צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 09/06/2018, 20:30   #9
Dor-L

הסמל האישי שלDor-L

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: טיפול בנאנו ריף נקודות לבנות

סליחה על ההידחפות לעץ אבל אני עם אותה בעיה במיכל וחבל לפתוח עוד אשכול חדש,המערכת אצלי קיבלה זעזוע בהתחלה שלה ומאז אני סובל מהטפיל הזה ללא הצלחה להשמידו,דגים מתים כבר קרוב ל2000 שקל,לראשונה הקמתי קרנטינה לפני פחות מחודש,הדגים עברו לשם,מגניפיקה דקורה ווטצ'מן ונתחן 9 ורויאל גראמה,התחלתי להשתמש בקופר לראשונה בחיי של סיכם ובדיקה של ג'י בי אל,הסיבוב הראשון של הטיפול עבר שזה היה שבועיים עם רמת קופר 0.3,מבלי להתיייחס להוראות יצרן אלא עבדתי לפי הטבלה של הערכת בדיקה,לאחר שבועיים עם קופר הכנסתי פחם פעיל לספיחה של התרופה,ואחרי כמה ימים שוב הופיעו נקודות,הפעם הלכתי לפי הוראות יצרן של סיכם והגעתי לרמת קופר בקרנטינה של 0.7 מ"ג,הדגים הגיבו לזה מהר ואני החלפתי מהר מאוד 30 אחוז מהמים,כרגע אני מוסיף מים חדשים בתקווה להוריד את רמת הקופר ל0.3,הדקורה לא מפסיקה להתגרד על הקרקעית אקווריום והרויאל גראמה קיבל צבע דהוי בחלק הוורוד שלו,אני מתחיל להתייאש

רפאל,לגבי מה שרשמת,מה עושים עם העניין של המליחות הנמוכה בקרנטינה לאחר שאנחנו רוצים להחזיר את הדג למיכל הראשי?,האם זה לא גורם לו שוב לסטרס וסיכוי לפתח שוב נקודות לבנות?

הצילו!

אקווה - הבית של האקווריומיסטים.
Dor-L לא מחובר   הגב עם ציטוט