צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 04/07/2021, 17:01   #2
aviel-bs

הודו לך על 31 הודעות 34 פעמים
סוג אקווריום: 240 ל' צמחיה ודיסקוסים
וותק בתחום: 12 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מחפש המלצות לרכב סופר מיני- חוכמת ההמונים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי משה צפה בהודעה
שלום לכולם
אקווה הינו מקום מעולה להתיעצות בכל מה שקשור לדגי נוי אלמוגים צמחיה שרימסים ועוד

ובנוסף הקהילה המדהימה מאפשרת לנו גם לנצל ידע שיש לחברים באתר בתחומים שונים,
אני פונה "לחוכמת ההמונים" באתר אקווה:

אני מחפש המלצה על רכב סופר מיני (מרכז הארץ ובעיות חנייה)
עבור: זוג ותינוקת (בכל מקרה רצוי מאוד שיהיה ברכב 5 מושבים)
תקציב: 50-60K

חשוב לי
רכב אמין
אך מנגד לא מחיר מוגזם ולא מוצדק
אשמח לשמוע דעות תובנות
גם חוות דעת שליליות זה בסדר גמור מבחינתי
אם לא צריכים רכב "זריז" יותר מדי, הייתי ממליץ על הונדה ג'אז. בתקציב הזה אפשר למצוא אחת ברמת גימור קומפורט מאובזרת בצורה יפה יחסית חדשה (סביבות שנתון 2018) ואם יורדים קצת בשנתון מאמין שאפשר יהיה למצוא גם אחת היברידית.

אני אישית מחזיק בסיוויק (יותר כוח ויותר "תחושה" על הכביש אבל לא מציע אותה כי היא קצת יותר ארוכה) ונסעתי גם בג'אז (המלצתי להורים עליה אחרי חוויה של הונדה שקיבלתי עם הסיוויק).
הג'אז מגיעה עם אבזור כמו בקרת סטיה מנתיב, אורות אוטומטיים ואפילו בלימה אוטונומית במהירות עירונית (יכול להיות שבשנתונים המתקדמים יותר יש גם עוד דברים אבל זה מה שזכור לי מהרכב אצלנו במשפחה- שנתון 2017).

נחשבת מאוד בטיחותית ופלוס נוסף שלה הוא שהכסאות מתקפלים בצורה מדהימה וזה מדהים כמה הבגאז' נהיה עצום ברגע הזה.

לדעתי רכב קלאסי לזוג.

כשציינתי את עניין הכוח, זה כי מדובר פה במנוע 1300 עם גיר רציף, הרכב לא עגלה וסוחב גם בעליות אבל בשבילי מי שרגיל למנועים מוגדשים או מנועים בנפח גדול יותר (למשל 1800 או אפילו 1600) שמפיקים יותר כ"ס- כנראה שקצת יתבאס על ה"אדישות" של הג'אז. אם הזוג לא מחפש לצאת ראשון ברמזור- אז הג'אז לגמרי אחלה של רכב, אמינות של הונדה, אחזקה יחסית זולה (אישית אני בשלי לא מטפל במוסך יבואן אלא רוכש חלפים לבד) ובנוסף בג'אז יש גם צריכת דלק לא רעה בכלל (1/18 משולב בגרסת הבנזין- לא מילה גסה שם)
aviel-bs לא מחובר   הגב עם ציטוט
aviel-bs, הודו לך על ההודעה: