צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 14/05/2020, 01:40   #61
שמואל.ב
בית עסק

הסמל האישי שלשמואל.ב

הודו לך על 216 הודעות 251 פעמים
וותק בתחום: 6-7 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: עץ הקמה-נאנו הייטק DIY- מערכת 30 ליטר+

ציטוט:
בגדול במהלך החודש האחרון עברתי דיי הרבה בין אם זה נזילה מטופשת שהשארתי צינור אוויר מקובע באקווריום אבל בחוץ מנותק ופשוט שחזרתי לחדש לאחר כמה שעות מצאתי את כל הרצפה מים ואקווריום כמעט מרוקן.
לא כיף לחזור לחוות נזילה בגלל שטות שהתעלתי לנתק את השטות שניסיתי ועוד בפעם השלישת מאז שהאקווריום הוקם.
זה פשוט הוציא את החשקר לעבוד על האקווריום במיוחד שבאותו היום הייתי צריך לבצע את הניסוי (תגלו עוד מעט), אחר כך בהמשך לתקופת הקורונה שאני הייתי בחופש התחיל אצלי אצלי מכת אצות חוטיות בגלל שהתעצלתי לחטא גזם ומה שעוד תרם לזה שנגמר לי הדשן הנוזלי (התארגנתי על אבקות על נוסחאות ותוכנית דישוםן והכול אבל כמו שרק לי יכול לקרות המשרקל שבק חיים זה קרא לפני תקופת הקורונה כך שהזמנתי משקל חדש אבל הגיע התאריך שהיה אמור להגיע וקיבלתי אחזר והזמנתי חדש) דיי מתסכל לראות שאתה שנייה מפתרון לבעיה אבל משקל מחורבון מונע ממך את זה.
אם כבר דיברתי על שנתקל לי הזמנה- אז עכוד דברים חשובים נתקעו לי כמו הרכיבים לארדואינו (בונה מחשב שינהל את האקווריום באופן אוטומטי ועם הרכיבים שיש כרגע הצלתחתי לבנות בקר טמפרטורה+שלטה בזמני תאורה ובאופן תאורתי כי לא נבדק דישון אוטומטי והחלפות מים אוטומטי מה שתקע זה מודד ph לשליטה על הפחמן רכיב שנותן לאורדיאונו זמן וכולי.. בהמשך גם יהיה אפליקציה כדי לתכנן את הזמנים.)
בנוסך לזה נתקע לי הבקר הטמפרטורה, למה אני צריך בקר כזה? אם מישהו פה זוכר דיברתי בעבר על זה שאני בונה מקרר לנאנו (ביום הניסוי הייתה הנזילה)
קחו טיזר קטן:
סוף סוף עדכון !
חיכיתי לזה,
יש תמונה כללית עדכנית?
מיגרת כבר את מכת האצות?
למה השארת צינור ללא השגחה ?! ובכלל מה היה תפקידו?
שימש להחזרת מים לאקווריום לאחר החלפה?
מה האוכלוסיה העכשווית?

באסה שלא מגיעים משלוחים... מבין אותך לגמרי

האקווריום הולך להיות על טייס אוטומטי?

איך בנית את המקרר, וכיצד הוא עובד?
אם הוא יעבוד כמו שצריך, נשמח למדריך בנושא.

מחזיק לך אצבעות, ומאחל הרבה בהצלחה
שמואל.ב לא מחובר   הגב עם ציטוט