AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Thursday 25/07/2019, 11:36   #61
דור כחלון
מנהל האתר

הסמל האישי שלדור כחלון

הודו לך על 741 הודעות 1,177 פעמים
סוג אקווריום: צמחייה
ברירת מחדל תגובה להודעה: מה קורה לתחביב?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אביב.ע צפה בהודעה
אתם יכולים לפתוח פרוייקט לגיוס כסף, כבר יש לכם תורם אחד
אמן וזה היה קל כמו שאתה חושב
עדיין לא נקרא Thursday 08/08/2019, 17:39   #62
שחר.ש

הודו לך על 2 הודעות 3 פעמים

בניתי עכשיו אקווריום אחרי מספר שנות פרישה. אני מנסה בנרות למצוא איך לאכלס אותו אין פשוט היצע. טני ממש מחפש קומבינציות התפשרות רק שלא תעמוד זכוכית ריקה.
מבחינת היצע(לפחות בציקלידים) ירידה תלולה לעומת מספר שנים. ואני לא מהחובבים שמחפשים דג ב 10שקל...
שחר.ש לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Thursday 08/08/2019, 18:01   #63
אפי

הסמל האישי שלאפי

הודו לך על 84 הודעות 132 פעמים
סוג אקווריום: 1000 ליטר +- מלאווי / מ.אמריקאי
וותק בתחום: כל הזמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שחר.ש צפה בהודעה
בניתי עכשיו אקווריום אחרי מספר שנות פרישה. אני מנסה בנרות למצוא איך לאכלס אותו אין פשוט היצע. טני ממש מחפש קומבינציות התפשרות רק שלא תעמוד זכוכית ריקה.

מבחינת היצע(לפחות בציקלידים) ירידה תלולה לעומת מספר שנים. ואני לא מהחובבים שמחפשים דג ב 10שקל...
חוץ ממה שדיברנו-
במזל דגים- קרוב אליך.
הדג המעופף.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
עדיין לא נקרא Thursday 08/08/2019, 20:07   #64
moshen7

הודו לך על 264 הודעות 332 פעמים
סוג אקווריום: 720 ליטר +600 ליטר, דרום/מרכז אמריקאים 4 קוביות 80 ליטר להטלות, 200 ליטר מיכל אימון לדגיגים
וותק בתחום: 55 שנים

מה האפשרויות בצפון מזרח/צפון הארץ ? אני סובל גם כן ממיעוט מקומות איכותיים לקניית דגים.
moshen7 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 23/09/2019, 09:07   #65
שישו

הודו לך על 34 הודעות 38 פעמים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דור כחלון צפה בהודעה
התגובה שלי קצת ארוכה אך אבקש מכולם לכבד אותה ולקרוא את כולה.

טל, חבר יקר.

אתה יודע מה התפקיד שלך? ושל כל שאר המגיבים פה?

להיות שגרירים של אקווה.

אני מסכים שהפלטפורמה מיושנת ופחות נוחה.

אני מסכים שלאנשים יותר קל להכנס לפייסבוק ולשאול שאלות.

אני מסכים שאנשים מאבדים עניין כי אין להם על מי להישען שם.

אני מסכים שהעצות שמקבלים במקומות אחרים גורמות לאנשים לעזוב את התחביב או לא להכנס אליו בכלל.

אני מסכים על עוד המון דברים שנרשמו ולא נרשמו כאן.

אני לא מסכים על זה שאקווה לא רלוונטית.

אני לא מסכים שאין מה לעשות.

אני לא מסכים לעבור לפלטפורמות אחרות כי אנחנו נהפוך בדיוק לאותן קבוצות שכולם נמנעים מהן.

האם יש לך דרך לסנן תגובות בפייסבוק?

האם יש לך דרך לסנן תגובות בואטסאפ?

התשובה היא לא, לכן גם אם נעבור לשם לא נשיג שום דבר שקבוצות אחרות באותן פלטפורמות לא השיגו ונהפוך להיות זירה של אנשים שזורקים תגובות לא רלוונטיות באוויר כדי להוכיח את הידע שלהם.

לעבור לאתר חיצוני ולהתבסס עליו? ומה יקרה עם יום אחד אותו אתר יחליט להוריד לך את השאלטר?

