צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 13/02/2019, 22:27   #1
guy-n

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל קיבלתי אקווריום 140 ליטר ואני מבולבל לגבי האכלוס

שלום לכולם,
הפעם האחרונה שתחזקתי אקווריום (ציקלידים) הייתה לפני 8 שנים בערך. ואני שמח לראות שהפורום הזה עדיין מספר אחד

לפני מספר ימים קיבלתי מחבר אקווריום 140 ליטר. בנוסף הוא הביא לי גם פילטר חיצוני של TETRA שנותן עבודה של 1200 ליטר לשעה. גוף חימום ומשאבת אוויר (צירפתי תמונות)

החבר תיחזק את האקווריום כשנתיים עם דגים מלוחים. ללא סאמפ וללא פורק חלבונים. במשך כשנתיים לא היו לו אף תקלות, ועכשיו הוא עבר לאקווריום 500 ליטר ולכן הביא לי את שלו.
בהתחלה הייתי בטוח שגם אני אמשיך עם המלוחים, אבל לאחר שקראתי אין ספור מאמרים, וגם כאן בפורום. הבנתי שעם הציוד הזה, זה לא יהיה פשוט בכלל. ואני כן חייב פורק חלבונים.
האם אני טועה ואני כן יכול לגדל מלוחים? אין לי בעיה לעשות החלפות של מים אחת לשבוע.

מכיוון שאני כבר לא בטוח לגבי המים המלוחים, אני מבולבל ולא יודע על מה כן ללכת.
חשבתי על דיסקוסים. כמה אני יכול להכניס באקווריום כזה? והאם הסלעים שיש לי כרגע יכולים לפגוע בהם?
האם יש עוד דגי נוי צבעוניים ויפים?
אני רוצה לבנות אקווריום צבעוני עם דגים מרשימים. אשמח לדעתם ולעזרתכם. וגם כמובן לדעת כמה דגים אני אוכל להכניס באקווריום 140 ליטר.

שאלה נוספת וחשובה מאוד, האם המצע והאבנים שהיו נמצאים עד עכשיו במים מלוחים, יוכלו לשמש אותי גם למתוקים לאחר שטיפה?
קבצים מצורפים
סוג הקובץ: jpg 1.jpg‏ (120.4 KB, 21 צפיות)
סוג הקובץ: jpg 2.jpg‏ (59.6 KB, 2 צפיות)
guy-n לא מחובר   הגב עם ציטוט