צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 08/02/2019, 21:23   #34
ג'ורג'יו

הודו לך על 11 הודעות 13 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אמביציה, תלות ושכרון מעמקים || יום 001.

ואז זה קורה... || יום 21.

היי כולם.
אז היום אני חוגג שלושה שבועות מהפוסט הראשון בעץ.
שלושה שבועות של מחקר, כשליש סמסטר באקדמיה.
וכמו באקדמיה נהוג לדבר על הקונספט, על הלך הרוח, על משב הדברים, על התיאוריה, ע"י חיזוק הדברים באמצעיים ויזואלים שנותנים צוהר למחשבה האבסטרקטית בשלושה שבועות הראשונים.

כפי שכתבתי בהומור בפוסט הראשון, אולי בעצם אני מנסה לגלות את עצמי במסע הזה, ואולי ע"י הכנסת חיים חיצוניים וחוצניים לחיי, אוכל להתחבר שוב לאותנטיות שבי, אוכל להבין את משמעות הזמן, בכך שאני משקיע מזמני עבור דבר זר, שונה שאינני מכיר.

אני מרגיש שעד כה נתתי את כולי כדי לממש את חזוני, שכן למדתי כל כך הרבה, יש לומר יותר מידי לעת עתה, בכדי להכנס לעניינים.
להבין באופן רוחבי את מרכיבי הדברים, לזהות את הבעיות הצפויות, להכין את עצמי פיזית ומנטלית עבור הצמתים בדרך שכן אני מסתכל על הדברים כמרתון ולא כמרוץ.

חלילה אני לא מתיימר להבין דבר מעבר לתיאוריה ראשונית אבל אני כל כך מאושר שאני שם.
אני כל כך מאושר שמצאתי תמה למיכל, שמצאתי טרמינולוגיה חדשה לחיי, שהביוטופ המיוחל הוא כבר הרבה מעבר עבורי כמיכל עם צמחים ודגים הודים - הוא פנטזיה.
הוא התגשמות פיזית של פנטזיה, וכמה אנשים יכולים להעיד על עצמם שהם מגשימים את הפנטזיות שלהם?

אני לא מרבה לדבר על עצמי, למרות שמה שאני עושה עד כה זה רק לדבר על עצמי - אבל אני רק אגיד שהחיים נדמים מסתוריים עבורי.
אני נוטה להסתכל על החיים, אנשים, קריירה וכסף באופן מאוד מקוריין, באופן ציני - שכן כל 24 שנות חיי חייתי בסביבה שהדרך מילוט שלי ממנה הייתה להפליג בדמיון לעולמות אחרים, דרך יצירה, כתיבה, שוטטות וחלומות גדולים מידי.

אז היום, עם תואר ביד שווה כנייר טואלט, הוצאות כספיות שיכולתי לקנות בית, אומנם בפריפריה אבל בית, אתה לא יכול שלא לעמוד מול הראי ולנסות להבין מה לא בסדר בך, מה אתה עושה שהוא לא טוב? אולי כדאי להפסיק להאשים את הסביבה? אולי האחריות היא שלך ובלעדית שלך? אולי כדי להפסיק להיות ציני ושלילי? כי שליליות וציניות אלו תכונות של עצלנים, ועצלנות זה ניוון, וניוון זה חוסר עשייה, ועשייה עבורי היא כל עולמי.

אז כן, אני מתנער מהתחושות האלו, והדרך שלי כרגע לניעור הדברים השליליים בחיי היא דרך בניית הביוטופ ההודי (:
אני יודע כמה שזה נשמע מטומטם, כמה שזה תלותי ולא מציאותי, אבל פאק איט, זה עושה לי טוב כרגע, והרבה זמן לא הרגשתי טוב עם מה שאני עושה.

אני מאמין שהסיבה שזה עושה לי טוב ומפרה אותי היא בגלל שאני לא "אחראי" על מה עתיד לקרות.
לשם שינוי אני לא עם המכחול ביד, אלא אני רק בוחר את הצבעים, ונותן למשהו, מישהו, מי-שהם, לצייר על הקאנבס.
ואני בטוח שאת הבחירות עשיתי באופן מושכל, אז מי אני שיתערב בדבר כה אורגני? ולמה שזה לא יהיה מושלם?

בנימה זו, אגיד כמה דברים יותר מעשיים.
אני לא אבנה את המיכל, אלא הזמין אותו לפי מידותיי - למה נשברתי?
כי אני מרגיש כל כך טוב עם עצמי שבא לי לעשות דברים אחרים. אני מרגיש שאני פנוי נפשית ליצור דברים אחרים. ובניית המיכל הקדוש יכולה לעבור לפיקודו של מישהו מקצועי ומסור.
כנ"ל לסטנד (:
אני אעצב אותו, אשרטט ואזמין אותו למידותיי, בעץ שאני מעוניין בו ולא סיבית ארורה. (או לבוד)
אני חושב שסטנד לאקווריום זה רהיט לכל דבר, וחורא לי לראות את אותם גושים מלבניים מכוסי פורמיקה, אבל בסדר.

שהדברים יתייצבו אשמח לעדכן לגבי פרטים יותר טכניים.

אני ממש רוצה להודות לכל מי שתמך, עזרה, הגיב, התעניין וקרא, זה ממש לא מובן מאליו ואני שמח כל כך שיש לי אצ אקווה.
ג'ורג'יו לא מחובר   הגב עם ציטוט