אשכול: נתחן 9
צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 28/04/2019, 23:59   #7
רפאל
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלרפאל

הודו לך על 215 הודעות 252 פעמים
וותק בתחום: לא מספיק...
ברירת מחדל תגובה להודעה: נתחן 9

אין לי דעה על הפורק כי אני לא מכיר.
זה שהדגים שחו יפה לא אומר שטוב להם ועדיין גם אם הם דגיגונים כמו שאתה מתאר במוקדם או במאוחר תצטרך להוציא נתחנים הם גדולים שמלכלכים ולא מתאימים למיכלים קטנים.
מה הערך של הניטראט פוספאט? כמה נופוקס אתה שם?
אתה רוצה לשמור על ערך האלק? סבבה אבל מה מוריד אותו? הרי אין לך צרכנים שצורכים מהמים את הערכים האלה קלציום מגנזיום ואלק?, גם חשוב לתקן את שאר הערכים במקביל כי אחד מושפע מהשני לכן לא רואה סיבה להוספה, גם לא אמרתה מה הערך שלו? אסור להוסיף מבלי לדעת כמה באמת יש אחרת הנזק עלול להיות קשה.
שים לב שיש הבדל בין היום ללילה ברמת החומציות במים דבר שמשפיע ישירות על האקליניטי לכן חשוב לבדוק בשעה קבועה ביום בכדי שיהיה לנו תוצאות ברורות.
בריף אתה לא יכול לשחק ככה עם הטמפ? זה יותר נזק מתועלת ועלול לקטול חסרי חוליות ולגרום לסטרס בבעל?ח.
קסניה וגלאקסיה ו-2 שושנות עדיין לא מצריכים תיסוף שכזה בטח ובטח שלא תיסוף יומי... האלמוגים את רוב מזונם צורכים מהתאורה לכן חשוב שיהיה תאורה איכותית שמכוונת היטב.
אתה מדבר על Vibrant? החומר ?שמחטא ומנקה את האקווריום?? אם כן אני אישיית לא מאמין במים הקדושים האלה שמוכרים וסתם עוד חומרים שנכנסים למיכל... שמירה נכונה על ערכים ותחזוקה זו הדרך הנכונה.
כמה W ה- UV? כי מתחת ל- 36W במים מלוחים הוא לא ממש יעיל, וגם אז הדעות חלוקות לגבי היעילות שלו ותרומתו במיכל שכן הוא הורס גם דברים טובים על הדרך אני בצד האנשים שאומרים שאין צורך ב- UV אבל כל חובב ודרכו
אל תמנע לעולם דברים חשובים כמו קירור חימום וכו? בגלל משהו כמו UV במדינתו החמה תמיד מומלץ שהקירור יהיה בהיכון כנ?ל החימום.
נכון כל חומר אורגני משפיע על עבודת הפורק, יש פורק רגשים ויש פחות.

בכייף ומקווה שהכל יסתדר
רפאל לא מחובר   הגב עם ציטוט