קח דוגמא - אבא פגום, חלקנו הגדול מכיר נכון? לפני כשנה פייסבוק החליטו שיש שם פוסטים פוגעניים והוחלט על ידי פייסבוק שאנשים יפסיקו לראות פוסטים של הקבוצה.

החוויה האישית שלי מאותה התקופה הייתה שבניגוד לימי רגילים שהייתי רואה 100 פוסטים ביום, החשיפה ירדה לכמעט אפס לתקופה של מספר שבועות. הייתה צריך להכנס לקבוצה עצמה כדי לראות מה קורה בה כי על הפיד שלך לא היה כלום.

ומה עם יום אחד יסגרו את פייסבוק? מדברים על זה שזה הולך לקרות.

אין כניסה של משתמשים חדשים ויש יציאה של המון משתמשים. בניגוד לפעם, פייסבוק משמש יותר את הדורות המתקדמים ולא את הדורות החדשים ואלו שיבואו.

האם באמת כדאי לתת לפלטפורמה אחרת לנהל אותך? לדעתי ממש לא.

אז אני חוזר אחורה.

רובכם הגדול נמצא בפייסבוק, בואטסאפ, באינסטגרם, בטלגרם והרשימה עוד ארוכה.

ראיתם שאלות על תחום האקווטיקה? תעזרו לנו לקדם את התחביב ותכניסו לכאן אנשים.

מאוד פשוט לרשום לאנשים שיכנסו לאקווה ויקבלו את המידע הכי רלוונטי שהם צריכים.

יכולת השכנוע תלוייה בכם.

אני באמת מאמין שרק כאן יש מידע שיחסוך לכולם זמן, כסף, כאב לב ואני לא צריך להמשיך ולהסביר.

למצוא דיונים רלוונטיים יש פה על כל נושא שיכול לעלות ומערכת חיפוש יש כאן לחיפוש נוח וקל.

היתרונות שיש באקווה הם אין סופיים, החסרונות לעומת זאת הם הנוחות, מהירות קבלת תשובות ועוד מספר חסרונות קטנים.

רוצים לקדם את התחביב? רק אקווה יכולה באמת לעשות את זה.

להחזיר את אקווה לגדולתה כמו שהייתה לפני עשור, אני לא חי באשליה שזה יקרה, אך אני מאמין שיחד נוכל לגרום לזה.

אנחנו נמצאים במלחמת קיום מול הרשתות החברתיות, מלחמת קיום שעלולה לגרום לסגירה של האתר ביום מן הימים וגם לסגירה של התחביב בדיוק מהסיבות שרשמתם ועוד הרבה אחרות.

אבל אנחנו לא ניתן לזה לקרות, כי בתקופה של שוני ז"ל האתר כבר היה על סף סגירה וכל הצוות נרתם והרים אותו חזרה לאוויר. מבחנתנו אקווה זה הרבה מעבר לאתר אינטרנט, לפורום, אקווה זה הבית. הבית של כל קהילת האקווריומיסטים בישראל.

רוצים לעזור לנו למנוע את נפילת התחביב? את הסגירה של אקווה? הכוח גם בידיים שלכם, תכנסו יותר, תגיבו יותר, תשתפו במידע, תעלו תמונות, תכניסו לכאן אנשים אחרים, חובבים חדשים ותפרסמו את האתר ברשתות שאתם נמצאים בהם.

רק יחד נוכל לקדם את התחביב שכולנו כל כך אוהבים.

דבר אחד אני מבטיח, באקווה אנחנו לא נחים ואנחנו מחפשים אפשרות לשדרוג שיעזור לכולנו לגלוש בנוח יותר.

הפלטפורמה של הפורום לא תשתנה, אך ההתחברות תהיה קלה יותר ויהיו שדרוגים נוספים שיקלו על כולנו.

אני חורג ממנהגי ומשתף אתכם שהבעיה שלנו היא כספית.

אנחנו חיים על פרסומות גוגל ולהחזיק שרת בגודל שלנו זה אלפי שקלים בשנה.

הסוחרים לא משלמים לנו שקל ואנו נותנים להם פלטפורמה חינמית לפרסום מרכולתם באהבה רבה מתוך רצון ושליחות לקידום התחביב.

שדרוגי גרסאות עולים המון כסף ולהגיע לשם זה לא פשוט בכלל.

