צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 29/05/2002, 11:00   #5
קובי
מייסדי אקווה

הסמל האישי שלקובי

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

אצלי האיקלום היה קל מאד.

1. האכלתי את הדגים באקווריום. (יש כאלה שממליצים להאכיל את הדגים המקומיים לאחר הכנסת האורחים. עוד לא מצאתי סיבות טובות לכך, ואני דוגל בשיטה שלי שעובדת היטב כבר מאקווריום המים המתוקים: ממלאים למקומיים את הבטן עד שהם כבר לא מעוניינים בכלום, מכבים את האור, ואז מכניסים את הדגים החדשים ולא מדליקים אור עד למחרת. לדעתי הכנסת דגים חדשים ואז אוכל עלולה ליצור קישור לא רצוי בין דגים חדשים לאוכל אצל המקומיים).

2. כיבוי אורות טוטאלי.

3. איקלום של כמעט שעה לאוסלריס. השארתי אותן בניילון הצף במי האקווריום והכנסתי להן *עם מזרק* 20 CC של מים מהאקווריום כל 10 דקות בערך, בטיפטוף איטי.

4. למחרת בבוקר הדלקתי אורות כרגיל (למעשה פשוט החזרתי את מערכת היום/לילה לעבודה) והפלא ופלא - יש איקלום מלא. האלמוגיות שלי בכלל לא הסתכלו עליהן. יש מאבקי כוח סביב האכלות (אלמוגיות שוחות מהר ואוכלות מהר, אבל את זה אפשר לפתור ע"י האכלה במספר נקודות בו זמנים וכן כיבוי הזרימה באקווריום בזמן ההאכלה).

כרגע הפרקולות מאוקלמות היטב. שתיים מהן אימצו את האצות על הדופן האחורי של האקווריום. הן פשוט אוהבות להיות שם, להתפלש באצות מדיי פעם (לא גירוד, אלא פשוט התחככות) ולהסתובב באיזור.

דגים מאד מוצלחים לדעתיץ