צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 12/12/2019, 16:41   #28
ytz

הודו לך על 424 הודעות 472 פעמים
סוג אקווריום: 120 ליטר צמחיה - 20 ליטר צמחיה
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמת אקווריום צמחייה - ציוד

טוב אז עשיתי ניסוי כלים על האק' הקטן למי שמכיר אז הנה תזכורת ותמונות אחרונות לפני פירוק

short poems about daughters

כרית רשת קטנה שתפרתי משאריות של רשת יתושים וחלק מרשת של טייחים הרבה יותר רכה וחלשה אבל בהתחשב שלפני כן לא היה כלום זה בסדר
אגב הכפפות זה סטייל 2020 למי שלא מעודכן

האדמה בגיגית לאחר השרייה וסחיטה
ורמיקולייט וקופסה לערבוב המרכיבים (פומיס לא השגתי אז הוספתי יותר ורמיקולייט)

בתוך הרשת בהתחלה כמו שקית בשביל לתפור את הפתח (זה כבר עשיתי ידנית ולא במכונה, יש גבול לכל תעלול...)
אגב הקטנה עזרה מאד

בנתיים שטפתי את הקופסה והעברתי לתוכה לאט לאט את המים מהאק' הקטן והחל המרדף אחרי 24 הדגיגונים שלנו + 5 ג'אופניקות + 2 נחשי קולי, תארו לעמכם את הבלגאן והרחפת המצע מעקירות השתילים ב"ה אין נפגעים בגוף אני מקווה שהם לא בסטרס מה שבטוח שאחד מהג'אופניקות הבוקר השיל אני מתאר לעצמי שזה קשור
אין הרבה תמונות מהשלב הזה (נמאס לי לנגב ידיים כל הזמן)

אח"כ הוצאתי את האדמה הישנה שהייתה עשויה לדברי מי שמכר לי אותה מכבול מדושן בלבד היא מלאה בחלזונות חרותיים שאני די מחבב בעיקר כי אני מתכנן שהם יהיו אוכל להלנות...
שלחתי את אשתי מהמטבח כי הריח היה וכן הבנתי מה שכתבו לי כמה פעמים שעשוי להיווצר גז ביצות אני לא יודע מה זה היה אבל זה היה...!!!
חשוב לי לציין שלא היה לי תמותה כלל למעט דגים שלא היו מתאימים (בינון פרפר ואוטוצינקלוס) ומתאבדים

טוב נמשיך רוקנתי את האק' לגמרי והוא עבר לשטיפה ללא המכסה שפורק ג"כ באמבטיה
היה צורך בקירצוף עם ספוג הפלא וכן עם לימון

חזרנו למטבח ו... הרשת בפנים עם האדמה (שאגב הוצאתי ומלאתי שוב כי שכחתי לשים קורט דשן)
איזה כיף

imageupload

אבל בסוף זה מה שנשאר

למה???

קניתי לפני תקופה ארוכה אק' יד שנייה שהיה בלתי שמיש בעליל לא נעים אבל לא נורא ומי שמכר היה כ"כ מרוגש שמישהו קונה אז הוא העניק לי גם שקית מלאה חול כל שהוא לטענתו קוורץ
לקחתי כבר הכל הוא היה ממש שמח שלקחתי אפשר להיות ג'נטלמן במאה +ש"ח

אז התכוונתי להשתמש במצע הנ"ל אחרי ששמתי את האדמה שפכתי את המצע והתכוונתי לצלם אחרי אבל שכחתי מרוב אכזבה...

לאחר שמילאתי ... (כן תמיד הייתי כזה) נזכרתי שכדאי לבדוק אינרטיות עם חומץ, טוב נו נבדוק

חזיז ורעם כמעת חשבתי שזו אבקת כביסה מרוב תסיסה

אכלתי ארוחת ערב להתאושש

ומהר שיניתי כיוון חשיבה לעיצוב יצירתי במיוחד... שמזכיר מכלי רבייה של ציקלידים (לא להעלב)

מקווה בקרוב שיגיע הקוורץ (ללא אבקת כביסה...)

אגב הנה קישור של המחיר הכי זול שמצאתי 90 ש"ח כולל הובלה
http://www.malkatools.co.il/items/18...7%D7%95%D7%9C-
ytz לא מחובר   הגב עם ציטוט