צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 07/07/2021, 09:14   #18
משה
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלמשה

הודו לך על 186 הודעות 212 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מחפש המלצות לרכב סופר מיני- חוכמת ההמונים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי aviel-bs צפה בהודעה
לגבי מה ששאלת על השמן גיר- לא, אין שום בעיה בגיר. אני זוכר שקראתי הסבר לגבי ההחלפה (התכופה יש לציין) של השמן גיר.
אגב, בד"כ כשיש בעיות גיר (או נניח ברכבים ישנים שלא החליפו להם בכלל) אז ממליצים לא לגעת בשמן. פה בדיוק הפוך, אומרים להחליף (או שאולי מדובר "בריענון" רק של חלק מהכמות, אני לא יודע) אבל בעיות גיר אני לא שמעתי. לדעתי זה קשור ל"שידוך" של הגיר עם המנוע יש שם איזה משהו שגורם לגיר לעבוד מצויין אבל "קשה" (ואולי זה גם מה שגורם לצריכת דלק הטובה) ולכן מפנקים אותו בשמן כל שני טיפולים (אפשר לנסות לחפש עוד קצת על זה)

לגבי אסטרה- זה בדיוק הרכב שהיה אצלנו במשפחה לפני הג'אז. קנינו רכב משנתון 2012 (כמעט 13 אפילו) הרכב הכי בעייתי שהיה אצלנו. פעמיים מיכל עיבוי, תרמוסטט, ואולי גם עוד דברים. בסופו של דבר הרכב התחמם כנראה עקב בעיה בראש מנוע ונמכר לסוחר רכב (וגם על זה אומרים תודה). לא הייתי מתקרב לאופל.
EHEIM- זו איכות גרמנית. עם אופל-היו לנו רק בעיות.

מנוע 1400 טורבו אומנם שזריז ומהנה לנהיגה, אבל אמינות הוא לא הפגין (וגם החלפים לא זולים במיוחד).
הייתי נשאר בגזרת היפניות.

מיקרה- להורים של אשתי יש, משתמשים בה בעיקר בתור רכב שני אבל מבסוטים מאוד על הרכישה
טוענים שלא נוגעת בדלק בכלל.

מצד שני, לחבר שלי יש מיקרה מאותו שנתון שלהם והוא טוען שהרכב עגלה. סה"כ אני חושב שהוא בסדר אבל.
אוקי אם כך האופל נפסלת.
אמנם אני לא מתלהב מעניין של החלפת השמן גיר כל טיפול שני אבל גאז נכנסת לתחרות
תודה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moshen7 צפה בהודעה
זוגתי התנהלה עם מיקרה מודל 2015 ידנית שעברה לאחרונה לבת שלה. נסיעות ארוכות בכל הארץ. יצא לי לנהוג בו מספר פעמים - ממש לא עגלה, סוחב מצויין. מצד שני - צריכת הדלק טובה אבל לא מדהימה (14-15 ק"מ לליטר), איבזור בסיסי ביותר, אין מערכות בטיחות אקטיביות.
רכב אמין מאוד, מרווח מאוד יחסית לגודלו החיצוני.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי מעיין צפה בהודעה
אני עם מיקרה ידנית כבר מספר שנים, אפס תקלות.
מאד מאד מרוצה.

גם מיקרה נוספה למשוואה

תודה לכם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Y.R.T צפה בהודעה
מניסיון אישי עם מיצובישי ספייס-סטאר מודל 2020
רכב נוח לנהיגה בכביש, מבצע פניות וסיבובי פרסה בקלות רבה, מושבים נעימים, מתלים קשיחים.
נוח לחניה במקומות צפופים, מגיע עם אפלקציות מובנות ממשק (וייז, פנגו, מוזיקה, ועוד) על מסך טאצ' גדול.
לא מאיץ באופן מהיר, הרכב נוסע טוב עד מהירות של 120 קמ"ש, יותר מכך הוא מתקשה- אבל לצרכי זה מספק.
מחיר נע בין 65 , 75, 80 תלוי ברמת הגימור. (מחיר 2020, אולי מעט שונה כיום)
5 מקומות ישיבה. אם נוסעים 2 אנשים אז הרכב מרווח. אם יש נוסעים במושב אחורי- יתכן והנהג או הנוסע ליד יצטרכו לקחת את המושב מעט קדימה.
הבגאג' מאד גדול יחסית לסופר מיני.
דלק- לא זוכר ממוצעים.

נקרא קצת חוות דעת על הספייס סטאר

תודה רבה
אק' 86 ליטר >((((;> אק' 30 ליטר שרימסיה פילטרפריים 20.
משה לא מחובר   הגב עם ציטוט