אז שוב חוזרים אליכם, תעזרו לנו לקדם את אקווה, תביאו לכאן גולשים חדשים, חובבים חדשים, אל תחסמו את הפרסומות של גוגל ואם אתם רואים אדם חדש תדאגו להסביר לו על גדולתה של אקווה.

אז בהצלחה לכולנו ותודה לכולם על הכל.

בהערכה רבה,

דור
צר לי שאני מעלה שוב את הפוסט מהאוב. מסקירה קצרה רואה שאנשים שואלים שאלות ואין תגובות.
תגידו. השינוי מתחיל ממך. תענה. אני באופיי לא עונה תשובות שבטוח בהם במאת האחוזים כדי לא להטעות. חברים יקרים חזרו להחיות את הפורום והתחביב.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
שישו לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 23/09/2019, 11:16   #66
מני יעקב

הודו לך על 35 הודעות 41 פעמים
סוג אקווריום: ציקלידים אמריקאים
וותק בתחום: כל הזמן לומד

אם הבעיה היא כסף לדעתי האישית האינטרס הכי גדול שהאתר הזה ימשיך להתקיים הוא של הסוחרים, כי אם אין מקום מקצועי לקרוא ולקבל מידע ולקבל תשובות שמכוונות אותך ומצילות מטעויות שגורמות לעוגמת נפש ולהפסד כספי אז מספר העוסקים בתחום ירד דרסטית, כי כשחובב חדש מתחיל הוא תמיד נתקל בשאלות ובעיות ואם אין לו מענה הוא נתקל בבעיות ומתאכזב ולא נהנה מהעיסוק בעניין ומהר מאוד סוגר בסטה ומוכר הכל. אני יכול להעיד על עצמי שהתחלתי בתחום לפני שנתיים לולא האתר לא הייתי שורד יותר מחצי שנה, לא היה לי מושג איזה דגים לשים, מה הדרישות, איך להתמודד עם בעיות, וסתם כך לראות רעיונות מאחרים ובנוסף להרגיש בחברה של אנשים שמעניין אותם אותו תחום זה מוסיף המון. ומי שנהנה מזה באופן ישיר אלו הסוחרים שכשיש חובבים הם מתפרנסים. לכן נראה לי שזה אמור להיות האינטרס העליון שלהם ושכדאי להם מאוד מאוד לשים פה קצת כסף שבסופו של דבר יחזור אליהם בכפלי כפליים. הלוואי.
עדיין לא נקרא Monday 23/09/2019, 14:02   #67
globali

הודו לך על 314 הודעות 367 פעמים
סוג אקווריום: U R B A N
וותק בתחום: 14 שנים

ציטוט:
הסוחרים לא משלמים לנו שקל ואנו נותנים להם פלטפורמה חינמית לפרסום.
היי דור,

לא ידעתי.

אני גם מעוניין לפתוח חנות באקווה.

יש כאן מלא בגדים יד שנייה.
פמוטים מנחושת של הסבתא.
דיפיוזרים פג תוקף (פריט לאספנים).
סמפלים של מצע מדושן בן 10 שנים (באריזות וואקום).
פוחלצים של מולי וגופי אמריקאי.
נשל של ג׳אפוניקות (בקופסת זכוכית וחנקן נוזלי).
אגרטלים לסחלבים.
חלקי סמארטפון (חלק אולי עובדים).
נבגים של אצות על נייר לקמוס מיובא.
ועוד ...

בקיצור;

כל פוסט יכול להביא מלא טראפיק.
.
.
.
.
globali לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 23/09/2019, 14:17   #68
אסף חנונה

הודו לך על 73 הודעות 91 פעמים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי globali צפה בהודעה
נשל של ג׳אפוניקות (בקופסת זכוכית וחנקן נוזלי).
חל איסור לאחסן חנקן נוזלי בכלי זכוכית

נ.ב
המגיב הינו מוסמך המכון לבטיחות וגהות בעבודה
עדיין לא נקרא Tuesday 24/09/2019, 16:44   #69
אמיר.פ

