איך שהוא הגענו לזה שגנבו לי והוא סיפר לי שבא פעם מישהו אם פיקינסית כמו שלי(יש לי תמונה ברקע של הפלא) וקנה לה אוכל וכ'ו ואחרי יום היא נדרסה לז** הזה
עכשיו אני בשיכנועים להביא כלב חדש סוף נביא ולאבא שלי לא תייה ברירה...
אה וד"א חתמתי גם
עדיין לא נקרא Thursday 23/06/2005, 11:47   #16
urilivne

הסמל האישי שלurilivne

סוג אקווריום: דגי פלסטיק

חברים יקרים,
לחתום על העצומה זה יפה ונחמד אבל זה לא ממש יציל את הכלבים המסכנים.
לי יש ארבעה כלבים שאימצתי מאגודות ומקומות שונים ומקבלים אצלי טיפול אוהב ומסור.

לכו ותאמצו כלב לפני שסוגרים את הכלביה, תעשו מעשה טוב ותרוויחו חבר נאמן לחיים.

urilivne לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Thursday 23/06/2005, 12:10   #17
sophiea.

הודו פעם אחת בהודעה אחת

אורי במצב הנוכחי כפי שהוא מוצג כעת לא נראה שאימוץ בלבד אכן יספיק, נכון חשוב מאוד לאמץ.
אבל יש גם גבול כמה אפשר לאמץ לא?
ומה עם היתר? ומה עם המשך פעילות האגודה?

לדעתי חשוב אכן לאמץ אבל חשוב גם מעבר לכך להשמיע קול מחאה כי מעבר לכך דיי קשה לדעת מה אפשר לעשות....(כלומר להפגנות בטח לא נגיע)...

פאם בראון,
עדיין לא נקרא Thursday 23/06/2005, 13:26   #18
urilivne

הסמל האישי שלurilivne

סוג אקווריום: דגי פלסטיק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sophiea.
ומה עם היתר? ומה עם המשך פעילות האגודה?
לדעתי חשוב אכן לאמץ אבל חשוב גם מעבר לכך להשמיע קול מחאה כי מעבר לכך דיי קשה לדעת מה אפשר לעשות....(כלומר להפגנות בטח לא נגיע)...
נכון יש גבול למספר הכלבים שאדם אחד יכול לאמץ.
אני פסיכי אימצתי ארבעה כלבים, מספיק שכל אדם עשירי יאמץ כלב אחד וכבר יהיה מחסור בכלבים באגודות השונות.

לגבי עתידה של האגודה כאן אני לא יכול לעזור להם.
אני לתומי חשבתי שהמטרה היא להציל את הכלבים ולא את העמותה... אולי אני נאיוי

urilivne לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Thursday 23/06/2005, 14:08   #19
sophiea.

הודו פעם אחת בהודעה אחת

אורי למה להיות שלילי לגבי הכוונה לעזור לעמותה לשרוד, עזרה לעמותה היא בדרך עקיפה עזרה לכלבים שעדיין זרוקים ברחובות...
במצב הקיים גם אם תאמץ את כל הכלבים הקיימים כרגע בעמותה זו, בזה לא יגמר הסיפור. (זה רק עזרה מידית אך לא לטווח רחוק)...
לא כל בני האדם מסוגלים וצריכים לגדל כלב. זה שאני מרחמת על כלב ברחוב לא אומר שאני מסוגלת לגדל אותו. במקרה גם לי יש כלבים והם מעוקרים וכן גם חתול...
אבל נניח אדם שעובד מהבוקר עד הערב, גר בדירה סגורה, כך שהכלב לבד כל היום.
אני לא יודעת אם זה בסדר. ללא זמן להוציא את הכלב להתפנות וכו'...

בדיוק כמו שלא לכל אחד מתאים לגדל ילדים, אין מה לעשות לקחת כלב זה לא רק לקחת כלב, אלא אחריות לכמה שנים טובות. הלוואי שכל מי שהיה לוקח גור היה מבין זאת.

פאם בראון,
צור אשכול חדש  תגובה

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה
הגדרות אשכול