הסמל האישי שלאמיר.פ

הודו לך על 292 הודעות 439 פעמים
סוג אקווריום: מלאווי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מני יעקב צפה בהודעה
אם הבעיה היא כסף לדעתי האישית האינטרס הכי גדול שהאתר הזה ימשיך להתקיים הוא של הסוחרים, כי אם אין מקום מקצועי לקרוא ולקבל מידע ולקבל תשובות שמכוונות אותך ומצילות מטעויות שגורמות לעוגמת נפש ולהפסד כספי אז מספר העוסקים בתחום ירד דרסטית, כי כשחובב חדש מתחיל הוא תמיד נתקל בשאלות ובעיות ואם אין לו מענה הוא נתקל בבעיות ומתאכזב ולא נהנה מהעיסוק בעניין ומהר מאוד סוגר בסטה ומוכר הכל. אני יכול להעיד על עצמי שהתחלתי בתחום לפני שנתיים לולא האתר לא הייתי שורד יותר מחצי שנה, לא היה לי מושג איזה דגים לשים, מה הדרישות, איך להתמודד עם בעיות, וסתם כך לראות רעיונות מאחרים ובנוסף להרגיש בחברה של אנשים שמעניין אותם אותו תחום זה מוסיף המון. ומי שנהנה מזה באופן ישיר אלו הסוחרים שכשיש חובבים הם מתפרנסים. לכן נראה לי שזה אמור להיות האינטרס העליון שלהם ושכדאי להם מאוד מאוד לשים פה קצת כסף שבסופו של דבר יחזור אליהם בכפלי כפליים. הלוואי.
בוא נדבר תכלס..
מאז שהסוחרים גילו את הפייסבוק הם השתמשו בפלטפורמה לדף עסקי ודרכו מפרסמים את מרכולתם.
הלקוחות עוקבים אחרי הדף וכך קיים פרסום חינמי.
ככל הנראה שאף סוחר לא מעוניין לשלם כסף על פרסום.

לדעתי האישית לא מעט סוחרים פילסו את דרכם הראשונה דווקא דרך אקווה. ועדיין כנראה שלא זוכרים לאקווה את חסד הנעורים.

לעניין אחר,
זה נכון שיש חובבים שיתייאשו ויעזבו את התחום בשל חוסר הצלחה.
ויש חנויות שלקוחות כאלו הם הלקוחות הכי טובים.. לא הולך להם והם חוזרים לקנות עוד דגים, ותרופות וכו וכו..

אני טוען שמגדל טוב הוא לקוח גרוע בשביל חנות
אמיר.פ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Saturday 25/01/2020, 13:44   #70
shoonra

הסמל האישי שלshoonra

הודו לך על 3 הודעות 5 פעמים
סוג אקווריום: צמחייה היי טק
וותק בתחום: משנת 90~,וואו עבר מלא זמן....

בתור מישהו שנמצא ב"אתר" הזה עוד מהימים הראשונים כשהפורום מנה כמה עשרות (עוד לפני שהפך ל-FFIL ובהמשך לאקווה).
קצת עצוב לי לקרוא את הפוסט הזה.
אין ספק שגדלתי והתפתחתי בתחום בעיקר בזכות הפורום הזה והגולשים בו.
בעידן שלא היה מאיפה לשאוב את המידע ואפילו לקנות ספרים בנושא לא היה מאיפה, האתר הזה היה (ועודנו) פנינה של ממש בעיניי.

כן, יש פלטפורמות הרבה יותר עדכניות אבל שום דבר לא ישווה למה שקורה כאן , אני אולי מזדקן ולא מבין אבל בתחום האקווטיקה דרושים סבלנות ויסודיות שלא תמיד קיימות בפלטפורומות החדשות .

היום הרבה יותר קל ופשוט לקבל את המידע הדרוש , מצד שני חלק גדול מהחבר'ה של היום חסרים את הסבלנות והיסודיות הדרושה ....הדגים והצמחים לא עברו שדרוג מערכות ועדיין דורשים את אותו הטיפול.

לגבי האתר הזה , הפנינה הזו - אני מקווה שלא ישקע אל תהום הנשייה , גם אם תחדל פעילותו יש להשאירו כארכיון און ליין למען הדורות הבאים.....
אני אישית הייתי שמח לגיבוי כללי של האתר על המחשב האישי שלי....
הגולשים 3 הודו לך shoonra על הודעתך:
צור אשכול חדש  תגובה

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא